Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Warden má pravdu, přilít zleva a již tě střílel od portu a než jsi zareagoval tak jsi měl HP míň jak polovinu dole. Měl slušný dmg a ještě bys to možná zachránil emp, zmrazku, přepnout konfu, srdce a na port. Ten kruh jsi tam měl moc dlouho a zpomaluje. Pokud tam nejdeš lovit a chceš se tam déle udržet tak lepší je Spectrum než Venom.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  2. jan42

    jan42 User

    Díky za vysvětlení :) musím říct že na toto doplácím snad každý druhý den kdy hraju(né každý den hraju) opravdu mě to někdy štve a hned dotyčného obviďuju z podpůrných prográmků. kolikrát to tak opravdu vypadá :D že je odemne opravdu kus a jenn lítají lasery :)
    Občas se to stane i uplně mimo port a tam jsou dvě možnosti puď sem měl nějaký lagy a nebo dotyčný měl opravdu nějaké prográmky ;)
    Zajímalo by mě jak mě ten člověk vidí :D jestli mě vidí stojícího na portě a nebo jak... :D Je třeba možné že když se někde zastavím a on bude furt na tom portě tak jestli do mě bude pořád střílet přes takovou dálku. je to zajímavé, v tom případě jsem jakoby na dvouch místech, já se vidím v radiačce a on mě u portu. a když poletím dolů tak poletím od portu dolů pro něj, ale pro mě poletím od radiačky k portu nebo ne ? :) ale když se podíváš na video je dost zajímavý jak mě naklikl, musel mě vidět jen kousek ;)
    Jinak to s tím že letím donekonečna jsem nevěděl že mi pomůže , díky za radu ;)

    Bohužel nejsem příliš zkušený v PvP a hlavně jsem neměl EMP ;) bylo to pro mě zmatené když tam lítali lasery přes takovou dálku a pak když jsem letěl zpět čekal sem až ho potkám :D to s tím kruhem že sem přepl pozdě sem si také uvědomil ale pozdě.... hlavně on měl full Havoc a já ne ;) ale v ten den sem toho hráče tuším 2x sejmul 1v1 ale stříleli jsme se asi 6x , protože jsem ho všude potkával a byl dotěrný ale jak sem ho sejmul to sem sám koukal :D

    Jinak wardene tuhle část jsem trochu nepochopil, co je horní mapa ? :)

    Edit: jsem jedinej kdo při konci toho souboje nevidí jak mi ubíra ale vidí že do mě střílí ? i raketomet vyletěl a nic mi nevzal o_Oo_Oo_O normálně se mi ukazuje kolik mi kdo bere ale tady jsem viděl jenom singularitu
     
    Naposledy upraveno: 20/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    jan42: Jelikož již víš, jak na to, tak již na něj doplácet nemusíš. A ano, protihráč tě vidí stát na portu. ;) To co vidíš ty neodpovídá skutečnosti. Pokud ale vedeš loď pomocí minimapy, i pro toho hráče se pohybuješ směrem do radiačky. Jinak k té nepochopené části, nepoužil jsem slovo hOrní, ale hErní. Myslel jsem tím to hlavní okno, kde hraješ. Nechtěl jsem tě zmást. ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Díky Warden, tohle se mi stává často. Vyplatí se chodit na fórum.:)
    Ty lagy které jsem hlásil jsou v ranních hodinách, neustálé přerušení spojení a restart, čož je na bojovkách problém.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Jsem rád, že ti to pomohlo, i já jsem na to kdysi mnohokrát doplatil. I teď člověk může udělat chybu a to zvláště při Dominanci, kdy se kvůli úkolům hráči pohybují po PvP mapách mnohem více. ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    jan42 taky se mi občas stane co tobě, letím "někam" a stíhaj mě lasery - štíty, životy jdou dolu. Zastavím objeví se loď mám ji nakliklou, lasery nestřílí pak "skok" a už jsme jinde a už je vše funkční a v reálu. Jsou to lagy jak v nastříhaným filmu ;) Vidíš se třeba v půli mapy a slyšíš varování že jsi v radiačce, ani nevíš kam se z ní dostat - nejseš v reálu :eek: Poznáš to, že minimapa ztuhne a nebo taky nic nejde sebrat (není to tam co vidíš)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  7. To ak odídem z klanu, nedostanem ani odmeny ako jednotlivec?
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  8. jan42

    jan42 User

    Ježiš :D promiň spletl jsem se :D večer sem byl asi unavený že sem přečetl místo herní horní :D díky

    Firefox- mě se třeba někdy stane že jsem uprostřed mapy a mám u sebe hejno npc no a letím a mám malo hp a jen vidím namminimapě ty ten houf červených a sebe vidím už daleko od nich ale ty jejich střeli pořád lítají... přitom na minimapě jsou daleko zamnou ale to je asi lagama ted už se mi to dlouho nestalo ;) ale pukl jsem protožejsem jim nemohl utéct a nemělo to nic společného s tím bugem s portem :D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Je to tím, že když máš lag, tak je většinou mimimapa ztuhlá a neukazuje real, takže npc tě dávno dohnaly a taky letíš jinam než ti minimapa ukazuje.
    No na tom portu jsi zastavil a pak letěl dál za něj, to bylo tak jak říkal Warden.
     
