Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PanMajster

    PanMajster User

    Korben pred vcerajsim piatkom bolo v kalendari Prometheus - cerny patek ale ked ss zistilo, ze nakonec nic v hre neni, tak to niekto zrazu vymazal. Takze ste si to vymysleli alebo fakt vam to dalo BP ze to bude? Pretoze vy si to nevycucate z prsta ze? nic v zlom, len ma zaujima ci ste to tam napisali na zaklade info od BP alebo ste si mysleli ze "mozno" to bude. :D
     
  2. Korben

    Korben User

    V kalendári ste to vidieť mohli, avšak keď nebolo k tomu ofiko tak to bolo zmazané. Písal som o tom tu.

    PanMajster, Kalendár má len informatívny charakter. A platí to isté, písal som že sa kalendár upravoval podľa kalendáru ktorý bol z BP. Ak by mali byť nejaké veľké zľavy a mal byť čierny piatok, tak by bol oficiálny oznam a ten nieje.

    Čierny piatok, nebol a byť ani nemal.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Jen pro pochopení situace, proč čeští hráči jsou sklamaní. Hlavním důvodem je informace na úvodní stránce hry:

    [​IMG]

    Tato informace je zavádějící a zřejmě unikla pozornosti BP. Jsem si jistý, že kdyby toto oznámení nebylo, určitě by hráči méně brblali. Z jejich pohledu to černý pátek byl. Ale ne proto, že by byly slevy, ale proto že nebyly. Nemá ale smysl se tu zlobit kvůli textu, který byl pravděpodobně zapomenut z loňské akce.
     
  4. Na jednu stranu Korben chapem ze si zastavate BP. Ale uprimne si povedzme vzdy boli zlavy na veci v hre a ked niekolko ludi si kupilo zlavaky premka a podobne veci len preto lebo to bolo tak vzdy a tak isto to bolo napisane ako pisal Warden tam +to povedalo niekolko moderatorov Chuck alebo Borat. A dalsia vec je to ze dobre kazdy rok boli zlavy atd. Ale preco nemal moznost dostat tu zlavu kazdy hrac ? Na CZ2 som pocul ze mozno par ludi dostalo tu akciu a aj to na neaktivne ucty kde sa dlho nic nekupovalo. ;-)

    viem ze vy proti bp nepoviete nic ale pozrite na stranu hraca a potom si zastavajte BP.

    To nehovorim o tom ze niekto si mohol farmit kludne 2 tyzdne s5 urko len kvoli tej zlave. Niekto si mozno kupil Psfc alebo nieco len preto aby mohol kupit to urko na tu zlavu ktoru ani nemal :)
    A to nehovorim o tom co stvaraju BP poslednu dobu Hitac losovanie,Bugnute boostre,Hitac bugnuty,UBA,Refrakcia,Vypadky serverov,Demaner event tiez ziadna slava ;-) A mnoho inych veci co som nespomenul

    korben ides mi nadalej tvrdit ze mi sme si nevsimli atd ? ;-) Skus sa pozriet na tu vec z nasej stranky co vlastne BP robi pre hracov sam to dobre vies ake je tazke snimi komunikovat ved si bol BA ak sa nemylim ;-)

    A dalsia vec ako si pisal Úžasné akcie Prometea a ze ci tam vidim niekde zlavy pre vsetkych :D Toto si snad nemyslel uz vazne.. Ked ti to pise na hlavnej stranke ze Parádní slevy u příležitosti Promethea. Tak zrejme si budes mysliet ze tie zlavy budu :D To mi chces povedat ze ked je niekde reklama v Tescu ze Zlavy alebo nieco tak ze to prave pre teba nemusi byt lebo tam nieje napisane ze pre kazdeho ? :D Ak si to pochopil.

    Som zvedavy jak mi toto od Argumentujes zo vsetkym respektom dufam ze toto neberes ofenzivne.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
  5. Warden

    Warden User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬]: Nebuď nespravedlivý. Osobně se BP nezastávám, ale pokud budu objektivní, musím uznat, že se BP v poslední době hodně snaží. Jeho lidé jsou docela vstřícní, opravili chyby, které se dříve opravit nedařilo, snaží se hráčům připravovat více akcí, aby hra byla zajímavější a když je problém, řeší ho tak, aby hráči byli spokojeni atd., ale někteří hráči nic neocení, jen při jakémkoliv problému hned nadávajií. To není přeci fér.

