Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To je ale bídná akce o_Oo_Oo_O.

    Jakože, že by padl ten prometheus citadel nebo gol plus ne :confused::confused::confused:

    Akce 0/10 propadák a naleštěná bída :eek::eek::eek:.

    Zas to padlo jen naším kolotočovým kámošům :confused::confused::confused::confused:.

    Poslední dobou o ničem, jak z toho mám mít radost :p:p:p
     
    maronon tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - zas ze ti nepadol design by som nezavrhoval akciu, ja som si pekne zarobil na a b g, kedze celkom padali tie uckove kompenzacie a z klucov tiez hodne vela kompenzacii padlo, takze spokojnost :) A nahodou mne padol na malom ucte C+ prometheus design z 3 bedni, co som len tie denne ulohy robil a nie som kolotoc, proste ide o stastie no.
     
    Delta-7925H, MuadDib85[CZ] a *brutus* tohle ocenili.
  3. Někdo holt štěstí má a jinýmu ta hra nejde naproti, kdyby se rozkrájel. Dneska z 5 klíčů 3x dvojky, jednou trojky a jednou do hrsti bílá. Těch 10k mi padlo za víkend jednou, jinak dvojky a dizajny na letadýlka. Jediný pozitivum, je asi ta zmíněná motivace jít kvůli klíčům do ABG.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jak je to tedy ? Od včera mám hotovou Deltu a nemám pošk. Emperor Kr., mise jsou k dispozici a akce prodloužena. Nikdo Hades nedělá, že prý akce skončila, tak to jsem namydlenej ...Při tom v minulé akci jsem Hades nedělal , mise po dokončení Delty byla autmaticky splněna. Tak co s tím. Moc tomu nevěřím, že ji budu moc dokončit o nedělu jestli mise zmizí.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Firefox1*, Nejprve bych ti rád sdělil, že je třeba rozlišovati mezi samotnými akcemi, potom pozorně číst popis samotného úkolu, pak to jistě pochopíš. Jedna akce končí dnes a ten úkol ti po půlnoci na 99,9% zmizí.:oops:
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    a ty zas čti předešlé příspěveky na který jsem reagoval na /18 / od Punisher pak pochopíš
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak som si to odsledoval a veru je to tak, ze uz akcne ulohy neostavaju po tom, ako ich hrac prijme. Tazko povedat, ci sa jedna o chybu alebo predtym to bola chyba, ze aj po skonceni akcii ju bolo mozne spravit.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, To je už hodně dlouho takto. Minimálně 4 akce.
     
  9. Hraju tři a půl roku +- nějakej ten tejden a krom už vyrobenejch receptů, zmizí vždy všechno. Recepty, úkoly, boxy, všechno. Vždycky.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No kedysi to tak nebolo, mohol som vziat ulohu z akcie a dokoncit ju aj po jej skonceni. ALe dobre vediet, ze sa to zmenilo, len ma mrzi, ze z BP o tom neprisla informacia, ze sa nieco zmenilo.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, U používání slova ''vždy'' bych byl v případě BP hodně opatrný.
    Při nedávné akci nejprve zmizely recepty akce, potom zmizelo luminium a potom se objevily recepty akce z5.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. ZOHAN: Tak jste tady psali, že to skončilo dřív, než bylo oznámeno, takže to bylo rozbitý, to je něco jinýho. Aspoň pro mě.
     
  13. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pamatuji, že u jedné akce se mi obj. nedodělaný ukol z předcházející, ale už nvm u které to bylo ... Demaner nebo Hitac