    Naposledy upraveno: 21/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Dominance by mohla být dobrá akce, ale není. Nelíbí se mi odměny pro jednotlivce, protože jsou zajímavé jen do 10.místa. Kvůli multiklanům se dostat do 10.místa není vůbec možné. Silný multiklan jede bojky a po něm jedou další hráči téhož klanu ale jiné firmy, takže obsazovat bojky, jde jen když oni zrovna bojky neobsazují.
    Kdysi bývaly dobré odměny do 50.místa, např. pirátská akce 4-5 let zpátky.
    Odměny pro 11.-100. místo nejsou vůbec motivující.
    A to už je opět další z akcí, které jsou postavené jen pro pár hráčů, a ti asi budou pořád hrát, ostatní se na tuhle vykašlou.

    ------------------------------

    opravička: ostatní se na tuhle hru vykašlou
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Asi se pleteš - mám odehraných cca 100 hodin a základní elitní výbavu. Ráno po noční sice hrajou dominantní klany , ale dokážu se domluvit a dělat body tím , že bójky neutralizuji - tímto způsobem jsem byl před víkendem nejlepší z EIC hráčů , kterých je v top100 minimum. A odměny pro mě s mým vybavením motivující jsou... takže dá se , když chceš... teď už se jen po víkendu vyhoupnout nahoru a uhlídat si top 100.
    A top 10 není o dominujících klanech ale o bláznech , kteří tu jsou pořád...
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Tak můj postoj k akci se změnil jako vždycky po suštění...zase se změnil systém firma proti firmě.Vypozoroval sem tři věci 1.-multiklany-stojíte si u bojky,obsazujete a přiletí hráč z cizí firmy,pustíte se do něj a sundá vás i vlastní firma protože je u nich v klanu..pokud se do něj nepustíte ale on do vás scénář je stejný. 2.-stejný klan-jeden hráč si přiletí s malou loďkou z cizí firmy,obsadí bojku aby ji mohla obsadit opět firma u které má silnou loď...lodě čekájí a když se do něj pustíte tak se pustí oni do vás..no a za 3.- stanice-krásná,postavená na mapě,vesele si stojíte a přiletí cizák ze stejného klanu a sundá vás to je ta lepší varianta potom je varianta ta že se sním mydlíte,ubíráte mu,stanice taky a jemu se nehne ani milimetr..dáte opravu na portu hodí vás to do rohu a hle on tam stojí...rychlost 1500 m/s...doufám že bigpoint milé multiklany zakáže a dalším hračičkám dá stopku na učet.
     
  13. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Drift1,

    všimla jsem si, že něco podobného je všude. I mě se stává, že mě střílí vlastní spojenci nebo dokonce stejná firma. Multi-klany nejsou ku prospěchu hry, ale zatím je tu máme a musíme vyčkat, jak si s tímto problémem poradí BP. V této akci je těžké získat pozice 1-10, protože hodně hráčů létá snad nonstop.

    Callisto :)
     
  14. Tahle akce je pouze o tom, kdo kolik stráví času stáním na bojovkách. Někteří tu jsou snad opravdu non-stop, bitva byla pouze prvních pár dní, pak už se jenom oblítávají mapy a je to furt dokolečka. Ale 1000 EE se hodí, ne?:D
    GE1
     
  15. No super, konecne nejake vysvetleni. Drive se u tohodle problemu take zasekla minimapa - neslo na ni klikat, takze hrac byl nucen drzet leve tlacitko mysi... :rolleyes:

    Super, ze se o ty chybe vi, nicmene ja ji resil jiz v dubnu 2014 a prijde mi smutny, ze ve hre stale je. Prece jen, pvp jsou specificke mapy a myslim si, ze by mely fungovat na 100%.

    Zde odkaz na me vlakno > https://board-cs.darkorbit.com//threads/nelze-utect-z-pvp.51274/
     
  16. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Tato chyba nebo spíš možná vlastnost hry je tu s námi již déle. Ber to tak, že je to něco ve hře, co se hráč musí časem naučit. ;) A věř mi, že většina zkušenějších hráčů tuto vlastnost hry zná.
     
  17. Warden

    Warden User

    OT, smazáno. Pokud jsi se chtěl vyjádřit k problematice multiklanů, prosím učiň tak ve vláknu Diskuze: Multi-firemní klany - Co s nimi?.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Warden - díky moc za velice užitečnou radu, já to sváděl na pomalé připojení:oops:
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  19. Ta misia o hercules je prístupna bez ostatných misií alebo musím spraviť najprv všetky čo sú pred ňou?
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.