    P.S: Korben je dokonce GA. ;) Koukni na Team Darkorbit SK/CS.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬] ale vždyť moderátoři jsou taky jen hráči, akorát možná někteří to narozdíl od jiných umí brát i s nadhledem a z jiného úhlu pohledu. Já třeba tenhle měsíc to urko farmil a šetřil, protože jsem si stejně jako většina myslel že na černý pátek budou slevy do obchodu.. No očividně vzniklo nedorozumění, holt stalo se, můžeme být zklamaní a polemizovat jak chceme, ale nakonec to přežiju já, ty, i všichni ostatní a svět se nezastaví. ;) Nafarmený urko nám zůstane, lidem co mohli mít připravenou psc z nich taky peníze nezmizí, takže podle mně z pohledu hráče se zase nic tak hrozného nestalo.
    Nezlobím se ani na to že jsem nedostal slevu na urko, koneckonců když si to přepočítáš tak to zase taková terno nabídka není. :)
     
    -baghira2-, pes-zorro a Minerva tohle ocenili.
  7. Warden ano ja ta chapem snazia sa robit akcie to sa mi az tak nezda :) Kedze akcie su stale tie iste .. Demaner,hitac,Dominancia,VoT.
    Uba nejde uz skoro rok.. ;-) A niesom nespravodlivy len sa mi nezda ze su spravodlivy oni ku nam :)

    PS: Je pekne ze je korben GA a respektujem ho len myslim si ze v tom nema pravdu.

    marvin ano mas pravdu len asi je toho poslednu dobu moc na hracov :) Kedze si spominame na minule "eventy" pre hracov.
     
  8. Warden

    Warden User

    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬]: Ano, akce opakuje, ale to je logické, víš kolik programátorské práce je za takovou akcí? To si ani nedovedeš představit a bylo by škoda, kdyby daný kód již nikdy nepoužili. Věř mi, že vím o čem píši. Ano, UBA, to je zapeklitý problém, ale vem si hangár, GG, výpis logu a některé další chyby ve hře, to vše v poslední době dali do pořádku a jen pár lidí je za to tady pochválilo. Co se týká chyby losování za HITAC, musíš uznat, že to udělali tak, aby to bylo opět v prospěch hráčů. A dá se říci, že dávají v poslední době kompenzaci prakticky i za drobnější chyby, možná až moc často, ale jak jsem řekl, jsou vůči hráčům vstřícní.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Warden nepovedal som ze to boli zle veci.. A viem ze to je zrejme tazke ale ked ine hry funguju normalne.. :) A veci ako ten Log tu uz su skoro rok :)
     
  10. Korben

    Korben User

    Ja si ich nezastávam, aj keď možno máš ten dojem. Ja píšem svoj postoj a názor. Problém je v nešťastnom a nepresnom informovaní.
    Netuším podľa akého kľúča systém rozposiela zľavu, no pravdepodobne pôjde o zámer, aby hráči čo moc nehrajú, mali nejakú motiváciu k návratu do hry.
    Opakujem, nikoho si nezastávam. BP nieje môj zamestnávateľ, no nebudem tú písať, že máte pravdu, mal byť čierny piatok a balíčky pre všetkých, keď tomu tak nieje. Pokiaľ nemám k tomu email, tak platí len to, čo je v hre práve aktuálne.
    Ak by bol oficiálny oznam, tak sa môže sťažovať, no nič také nieje.
    Za niečo nemôž a za niečo áno. Bez chýb hra nikdy nebola. Osobne sa im čudujem že silou mocou tlačia samé akcie, zľavy, dizajny a podobne, avšak na druhej strane ich chápem. Možno sú tlačený z vedenia a to nepočúva názor zamestnancov, ale ako to už vo firmách chodí, tak sledujú hlavne zisky. Tak to je všade, to nieje žiadné tajomstvo. Už ani charita nič neurobí, pokiaľ im za to niečo nekvapne.
    Je jedno či som BA, TL, RNDr, alebo CSc, avšak musím napísať, že komunikácia sa o 100% zlepšila, oproti minulým rokom. Neviem čo ste si nevšimli, ja len tvrdím, že nikde nieje napísané, že bude čierny piatok a nikde tiež nieje napísané, že zľavy sú pre všetkých.
     
