Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. stefan.sv

    stefan.sv User

    z bedny mi vypadol desing argon venom a dnes zas ocean venom no ked otvorim hangar nemam pri nom tu kvacku ze ho mozem pouzit ako pri ostatnich desingoch preco?asi preto ze nemam zakladny co?:)
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Musíš mať najprv LOĎ venom, aby si mohol použiť DIZAJN.
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  3. stefan.sv tím to bude :) venoma si vycrafti v montáží. Taky sbírám designy, ale stejně během hraní střídám jen 2-3 lodě, takže je to více méně k ničemu :D
     
  4. stefan.sv

    stefan.sv User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ]-jasne mozem ho uz zmontovat ale nechcem tu lod,skor cyborga :D desig lava som uz nasiel mozno tak za pol roka kym nazbieram olej potom ho zmontujem
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aj 27. 11. 2017 v pondelok, mi taktiež padli vzácne dizajny.

    GE6:
    27.11.2017 - 17:11 Obdržen předmět: Lodní design - Sandstorm Spectrum :):D:cool:
    Použita jedna pramantska bedna.

    GE4:
    27.11.2017 - 17:27 Obdržen předmět: Lodní design - Sandstorm Spectrum :):D:cool:
    Taktiež, jedna pramantska bedna použita.

    a cz1:
    27.11.2017 - 23:13 Obdržen předmět: Design letounu Borealis Enigma :):D:cool:
    Další úspěch z jedné pramantské bedny.

    Úprimne, vôbec som nečakal takú bohatú nádielku dizajnov za posledných 5 dní. ;)
     
  6. Warden

    Warden User

    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    Taky sem přihodím úspěch s Pramantskými bednami. Nic jsem nekupoval, jen jsem v neděli použil 8 klíčů (získané 6x za brány abg, 2x z denního úkolu). Zde je moje úroda, fakt jsem to nečekal:
    1.) EMP puls (10ks)
    2.) UCB munice (2000 ks)
    3.) Argon Sentinel
    4.) LF4
    5.) Ocean A-Elite
    6.) Lava Pusat
    7.) Hellstorm rakety (1200 ks)
    8.) Ocean Venom

    Navíc po dokončení brány Beta jsem obdržel Argon Solace (ta růžovo-fialková je vážně šik :)) a za dokončení Delty jsem dostal 1x Havoc (což jsem se divil, že to vůbec jde, ale v deníku to tak zapsané mám).

    P.S. Je pravda, že s množstvím získaných designů, to na mapách může vypadat jak v omalovánkách :), teda pokud se tam nějací hráči sejdou... už aby byly CZ servery konečně sloučené, hašteření ohledně ranků, hodností a žebříčků jde mimo mně, je mi fuk jakou hodnost budu mít potom.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/17
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    -autobus- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Mamina71: Co se týká brány Delta, tak jsi ji dělal asi v sobotu, kdy byly speciální odměny z bran a proto ti padl Havoc. V sobotu totiž platilo následující:
    • Delta - Super letouny: Designy letounů Havoc, Hercules, Elite Demon nebo Silver Demon
    • Epsilon - Balíček s překvapením pro Goliath: 1x design z následujících: Centaur, Peacemaker, Sovereign, Vanquisher nebo Surgeon. Pokud už design, který vám padne, vlastníte, obdržíte kompenzaci 10.000 U.
    • Kuipier - Sběratelské potěšení – Chimera a Phantom: 1xChimera (PET design) nebo design pro letouny Phantom (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 červených designů pro letouny Phantom + 1 červený design Chimera
    • Lambda - Sběratelské potěšení – Mirage a Enigma: 1x Mirage (PET design) nebo design pro letouny Enigma (červené, oranžové nebo zelené barvy), případně sada 10 oranžových designů pro letouny Enigma + 1 oranžový design Mirage
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Warden: Už dávno to neplatí jen na sobotu. Dokonce to ani v sobotu nebylo na hlavní stránce, co jsem si všiml. :)
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Nebylo, ohlásili to pouze na Discordu a zdůraznili, že to bude jen v sobotu. V neděli jsem brány nedělal, takže nevím, zda to bylo tak, jak napsali, nebo zda se to nakonec protáhlo i na neděli.
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Už dávno je to i v neděli. A možná i jiné dny, ale to ty brány nedělám.
    Kolikrát udělám bránu v neděli a ten design z lambdy a Delty dostanu VŽDY. :)
    Možná je to chyba, to nevím, můžete se na to zeptat. Ale v sobotu jsem hledal co je kde za odměnu na hlavní stránce a neviděl jsem to.
    ---------------------------
    Galaktická brána Lambda dokončena.
    Obdržel jsi 10.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 6.
    Získal(a) jsi zelené klíče ke kořisti (10).
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Získal(a) jsi 12 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 1 P.E.T. design Sandstorm Mirage.


