Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pecko

    pecko User

    tak ja sa musím tiež pochváliť, na tartarusa už nemusím dať uridium, padol z bedne. a k tomu som chytil lava tartarus a dizajn lava pre pet takže pekná výbava. a to som zmontoval len jeden kľúč :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozerám, že akcia (tento event) už skončil/a. Je to len na Vás - kompetentných, či to mienite skôr či neskôr uzavrieť.

    P.S.: Tento event bol aj na mňa veľmi úspešný. Nielen na dizajny pre stíhačky a dizajny pre peta.
    Ale aj na plazmid, rudu z montáže, rôznu muníciu, zelené kľúče koristi a 2x 20 kusov ee. Veľmi
    to pomohlo hlavne na GE5 čo popadal plazmid z pramantských debien; vďaka tomu som mohol
    postaviť zvyšné, teda chýbajúce 2 LF3 do stíhačiek. Btw. V podstate posledné 2 týždne boli
    veľmi úrodné. A šťastie na vzácne dizajny? Omnoho viac, než som v to, vôbec mohol dúfať.
    Napríklad; na GE5 v posledné dva dni: dizajny Argon Phantom & Lava Phantom pre stíhačky.

    Takže vnútorný kľud nadovšetko. Spokojnejší ani nemôžem byť. :);):cool: Uvidíme sa v decembri.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/16
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  3. mne osobne tato akcia prometheus nesadla nenašiel som tam nič zaujimaveho aspon premna tatarku som si kupil za učko a na dizajny neako nehram:D ale inak mnohí si pochvalovali možna to bude tym že sa mi nezadarilo niečo najst neviem sam ale viac bi ma bavila akcia zurivy pet je akčnejšia
     
  4. Formes

    Formes User

    No, očekával jsem konec až za 2 dny, jelikož UBA sezóna Prometheus 2016 končí až za ty zmíněné 2 dny a několik hodin.
     
  5. ja ti nebudem davat vystrahy ale je to moj nazor tak ho rešpektuj ok
     
  6. Bude ještě někdy šance získat ve hře Argon Chimeru?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    ЯΔΙΞ-MΛИ Urcite ano, no nevieme kedy. Vacsinou sa vsetky akciove predmety budu opakovat, treba len cakat.
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Název vlákna změnit nejde? Je tam furt 2016.

    A v tom denním úúkolu je odměna Prizmatický klíč. Asi je myšlen ten Fragment ne? :)

    A ještě mám otázku. Ty odemknutí jsou pro jaké designy? Všechny Legend? Že tam chybí název lodi. :)
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. PanMajster

    PanMajster User

    Pokial som spravne pochopil tak
    Prometheus - akcia
    Prometheus černý pátek - to su zlavy v obchode?
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  10. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Slevy budou asi od zítra až
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  11. Ano, zitra by mely byt slevy v obchode ;).
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Warden

    Warden User

    Také doufám, že slevy budou. ;)
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. PanMajster

    PanMajster User

    No a zlavy to akoze sa mysli ze 24 hod.? na co konkretne v obchode?
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  14. Nejspise na vse si myslim. Treba 20% na vse.

    btw. tohle je sakra co za ukol? :D to se nevyplati ani novackum.. :) :rolleyes::D:D

    Nepoškoď po dobu jedné hodiny
    žádného hráče1x Aurus
    Čest: 300
     
  15. Warden

    Warden User

    PanMajster: Pokud to bude jako loni, pak ano, po celých 24 hodin a sleva bude skoro na vše za uridium v obchodě. Myslím, že ale na munici nebyla, ale to si nejsem jistý.
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Warden uprav si překlep v názvu tématu, správně má být Promrhejus, vystihující podstatu akce. :D
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    ❦Čοlεκ❧ teď v tom máš chybu i Ty, kouká to, také na překlep. :)
     
  18. stefan.sv

    stefan.sv User

    ahoj chcem sa opytat ta uloha dokonci branu delta a sposkod npc emperor kristallon kde najdem to npc?je v brane?
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ❦Čοlεκ❧ - kolega sa len preklepol, snazil sa pre hracov co najrychlejsie dat informacie na forum. Obcas sa to moze stat;)
    Ze promrhejus? No ako dost casu premrhame pri tejto akcii zasa, ale snad prinesie aj uzitok poriadny :D

    stefan.sv - NPC najdes v brane Hades.
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Npc emperor kristallon nájdeš v bráně Hádes. Bez skupinky hráčů, pouze sám, se tam dostat nelze. ;)
     
    krtko458458458 a stefan.sv tohle ocenili.