Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hned první den této akce a padli takové odměny:

    bývalá cz1. Id: 101752083
    25.11.2022 - 15:28 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    25.11.2022 - 15:28 Obdržen předmět: Lodní design - Lava Cyborg

    bývalá cz3. Id: 163486968
    25.11.2022 - 15:56 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    25.11.2022 - 15:56 Obdržen předmět: Lodní design - Prometheus Spectrum

    bývalá GE6 Id: 101875486
    25.11.2022 - 18:55 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    25.11.2022 - 18:55 Obdržen předmět: Lodní design - Blaze Berserker

    GE2 Id: 171345149 - malý účet
    25.11.2022 - 15:08 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    25.11.2022 - 15:08 Obdržen předmět: Design letounu Blaze Spectrum

    Tak tomu povím štěstí hned v první den. Po skončení akce dodám celý výpis.

    Pochlubte se i Vy, co ste obdrželi. Ať je nás tady víc: globálních sběratelů. ;)
     
    zdarec1234, stefan.sv a *brutus* tohle ocenili.
  2. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já mám:
    lava cyborg (ga2 - 2. účet), blaze berserker (pve) a design letounu dusklight sentinel (ga2 -hlavní účet).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sygauras

    Sygauras User

    Zdravím. Zeptám se hloupě - dostala jsem klíč k čemusi Promethea 1 a ani z FAQ jsem se nedozvěděla kde a za co ho mám vměnit. Po mapách už jsem klikla na všecky druhy beden na které si jenom můžete vzpomenout a mám ho pořád.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - pozrela si si aj tuto temu? FAQ - Deň Promethea 2022
    Zrejme si neklikla na vsetky bedne, pretoze ak mas fragment promethea a kliknes na box s koristou promethea, malo by sa spustit odpocitavanie 5 sekund na otvorenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Sygauras

    Sygauras User

    Ano, ale jaksi není vysvětlené jak a kde k tomu boxu s kořistí přijdu. Na mapách (momentálně jsem na 2-3) žádné boxiky promethea prostě nemám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - napisane je tam, na akych mapach sa nachadzaju dane boxy s koristou. Takto to vyzera na mape.
    upload_2022-11-28_17-43-19.png
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sygauras ve FAQ - Deň Promethea 2022 se uvádí i to, jak si ten fragment promethea mohl získat.

    [​IMG]
    [​IMG]

    EDIT:
    Osobně pro ty fragmenty promethea chodím na mapy 4-1 a 4-3. Vždy je tam najdu..

    28.11.2022 - 17:30 Kľúč koristi Prometheus bol použitý.
    28.11.2022 - 17:30 Získaný predmet: Munícia - Hellstorm (1.200)
     
    Naposledy upraveno: 28/11/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  8. A kde že jsou ty Pre-Prometheus balíčky? Nikde je nevidím.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Irenka49•™*, stačí číst s porozuměním.
     
  10. Proč zmizely fragmenty po půlnoci? Asi po hodině se na chvíli objevily a zase zmizely. Později se mi ukazovaly při střílení npc, ale když jsem se k nim blížila mizely. :eek:
     
  11. neneman321

    neneman321 User

    Ta akce předčasně skončila nebo kde je problém ? píšou od 24.11. do 29.11. 2023 a dnes není fragment, nejsou ani mise akce, nebo je to jen nějaký výpadek ? o_O
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* a neneman321 ano je to tak. Netuším čím by to mohlo být, pokusím se k tomu zjistit nějaké informace.

    EDIT: Problém nahlášen a vyřešen. Vše je zpět, jak bedničky tak i úkoly. :)
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
    Punisher, *brutus* a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  13. A už si někdo všiml, že ty nové designy na G+ a C+ nemají co mají mít (speciální efekt série likvidací a efekt počítadla likvidací)? :rolleyes:
     
  14. ғᴏʀʀεѕт: Mně se zatím nepoštěstilo. Z týhle akce mi sice pár dizajnů padlo, ale tyhle plusový jsou pro mě zakletý... Takže nevšiml.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ғᴏʀʀεѕт - az mi ten design padne, vyskusam ho ;) Zatial mi padol len na ucet, kde plusove lode ani nemam :D
     
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Davam do povedomia, ze epicke ulohy boli resetovane a je mozne ich prijat a spravit opat. Pekne odmeny tam su, tak sa puste do toho ;)

    upload_2023-11-28_20-55-17.png
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  17. Jedinej problém je splašit piloti :) do Hades.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ono tu ulohu si mozes vziat a spravit aj cez vikend, vtedy pojdu hadesky :)
     
    Tess tohle ocenil(a).
  19. Bohužel od jisté doby, jakmile skončí akce, tak všechny úkoly spojené s touto akci zmizí i když jsou přijaté a nedodělané :oops:


    EDIT:
    Jen pro zasmání, že se jedná opět o opravdu vyladěnou akci :D

    Box bitevní permanentky vyzvednut.
    Získal(a) jsi 1 Osiris Citadel.

    EDIT2:
    Padlo dnes :)... Každopádně jestli se restartovala akce Den Promethea, tohle byl boxík sebraný pomocí klíče permanentky z Galaktického sváru :oops:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ғᴏʀʀεѕт - tak ja som to vzdy tak robil, ale kazdopadne odsledujem si to na mensom ucte, vdaka za info, aspon to overim :)

    To ti kedy padlo? Lebo dnes spustili akciu na novo, kedze sa ukoncila, tak mozno sa stala anomalia nejaka :D