    Galaktická brána Delta dokončena.
    Obdržel jsi 45.000 laserové munice typu UCB-100.
    Obdržel(a) jsi 10 kupóny(ů) na opravu.
    900 Xenomit
    Získal(a) jsi 900 Promerium.
    Obdržel jsi logdisky v počtu: 16.
    Získána část galaktické brány Kronos.
    Získal(a) jsi 6 Krystal rozvratu.
    Získal(a) jsi 11 Krystal rozvratu.
    Získal/a jsi design letounu Silver Demon.


    Podle odměn je vidět, že je to neděle, tak snad nemusím dokládat časy. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/11/17
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - nepis viac prispevkov pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit.
    Multipost spojeny.
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Máš pravdu, zřejmě to opět protáhli na neděli. Tedy pokud ten výpis, co jsi dodal, nebyl z předcházejícího týdne. Asi tam již nikdo nebývá, aby to v sobotu o půlnoci vypnul. ;)

    P.S: Na úvodní stránce to sice nebylo, ale v kalendáři ano.
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Je to každý týden. Z minulého taky něco mám.
    A dokonce mám podezření, že to je i mimo víkend, protože občas něco dostanu i z Kuiperky. Ale za to bych ruku do ohně nedal. :)
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  16. 26.11.2017 - 06:56[​IMG]Získána část galaktické brány Kronos.
    [​IMG]
    26.11.2017 - 06:56[​IMG]Galaktická brána Lambda dokončena.
    [​IMG]
    26.11.2017 - 06:56[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (10.000)
    [​IMG]
    26.11.2017 - 06:56[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (15)
    [​IMG]
    26.11.2017 - 06:56[​IMG]Obdržen předmět: Design letounu Blaze Enigma

    Odměny byly i v neděli, a tvé zdůvodnění mě rozesmálo, ale asi bude pravdivé.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► Gratuluju k tak krásne odmeně za galaktickou bránou Lambda.
    Nech se Ti již konečně štěstěna obrátí zase spět k Tobě.

    Brány sem síce nedělal, ale nádilka dizajnů mi konečně padla v moc bohaté formě. ;)
     
  18. Mamina71

    Mamina71 User

    Bránu jsem dokončil v neděli takže je to tak, jak psal Badmaniak. (v jiné dny je neukončuji, 50% bonus na čest se hodí, pokud mám několik bran před dokončením).
     
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Honzin

    Honzin User

    Ano v neděli jsem taky točil deltu a víte co padl mi havoc. Tak takže akce byla Prodloužená a myslím si že to nebylo první týden kdy se to stalo a do budoucna je to jen dobrý tah ze strany BP :)
    A jinak je to tam napsané nějak víkend atd.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/17
    pes-zorro, -autobus- a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Právě že mě to padá už dobře několik měsíců, kdykoliv některou z těchto "sobotních" bran udělám. Zkusím někdy přes týden třeba Kuiperku, jestli se to vztahuje i na všední dny.