  11. Zajimalo by me, zda budou po pulnoci padat 4 klice z ABG nebo jen 2?:rolleyes: Kdyztak nekdo hodte info. :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    ja osobne se stydim ze jsem clovek kdyz se dnes dozvym ze charita podnika akce pro penize a to nas ceka jeste zruseni duchodu a mozna zvyseni duchodoveho veku pred tim njn uz je rok 2017 a dnes je moderni nic nedelat zadarmo

    jinak k tematu kdyz sem si napsal ot: podle akce prometheus na buletinu a prekladu se slevy dali ocekavat mozna ale de jen o spatny preklad jeste se podivam na en buletin ve hre protoze s necim podobnym sem se setkal na drakensang kde kdyz se poprve nepovede prihlasit je psano laskave se znovu prihlaste bez zadneho prosim se slovek laskave coz ve staromodni cestine bych si mohl prelozit jako drzy navrh to je jako dost obsceni preklad s tim slovem mozna sem to zahlidl i na dark orbitu a dokonce kvuli tehle ceske vete sem se malem rozhodl nadobro skoncovat s bp hry jenze jsou obe i tahle hra jako drakensang velmi dobre a spousta modernich se sebelepsi grafikou tehle hratelnosti i kdyz jednoduche nesaha po kotniky tim se darkorbitu zastavam a je to na svete spicka retro hra
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - dvojnasobok dnes teda v nedelu sa na fragmenty nevztahuje. Hrac obdrzi stale len dva. ;)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. jakub455

    jakub455 User

    Čo sa týka brán ABG-S:

    Získal si 2 fragmenty Prometea.:p

    Hold neskoro, robím brány neni čas :D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/17
    PrahaPankrác tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - treba vediet kalkulovat hlavne pri boostroch ako BS/cest a vybrat si to tak, aby to vyslo najlepsie na nedelu pocas dvojnasobkov ;) Ja by som tiez robil brany, len moc nie je na to cas, ale aspon zopar, nech ziskam dalsie designy do svojej zbierky, kedze ich v podstate netreba kupovat, len brany spravit alebo otvorit bedne za kluce, co z nich padnu :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. jakub455

    jakub455 User

    Praveže teraz sa už nedá moc kalkulovať s boostrami, ked tie akciové sú na reálny čas.

    A Helix je až od 18:00hod., my hades robíme od polnoci a potom priebežne počas dňa, takže ked som kupil 5O% booster tak bez MHH, alebo niekedy dávali od polnoci ale to je už dávno.

    A nechápem prečo boostre na olej, proxium sú reálneho času, hrač by si mal vybrať kedy bude hrať bránu a nie BP mi bude určovať čas kedy ju mam robiť :D:mad:...
     
    PrahaPankrác tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Na olej už nějakej ten čas nejsou reálného času. A 50ky byly reálného času odjakživa.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Cruenta†Ultionem mám fantastické správy zo serveru GA5.
    Túto skvelú novinu si fakt nenechám ujsť, aby som sa o ňu s Tebou nepodelil.

    Výpis z GA5:

    26.11.2017 - 07:53 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    26.11.2017 - 07:53 Obdržen předmět: Munice - Hellstorm (1.200)
    26.11.2017 - 07:53 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    26.11.2017 - 07:53 Obdržen předmět: Lodní design - Lava Cyborg :):D:cool:

    Keď už sa mi tak darí, tak prečo by som nemal vyskúšať svoje šťastie aj na iných serveroch?
    Iste, že si také vzácnosti rozhodne nenechám ujsť. :);):D:cool:
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - ja som otvoril uz 20 bedni a jeden design na lod a tebe uz 2 lava cyborg? Ty mas teda riadne stastie pocas tejto akcie, ale tak gratulujem, treba vyuzit stastie predsa ;) Ale este je cas, mozno sa aj na mna usmeje stastie :D Dnes musim porobit viac bran, nech su kluce.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Punisher, Máš štěstí na server, že si ještě v tuhle dobu můžeš plánovat abc xD