Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Nicméně v tomto případě o klamavou reklamu nešlo, stejně jako v případě vepřových hodů s vysavačem je to čistě blbost naivních kupovatelů. Nebo snad bylo někde napsáno, že každý něco s jistotou dostane?

    Ty speciální NPC mi dost připomněly akci HITAC, kde bylo taky skoro nemožné něco pořádného sebrat - s tím rozdílem, že tam byli navíc ti malí a s trochou štěstí si pár losů poskládall. Ale krom toho konce, který každý s mozkem v hlavě musel čekat, přece bylo dost dobrý, že se na chvíli na PVP dělalo něco jinýho než sběr, což tu málokdo zmiňuje.

    A doufám admini: to že kvůli pár blbcům přestanete podporovat jakékoliv akce, to byl doufám vtip/odstrašení věčných remcalů. Vždyť tady na fóru je naprosto zanedbatelný vzorek lidí, vůči množství hráčů. To že tu pár jedinců furt dokola prudí přeci nevypovídá o komunitě naprosto nic.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/14
    *G*O*L*E*M* tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    -xghost- No pri nami usporiadaných akciách je odmena dopredu jasná ale aj tých pár hráčov mi dokáže odobrať chuť poriadať čokoľvek.
    Niekto tu písal niečo o EN fóre , že tam hráči nadávajú a moderátory akurát zmažú nadávky. Niekoľko krát som už písal že mi je jedno aký poriadok alebo bordel majú na inom fóre. Pokiaľ na tomto fóre budem, tak sa tu nikto nebude neslušne vyjadrovať.
    Názor je jedná vec a nadávky druhá, tak že tu nie len nadávka bude zmazaná, ale autor dostane aj ban.
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    Tak taky přidám trochu polívčičky.


    Bitvy na PVP – klasifikuji na výbornou – nekončící boje a nutná komunikace na TS a firemních chatech. Nutnost navázání kontaktu s hlavními klany příslušné frakce a celkově se pak lidi líp poznali a prostě jen samé plusy.

    Technické řešení bójek – klasifikuji na dostatečnou – častý bug nějaké té bójky a když tam někdo nebyl hned od začátku na přebírání dané bójky, tak nic nedostal, i když uklidil červy od bójky a v podstatě to vybojoval. Odměna byla cca prvně týden jen nějaká ta čest. Odměna 2. týden už nějaká ta x8 munice + nějaká raketka, urko nebo mina.

    Obchod – klasifikuji na chvalitebnou. Dobré bylo, že když někdo nedominoval, nemohl nakoupit lepší munici (RSB hlavně), jako firma která dominuje.

    Munice x8 – klasifikace na nedostatečnou a s vykřičníkem. Absolutní nepoměr ceny k možnosti zisku (odměny). K porovnání třeba k Referee-*** je to absolutně mimo. (to je to s tou fotbalovou munkou a tím speciálním NPC, co jinou munkou šutnout nejde)

    Informovanost ze strany BP – nedostatečná – chyběla informovanost o dění. Byla spousta otázek ze strany hráčů a nic se s tím nedělalo. Celá příprava mi přišla tak, že se to dělalo na koleně a totální amaterismus.

    Informovanost a práce administrátorů na CZ fóru – hm… je těžké hodnotit někoho, kdo sám neví, co má vlastně dělat a tak se slepě zastává BP. Neviděl jsem práci a výpomoc pro hráče tak, jak by se slušilo a patřilo. Viděl jsem jen slepou loajalitu k BP. Ostatně jejich práce pro hráče ještě s dominancí neskončila a chci vidět, jaký komentář pošlou BP za dominanci, a to jako feedback k této akci. I tak z toho co jsem tu na fóru viděl, tak si dokáži představit i tu komunikaci k BP.

    Vyvrcholení akce (poslední den) – nedostatečná a tady bych to viděl na totální propadák. Chyba byla už v té informovanosti a pak už se to jen vezlo. Odměna z hlavního NPC a nekradení hlavního boxu byl výsměch. Absolutně nedodrželi to, co slibovali. Tímto si naštvali snad úplně všechny kromě adminů na CZ fóru. Hlavní NPC bylo jako kopírka Hitaca a to byl děs. Absolutně nechápu, proč se finále odehrávalo na starých mapách s NPCs, když celá dominance byla na PVP a už u samotných stanic se to často laglo. Finále na které všichni tak napjatě čekali, bylo totální fiasko. Hafec NPCs, hafec hráčů všech firem = jeden velký lag. Pak kdo měl lepší připojení ukradl hlavní box a finito. Taky x8 byla úplně jiná, než se slibovalo a určitě to nebyla x8, ale normální x4. Po první sérii NPC jsem DO vypnul s tím, že tohle nemá smysl a celé slibně vyvíjející akci jsem dal jedno velké sbohem.


