Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    Ve hře i na fóru je špatný popis úkolu "Dvojnásobné úsilí". Po splnění začátku úkolu, kdy se lítá na souřadnice PvP map se ve hře dále píše "Splňte 3 z následujících úkolů", ale tu na fóru se ve FAQ k akci Dominance píše "Splň v libovolném pořadí"
    Ani tu na fóru to není správně - za prvé to ve hře reálně nejde dělat libovolně, ale musí se to udělat popořadě (včera vyzkoušeno) a navíc ve hře je další jeden podúkol "Způsob škodu Cubikonovi 100.000). To tu ve FAQ pro jistotu úplně chybí...
    Nechci být hnidopich, ale těch chyb je nějak povícero.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/17
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nemáš pravdu z těch tří jsem dělal první jako poslední ;) ostatní popořadě
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Tobě to při 10% upgrade nějakého modulu napsalo cenu 318U a strhlo ti to 1268U? To je divné, většina hráčů má problém jen u lvl 2 a navíc obrácený viz můj případ dole (obrázek vlevo). O jaký modul šlo? Nespletl jsi se? Pokud ne, mohl bys sem dát obrázek jak to vypadá u tebe před upgradem a kolik se ti strhlo dle bilance?

    U mě příše modul laseru při upgradu na level 2 se 100% pravděpodobností 9590 U a srazí se 4690 U - obrázek vlevo. Při upgradu na lvl 3 při 10% mi to píše 124 U a srazí se 124 U - obrázek vpravo (vše sleva 30%). Podle mě je chyba jen při zobrazení ceny u upgrade na lvl 2.

    [​IMG] [​IMG]
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jen se chci zeptat že jak jsou ty tabulky z upgrady kde se ukazuje cena všech lvlů,tak by mě zajímalo zda už jsou ty tabulky z tou novou cenou,popřípadě jestly někdy budou :).
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    ddavidd11: Bohužel nejsou. Asi se vše bude muset vyzkoušet a sepsat, což bude asi nějakou dobu trvat, neb to vyžaduje hodně času. ;)
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Warden presne tak. Modul deflektoru lvl2 10%.
    Psalo to 300 srazilo 1200.
    Az prijdu domu muzu to udelat znova a hodit screen.
    To 6e mi to u lvl 1 pise 8minasobnou cenu nez u lvl2 ani nemluvim. Stejne tak lasery.
    "Spravnou" cenu vidim jen u tech modulu co mam uz na lvl2 a pak to strhlo prave ten 4nasobek stejne.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Tak jsem upgradoval modul deflektoru z lvl 2 na lvl 3 s 10% pravděpodobností (30% sleva) a napsalo mi to, že to stojí 935 U viz obrázek a tuto částku mi to i srazilo. To je původní cena, za kterou byl upgrade vždy, takže žádná sleva se nekoná. U laseru to vypadá dobře, u deflektoru nové ceny moc nefungují. :(

    [​IMG]
    Edit: Je to nějaké divné, budu to muset nějak otestovat.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/17
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    935/0,7*0,95=1269

    1268 jak jsem psal.


    Mě to ukazuje ale toto:

    Pravděpodobnost úspěšnosti upgradu:
    10%
    Celková cena upgradu:
    318 U.
    Bonus – deflektor:
    2%


    Takže to je u laserů obráceně a u středních modulů obráceně. :D
    No radši nebudu zatím vylepšovat nic. :)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    hmm, tak to je zajímavé, protože moje zkušenost je zcela jiná. Poté co jsme měl odlítány ty souřadnice, tak jsem pak obsadil bójku (několik) a nepřipsalo mně je to do úkolu. Tak jsem zkusil střílet do Cubikona - a nepřipisovalo se mi žádné jeho poškození do úkolu.
    Z toho pro mně vyplývá, že je nutno dělat všechny úkoly popořadě a ne libovolně (jak je psáno ve FAQ tu na fóru).
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jedno cislo som ti predsa len dal a to vysku zlavy :D Momentalne nemam este testovaci ucet na tieto ucely, ale ako nahle ho ziskam, tak to potestujem a napisem sem informacie ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Zatím jsem provedl pár testů s moduly pláště a moduly deflektoru. Plášť se mi chybně vypisuje, ale ceny strhává prozatím dobře. Deflektor se též špatně vypisuje, ale cena za upg z lvl 1 na 2 je správně stržena (na jiném účtu se mi vypisují správně). Další upg jsou za špatné ceny. To testování bude nadlouho. ;) Kolega přišel s myšlenkou, že když upgraduje na 100%, tak se napoprvé strhne původní vysoká cena, ale ta se vrátí při úspěšném upgrade na další level. Toto jsem zatím neprověřoval.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  12. inac aspon dve veci dobre na tejto akcii: ten hercules z misie a to že až prvych 100 hracov obdrzi odmenu
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Jak tak čtu, pořád se vyplatí lítat v této dokonalé hře. Než se dá hra dohromady, tak budou mít mé děti fousaté děti. Omg a to jsem chtěl udělat nějaké upgrady :-D
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    No recenzovali snížení ceny o 6-8mi násobek, ale očividně to platí jen pro ty nejnižší procenta a levly, ale pak se to navyšuje rychleji. Poměr asi nebyl zachován.
    Proto jsem se ptal na tu celkovou sumu, co tak odhaduju to slevnili celkově tak na polovinu, leda by to hráč dělal jen po 5ti %tách.
    No já si počkám na tabulky a upgradovat budu potom. Z téhle akce mám klanovek už plné zuby. :D
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  15. 123pepa123

    123pepa123 User

    Uplný nesmysl .. jako že dostanu od stanice za 200k ? jen okolo prolitnu ? ma to smysl ? ne nema ...
     
  16. Borat

    Borat User

    Stažovali ste sa, že stanice nič nevydržia. Teraz sa sťažujete, že stanice sú silné. Čo vlastne chcete? o_O
     
    cernakockanatrave a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    123pepa123: Je třeba létat větším obloukem. ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Podle mě jsou na tom ted stanice dobře,konečně má smysl je stavět :).
    Už to aspon není jak dřív že doletěl 1 hráč a křup to jak nic :rolleyes:.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Jo, ted to je konečně o něčem ji postavit a pohlídat si ji. Obzvlášt, když tam člověk hodí upgrady, tak to kope i za 500k, což je slušné :-D
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - presne tak, ze konecne vydrzia cosi viac a pekny dmg davaju. ;) Osobne som sa zucastnil uz na par desiatkach zniceni, ale aj stavani, ci strazeni stanic a ovela lepsie to je teraz si myslim, pretoze opat hraci zacali stavat zakladne a bojuje sa vo velkom, pretoze nemusite ist ani lovit, staci postavit zakladnu a strazit ju a o boj mate postarane :)
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - jeden spoluhrac mi pisal, ze dostal dmg od stanice za 800k a to uz je co povedat :cool: