Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    RobPol ale někdo udělal 5 úkolů, někdo jen 1 :D
     
  2. RobPol

    RobPol User

    záleží kdy je dělal :D
    Já jich mám asi 3 nebo 4, ale šlo to ráno dělat všechny, pak byl restatr a už nejsou.
    Před restartem šlo dělat víc úkoly, zobrazily se všechny, pak byl restart a už jsi tam měl jen jeden.
     
  3. ale mi se ráno zobrazoval a teď už ne, to znamená, že dnes jsem ho tam měl, ale nemám :-D
     
  4. peterdrago

    peterdrago User

    ahojte neviem i to dobre davam tu ale cely den vsetko fungovalo ok a teraz mi nejde komplet extra vybava o sa stalo ?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Já měl pouze jeden úkol...
    A taky sem uplatnil kod z mailu, ale tu munku PIB-100 sem nedostal.
     
  7. Toto je omyl alebo schválne?
    [​IMG]
    Rovnaké zadanie a len jedno sa mi splnilo. Chcel som ten titul, ako ho získať?ň

    Edit. počítajú sa ked nainfikujem vlastnú firmu?
     
  8. Moznoze to mas v kolonke spam alebo nemas odkliknute odoberanie newsletteru.
     
  9. PaiMei

    PaiMei User

    Zatím akci považuji za úspěšnou, je to něco nového a hodně mě to baví. Dnes jsem splnil všechny úkoly za infikované a jednu za zdravé. Další úlohy za zdravé nejsou nabízeny, je to tím, že jsou denní?

    Dále by mě zajímalo, jak je to s úspěchy.
    Úspěch Sanitář - uzdrav 10 hráčů. Uzdravuju jako šílenec, nic se tam ale neobjevuje, úspěch je zašedlý.
    Úspěch Přenašeč - Infikuj 10 pacientů (stejně jako úspěch Spící virus) - také se nic neobjevuje.

    Jinak postřehy, infikovat se dá i vlastní firma, jen pozor na sestřel, povedlo se mě sestřelit dvě lodě své firmy i když jsem útok po první salvě ukončil, takže pozor, s jakou konfou na to jdete :).
     
  10. RobPol

    RobPol User

    Ano, říkám ráno vše šlo, ráno byly vidět všechny úkoly, pak dali restart kolem cca 14.hodiny a už byl jen jeden úkol.
     
  11. 123812

    123812 User

    Má to být 10 a 50 ne 10 a 10 v infikování, je tam chybka :)
     
  12. a aj sa to počíta do úspechov, alebo sa to len dá a tím to končí?
     
  13. RobPol

    RobPol User

    PaiMei Ano, úkoly jsou rozděleny na dny, Pro zdravé hráče je 1x úkol denně (v úkolech v sekci speciální) a pro infikované asi 2 nebo 3 úkoly denně ( v úkolem v sekci denní) ale to byl lhal ten počet nevím :D
    Každopádně úkoly jsou rozděleny na dny.
     
    PaiMei tohle ocenil(a).
  14. Ja som dnes prijal misiu pre zdrave a splnil po restartovani servera potom som sa infikoval a splnil som misiu pre infikovane a teraz aj ked som infikovany sa mi tam neukazuje ziadna misia...ak si splnim vsetky denne mala by sa zobrazit alebo sa tieto misie budu dat splnit dalsie dni?
     
  15. RobPol

    RobPol User

  16. V hre pisu ze vraj to bola chyba a vraj ma byt len 1 akciova misia na den.
     
  17. je to chyba ma tam byt 50 a ano pocita se to
     
  18. PaiMei

    PaiMei User

    Počítá se to do úspěchu.
     
  19. Čaute, chcel by som opýtať.
    Keď mi dnes nedošiel mail, dojde mi ešte? Newsletter zaškrtnutý mám a spam mám prázdný, v minulosti som s týmto problém nemal, tak neviem či mám ešte ten mail očakávať alebo už nie.

    Prajem pekný zvyšok dňa a ďakujem za odpoveď.
     
  20. ne nemam to ani v spamu už som sa na to pozeral nejak mi nedorazil asi na mna zabudli :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.