    Dodatečné postřehy – firma EIC na CZ2 utrpěla porážku jen díky špatné informovanosti ze strany adminů na CZ fóru. Vzhledem ke špatné informovanosti, to prostě nedotáhli a po právu se cítí být podvedeni. Jako VRU těch 10% na bonusové boxíky taky nemá, ale s tím už asi nikdo nic nenadělá. EIC na CZ2 nakonec prohrálo s VRU a to připisuji v plné míře našim adminům. Jiná fóra zmiňovala jiné datum ukončení akce a přece jen snažili se jinde o dost víc.


    Závěrem

    BP a jejich pomocníci a třetí strany se nevyznamenali. Ba naopak si touto akcí zcela po právě vysloužila totální výsměch za tento propadák. Slibně rozjetou a vyvíjející akci úplně podělali. Nechápu, že po dobu akce nebyli reklamy ve skylabu na přesun surovin. Návštěvnost v tu dobu byla nadprůměrná a tak kdy jindy získat prostředky z reklamy. Většina fór a komentářů na tuto akci jsou v negativním směru a celkově se mluví jen o propadáku.


    Doporučení

    Vzhledem k tomu, že se do příští akce už tak lidi nepoženou jako teď a sami autoři Dominance zmiňují, že jde o přípravu na něco stabilnějšího či opakujícího se, tak za současného stavu je to pro aktivní hráče akce úplně nezajímavá. Při současném stavu si na PVP přijdou max. zašutit. O stavění stanic a hlídání ztratí spousta hráčů zájem a přebírání bójek nechají svému osudu.

    1. Bylo by dobré přidat na PVP bonusové boxy a to i speciální jak na lepší laserovou munici, tak rakety a miny.

    2. Nutné přemístění konvojů na jiné mapy a nejlépe na speciální firemní mapu (něco jako invaze) Dobré by bylo podmínit to vstupem na tuto mapu a to podle účastí na dominanci. A to buď podle nějaké kvóty. Třeba dobou strávenou na PVP v době akce, počtem přebraných bójek, nebo to dát jen na klan, který měl nejdéle stanice na PVP.

    3. Zvýšit odměnu z konvojů za sestřel. Hlavně teda na uridium.

    4. Zlepšit informovanost o akci

    _ _ _
    _ _ _

    Edit - pro adminy fóra a hlavně pro Belgama! Pokud upustíte ze svých akcí, jako sešuty adminů v jejich policejních lodkách a pak soutěže na fóru atd., tak si moc nepomůžete. Tímhle si dobré jméno teda určitě nedělá. Jinak přeji příjemný návrat z dovolené :)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/14
  4. Korben

    Korben User

    Vyjadrím sa len k tvojmu osočovaniu na adresu moderátorov. Čo sa týka akcie, to ti neberiem. Je to tvoj názor.


    Informovanost a práce administrátorů na CZ fóru. Tak K tomu ti napíšem len jedno a to že čo sme dostali od BP , tak to ste tu aj mali. V našej informovanosti bola len jedna chyba a to bola chyba v posunutí dátumu vyvrcholenia akcie.
    Loajalita k BP : Žiadnu nemám. Strašne rád by som videl príspevok v ktorom bola tá slepá loajalita.o_O Loajalita a práca moderátora, sú 2 rozdielne veci.
    Ako moderátor pre fórum ktoré patrí spoločnosti BP je mojou povinnosťou udržiavanie poriadku na fóre hry. Ostatne o svojich povinnostiach som sa už na fóre niekoľko krát zmienil a nemienim sa stále opakovať.

    Prepáč , ale to čo si predstavuješ ty , je úplne mimo realitu a tebe je úplne zbytočné čokoľvek v tomto smere vysvetľovať.

    Toto si ma pobavil . Tak na CZ2 utrpela firma porážku len vďaka špatnej informovanosti moderátorov. :D
    Potom tá druha firma vyhrala prečo ? To je krásne ako chceš neúspech v hre hádzať na moderátorov. Nemám slov a škoda že som moderátor, inak by som mal slov, viac ako dosť. :rolleyes:

    To je zhruba tak všetko. Je zbytočné ďalej opotrebovávať klávesnicu. :)

    EDIT: Nevidím dôvod prečo by som sa mal snažiť nad rámec svojich povinností. Osobne žiadnu akciu nepodporím a nie som sám, aj ostatný moderátory nevidia dôvod na to aby si ukrajovali zo svojho voľného času.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/14
  5. jaroshot

    jaroshot User

    Korben - ale vždyť ty nechceš, abych dál něco psal ne? Ti to tu napíšu k tomu něco a pošleš mně někam na léčení. To co jsem napsal jsem napsal a tak to cítím.

    Dobře napíšu Ti to polopatycky:

    1. Slepá loajalita k BP - tu nemůžeš vidět, neb je pro Tebe slepá, tak jsem to napsal a dál není třeba rozebírat, je tedy slepá a nemůžeš ji vidět a ani doktor Ti s tím nepomůže.

    2. Ano EIC by to vyhrála, kdyby byl termín dokončení takový, jak jste tu uvedli. Tedy předpokládám, že se na akci domluvili a pak na změnu už nedokázali navázat. Proto Vyhrálo VRU. Co na tom není pochopitelné? Prostě jste jim to podělali. Sice v můj prospěch a VRU na CZ2, ale já se tady snažím hodnotit nezaujatě. A jako nezaujatě jste jim to projely špatnou informovaností. A NEZAJÍMÁ opravdu nikoho kdo za tu chybu muže a proč vznikla. Jako chápu i rozhořčení EIC na CZ2 a čekám, že to nějak vyřešíte. VRU taky nemá odměnu 10% na bonus boxa a co jak to řešíš? Přece vše je ok ne? Takže cos udělal pro nás, aby byla odměna pro vítěznou frakci? Ani tady si nenapsal ani řádku na tohle téma.

    3. píšete feedback k akci do BP? Pokud ne, tak dál není o čem mluvit. Chci vidět co jim pošlete, nic víc.

    4. ty nevidíš důvod nad rámec svých povinností a já nevidím to, že si své povinnosti vůbec plníš :D Pokud jde o ty akce, tak když je nedáte, tak si ani nevidíte do huby a o pomoci hráčů či o pobavení hráčů nemáte ani zájem, no jen tak dál. Fakt jsem rád, že to tady takhle válíte :D

    5. Na Vašem místě bych se snažil dohnat kompenzaci z toho co můžete a ne tím že to co můžete tak omezíte, ale to už je jiná kapitola pro ty, kam mne často posíláš.

    LOVU ZDAR!!
     
    ЯєαδѠӥℓу tohle ocenil(a).
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Diskuze uzamknuta, akce skoncila a to co napiseme na BP je vyjadreni hracu zde na foru.

    Jaroshot,takhle se vyjadruj k nekomu jinemu. Korben s Tebou husy nepas nebo kdokoliv jiny z tymu. Kazdy si tu dela svou praci a dela ji dobre.

    Ze jste prohrali a co zanikne CZ2? Ne nezanikne, jen se meli hraci domluvit a dotahnout to dal a ne polevit.

    LOCK
     
  7. Korben

    Korben User

    jaroshot Aj keď to tu kolega už uzavrel, tak sa ti k daným bodom vyjadrím.

    1. Nedodal si žiadny príspevok v ktorom by som ja alebo iný moderátor prejavoval nejakú "zaslepenú loajalitu". Tak že to beriem ako bezdôvodné osočovanie moderátorov, za čo by som ti nadelil body , ale niekto ma predbehol. :)

    2. To že sa nejaká firma nedokázala naviazať na predĺženie akcie , je problém danej firmy , na iných serveroch pokračovali ďalej. Tak že si to "podělali" samy.
    Za chybu sme sa ospravedlnili a ak niekto čaká nejakú kompenzáciu, tak žiadna nebude. My nemáme právo a ani možnosť nejakú kompenzáciu rozdávať.
    Na to že by nebol bónus nás nikto neupozornil a ani s tvojej strany tu nevidím solidné nahlásenie nejakého problému.

    3. Žiadať môžeš , ale do interných záležitosti ti nič nieje a nemáš žiadny nárok na to aby sme zrovna tebe predkladali nejakú komunikáciu.

