Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - mozes to radsej trosku vysvetlit, ze ako si to myslel? Aby som to nepochopil nejak inak ;) Tak od rana som nespravil ani jednu branu este. Ked je clovek moderator, tak hra ide casto na bok. Hlavne chcem designy na lode bo o designy na stihacky mi nejak nejde, aj tak ich mam vypnute. Ale ten lava cyborg chcem. No zatial mi pada municia, asi jej nemam dost :D Ozaj a nezabudnite na epicke ulohy, kedze pekne odmeny su za ne :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Myslel jsem to tak, že u nás na ge1 si člověk po 12h už nemůže plánovat žádnou bránu :) Tak mě trošku pobavilo, že jiný hráči ještě takové starosti nemají :D
     
    pes-zorro, -baghira2- a ·вяησ· tohle ocenili.
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    to len ja mam dnes v brane take lagy alebo aj niekto iny?brany dnes od vcera vecera nehratelne prjal som ulohu a b g a nevie ako ju dokoncim zajtra konci akci dal som vela ucka do bran a ani ulohu nesplnim?tak diky no...
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - ja ked som si znizil vsetko v hre na minimum, tak mi sla hra bez vacsich lagov :)

    stefan.sv - pokial si prijal tu ulohu, nemusis ju dokoncit len pocas akcie, ale v podstate kedykolvek. ;) Pocas akcie je ta uloha len k dispozici, aby ju hrac prijal, ale spravit ju moze hocikedy po jej prijati.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  5. stefan.sv

    stefan.sv User

    No este ze tak.Ta ze odmenu za ulohu dostanem aj ked akcia skonci?lebo teraz to je fakt nehratelne v brane a uz mi nejde ani nalogovat hm.Ako dlho mi ta uloha vydrzi?Do dalsieho vikendu asi nie dnes pozeram ze su aj dvojnasobky :(
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - kedze podmienky ulohy su spravit brany a b g, tak to mozes splnit kedykolvek. Pocas akcie je len uloha pristupna.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/17
    pes-zorro, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    No darí sa ďalej, správy z GE7:

    26.11.2017 - 17:34 Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend A-Elite :):D:cool:
    26.11.2017 - 17:34 Obdržen předmět: Design letounu Ocean A-Elite

    Keď neprší, tak aspoň kvapká! ;)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- no vidíš, pro někoho to možná není moc, ale každá troška potěší. :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    no ma napadlo ze som mohol ziskat este tie kluce za dokoncenie bran a b g ale poakci to uy asi mozne nebude kedze zmiznu aj kluce z map hm no nevadi..A kedy to zajtra presne konci?
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. stefan.sv

    stefan.sv User

    ok dakujem tak dufam ze do vtedy lagy prestanu a bude sa dat hrat :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - treba skusit v casoch nizsej prevadzky a mozno sa bude dat celkom v pohode robit brany. ;) Predsa len bola by skoda prist o tolko fragmentov.
     
    pes-zorro, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  13. jaritko

    jaritko User

    Ide o hráčov z GE1 a tam zníženie nepomôže, väčšina brán je v nedeľu hratelná len doobeda.
     
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Horúce novinky z GE6 a o to väčšia moja radosť!

    26.11.2017 - 21:52 Obdržen předmět: Lodní design - Design Borealis Solace
    26.11.2017 - 21:52 Obdržen předmět: Lodní design - Design Ocean A-Elite

    Obadva z pramantských debien! :):D:cool:
    A konečne sa na mňa usmialo šťastie aj z obľúbenej GE6! ;)
    ----------------------------------
    To samé cz1. A konečne týmto príspevkom, môžem nahnevať elitu z cz1! :D
    Výpis:

    26.11.2017 - 23:43 Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (2.000)
    26.11.2017 - 23:43 Obdržen předmět: Lodní design - Loď Legend Tartarus :):D:cool:

    Pred pár minútami mi to padlo, postupne z dvoch pramantských debien, za sebou! ;):p

    EDIT: Punisher tak prepáč. Vďaka za spojenie.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - gratulujem k tej nadielke designov, co si nasiel, no nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit ;)
    Multipost spojeny.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Koukám a zírám, jak to baghirovi padá a kolik sehnal těch klíčů k bednám. Já zkusil jeden klíč z úkolu a padlo mi tam nějaké smetí jen.:rolleyes:
    27.11.2017 - 02:31[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend Pusat
    https://ctrlv.cz/fEtt
     
    PrahaPankrác a *jakub1310* tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Trochu jsi mě zmátl, neb jsi napsal, že jsi obdržel legend design pusat a na přiloženém obrázku je legend tartarus. Jediné co mě napadlo, že tím chceš demonstrovat, že létáš na lodi tartarus a proto design na pusat považuješ za smetí.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN pořád lepší než 15.000 dvojek. :)
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě už padaj jen 10k uri a 2k UCB nebo HST furt dokola. :D
    Takže na ty dva designy co mi chybí už asi kašlu a počkám, až to daj do dalších beden.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Tak mám taky jeden, potěší:
    [​IMG]
    27.11.2017 - 14:59[​IMG]Obdržen předmět: Lodní design - Design Borealis Solace
    I když jsem doufal v něco na tartarus, ale až mu uberou rychlost i solace bude dobrá :D. Aspoň jsou to firemní barvy EIC.
    Ty jsem taky dostal.
    -baghira2- gratulka, jestli to potěšilo :D. Mě potěšil i jeden disajn.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.