    4. Na fóre si svoju prácu, o ktorej ty mimochodom nemáš ani páru, urobím. Súťaže a eventy , ktoré by sme mohli robiť, sú nad rámec pracovných povinnosti ktoréhokoľvek moderátora . Takým ako si ty, sa môžu hráči poďakovať, že sme pokračovaním súťaži skončili.
    Tak ako som ja vinný za nesprávne dodanie ukončenia akcie, tak si aj ty spoluvinný za to že akcie moderátorov nepokračujú. Aspoň sa môžeme viac venovať svojím povinnostiam.
    Inak by ma zaujímalo aké akcie robia moderátory iných krajín pre svoju komunitu. O tom tu nenapíše nikto , ale ako je povolené na inom fóre nadávať , tak o tom sa tu písať bude.:rolleyes:

    5. Kompenzácia z našej strany ? Chlape preber sa a zabudni, my ti nemáme čo kompenzovať.;)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot ty ani nevieš aké povinnosti medorátora sú, keby hej, nerobíš tu zo seba deň čo deň ... nemôžem to povedať ale ani mi za to nestojíš. Tak prosím, nekomentuj čomu sa nerozumieš.

    Je sranda, znova a znova to tu vidím, že ty rád napádaš druhých a máš ironické poznámky, ale keď ti to niekto opätuje už je zle, už si agresívny. Ako som povedal, vedieť diskutovať znamená zniesť aj kritiku, tak sa tu nauč alebo sem nepíš, na toto zlé fórum bez informácii a s moderátormi čo nevedia, čo majú robiť. Hlavne že ty vieš čo máš robiť, v prvom rade, zamyslieť sa.

    Btw. na záver moderátor občas má posledné slovo, chodí to tu tak odjakživa čo ty nepamätáš ani, tak prosím, ak moderátor povie, že stačilo, odpusti si komentáre :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jaroshot - ak mas chut sa na fore len hadat,tak si na hadky najdi ine forum,tam sa mozes hadat tiez a uvidis reakcie :rolleyes: A ked budes kludny a bude s tebou rec,tak dojdi na toto forum a mozes vies diskusiu bez nejakych emocii.;) Viac nemam co dodat,uz len asi ako sa do hory vola,tak sa z nej aj ozyva :)
     
  10. od kolika do kolika hodin během dne se bude rodit/rodí spawnuje ten denamer??!!
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    *×BossMentos×* Presny cas nevieme, objavuje sa cca medzi 12:00 az do 20:00, v noci a doobeda som ho este nevidel.
     
  12. Chci se zeptat zda se ví, k čemu je tabulka hráčů a klanů v této akci,
    je to jen informativní nebo se budou dostávat dodatečné odměny jako u minulé akce bitvy o vliv
     
  13. TysonHU

    TysonHU User

    Ja som sa snim stretol aj rano o 6 ked som dosiel z roboty hned prvy den ako sa akcia zacala :)
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Pěkné, na PVP se zas bojuje; navíc, a to nevím jestli to není jen mé zdání, zvedli omdměnu z demanera. Chvíli do něj střílím třeba jen x2, x3 a kolem 600U-1000U, někdy i víc. Nechtěl jsem to zkoušet, ale přijde mi, že teď už se možná snad i vyplatí ta x8. Demanera jsem viděl i po osmé večer - nějak k deváté bylo.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

  16. Akcia užasná,nemám čo vytýkat,síce by som najradšej hráčov čo maju FFFFF niekam poslal :D ale aj oni niečo musia ničit ale zas ked sa vám 10flaxáčov postaví na bednu tak vas z toho ide porazit :D
    Pálit demanera x8 nejako velmi nedoporúčam,pálil som ho dlhšiu dobu x8 a mal som fakticky tu istu odmenu ako by som ho dával x1 a + to že páliš x8 ti nedáva žiaden bonus na to že práve ty chytíš tu bednu,čo myslím všetkým ide len o ňu.
     
  17. Nevíte jestli budou po skončení akce dodatečné odměny za sestřel těch malých ?
     
  18. Kdyby ano, dozvíš se to v oznamu a nechápu, proč by za to měly být nějaké odměny :rolleyes:
     
  19. vždy byly údajně :D
     
    Naposledy upraveno: 22/3/15
  20. Mam otázku? Boli nejako zmenšené odmeny a pravdepodobnost na lepší box?
    Pretože ako viem pár ludom padali pekne vecičky a teraz také ako 100paladia a 20 000 urka. To čo mal z dvoch boxov ma teraz z jedneho?
    Je to tak? alebo sa mýlim?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.