Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Oplatí sa mi kvôli tým opakovacím uloham na kľúče od bední zrušiť ulohu z hitaca čo bola dokončiť alfu,betu,gamu (lava spectrum, 100x scrap a 10k urka)...resp. padá aj z týchto bední tartaruska?
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  2. Dinosam-SVK- z beden padají jen designy+standartní odměny, podívej se do FAQ. Podle mně se úkoly kvůli téhle akci rušit nevyplatí, pokud nesbíráš všechny různé barevné pixely. :)
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    V neděli napiš do chatu a on tě někdo vezme. Jen by sis měl připravit seprom a x4, případně RSB, protože jako slabý hráč ten dmg na jednu bránu asi nedáš...
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - tazko povedat, pretoze kazdy den kluc zadara bo ta uloha nan je velmi lahka a moze padnut kadeco bud nejaky pekny desing alebo muni, ktora sa vzdy zide ci nieco ine a navyse mas pocas tejto akcie dve epicke ulohy, takze to stoji za zvazenie. Alebo rychlo porobit abg a nemusis nic rusit ;) Tartaruska tam nepada.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Oplatí, minulého roku mi na 4-3 mape padli lodné dizajny Lava Tartarus na cz1 a aj Argon Tartarus na GE6.
    Na GE5 mi zas popadal plazmid na montáž LF3, čo som uvítal. Veľmi sa na tie kľúče promethea opäť teším,
    ktovie aká vzácnosť na mňa, tam čaká tentokrát.

    Rozhodne o tom budem referovať. Nech z toho porazí vru elitu na cz1. ;):D
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Suroviny do montáže tam teď už ale nepadají. Prakticky kdo nechce sbírat designy, tak se mu to nevyplatí. Ale je pravda, že zrušit to klidně může, protože 10k uri (což je pro nováčky asi největší odměna) dostane i za tu novou.
     
    pes-zorro, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Ono to uri ma tam nezachráni, skôr ten scrap a lava spectrum:) lf3 mi netreba, skôr lf4:D a tartarusku nemám tak designy na nu su mi tiež na nič :D a tie nové som videl, akurát hádesku sa mi stavať nechce (nerád spolieham na iných či pôjdu, či sa v polke nerozhodnú odíšť atď) preto som ju urobil len raz :D a ten olej ma z biedy nevtrhne, karanténu nemám s kým chodiť tak to umyselne nezberám a mám 197:D:D takže ešte tak pol roka a môžem zmontovať hamera:D

    dik za rady, nechám si ju a skusimich do nedele poskladať (čo sa mi asi nepodarí lebo mi v každej chýba nejakých 10-20 dielikov a s urkom som na mizine:D)
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  8. Je black friday no nevidim zlavy. Ako kaudy mod pisal. Zaujímavé snad budu vecer totozne z Helixom.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  9. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ty fragmenty padaj jen z a,b,g ?
     
    -baghira2-, pes-zorro a krtko458458458 tohle ocenili.
  10. myslel jsem ze budou slevy v obchode ale nic nevidim to je zas nejaky bug?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ddavidd11 - tak je to uvedene vo FAQ, ze len z a b g padaju fragmenty.
    ИΞЯΘXSШK - zlava este nie je v obchode, musime pockat.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Už opět se na mě usmálo štestí.

    server cz3:
    24.11.2017 - 12:20 Obdržen předmět: Lodní design - Sandstorm Spectrum
    24.11.2017 - 12:21 Obdržen předmět: Design letounu Borealis Enigma

    Na GE6 a cz1 pro změnu: Design letounu Sandstorm Spectrum. Spokojenost nade vše. :)
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - gratulujem, mne zatial len balik s municiou. :D Osobne si brusim zuby na lava cyborga, ten design sa mi paci :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Neuveriteľné, ale práve som lapil lodný dizajn Legend Tartarus, ak ma neklame zrak,
    výpis z GE5:

    24.11.2017 - 13:13 Použit klíč ke kořisti Promethea
    24.11.2017 - 13:13 Obdržen předmět: Lodní design - Loď Legend Tartarus
    + tetrathrin v počte (15)
    24.11.2017 - 13:13 Použit klíč ke kořisti Promethea
    24.11.2017 - 13:13 Obdržen předmět: Tetrathrin (15)

    A myslím, že za ten lodný dizajn Legend Tartarus, rozhodne nebudem po chuti, väčšine hráčov z GE5.

    EDIT: Punisher, vďaka. Keď už mi tak šťastie praje, skúsim ho aj na GE7 a amerických serveroch.
    Akurát ma zarazilo, že na Loď Legend Tartarus je 33.33% a že zrovna mi padol, hneď z prvej pramantskej debny.
    - Budem skúšať šťastie aj v nasledujúce dni, nakoľko by som rád lapil na cz1, GE6, cz3 a GE4; Loď Legend Pusat.
    To už by som bol od šťastia celý bez seba. :):D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    krtko458458458 a Punisher tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- toho sa bat nemusis, kedze ten design sa da aj v montazi poskladat, cize nebudes az tak trnom v oku ostatnych. Skor take designy su zavideniahodne, ktore sa nedaju ziskat v montazi, ci kupit ;) Asi mas stastny den, mal by si to vyuzit :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  16. josef402

    josef402 User

    co to ma bejt za splneni ukolu fragment promethea v:) a z :) sem to nezjiszil dik za radu
     
    pes-zorro tohle ocenil(a).
  17. Fragment promethea je klic k te akcni bedne, ktere se momentalne nachazeji na mapach, urcite je najdes ;).
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Osobne skúšam šťastie na PvP mapách, ako vru na 4-3. Kde je percentuálna šanca vyššia, aspoň si to myslím.
    Navyše ako po každý rok, vždy mám na tej mape šancu či šťastie na vzácne dizajny. Inak to fakt, neviem nazvať.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - hned v prvom prispevku tejto temy je FAQ a tam je napisane, ze kde sa daju tieto fragmenty najst aj na co sluzia, staci si to precitat ;)
     
    pes-zorro, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher, mal si pravdu. Šťastie sa mi dnes, asi fakt fakt lepí na päty.

    Výpis z GE7:
    24.11.2017 - 14:08 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    24.11.2017 - 14:08 Obdržen předmět: Laser - Nestabilní LF-4 :):D:cool:
    24.11.2017 - 14:09 Použit klíč ke kořisti Promethea.
    24.11.2017 - 14:09 Obdržen předmět:
    Lodní design - Lava Cyborg :):D:cool:

    Držím sa len toho, ako si mi poradil: "Asi mas stastny den, mal by si to vyuzit"
    Keďže som nič nevyhral z kapsľovej lotérie hitac, tak aspoň niečo poriadne poteší.
    Ako sa povie: "
    Keď neprší, tak aspoň kvapká." ;):cool:

    Zrejme sa na GE7, niekto na mňa, fakt veľmi nahnevá a už ani neprehovorí.
    Ale za to fakt nemôžem, že mi práve toto šťastná náhoda pridelila do cesty.
    Že to nedokáže niekto prehltnúť, bude z časti aj jeho vina, nakoľko závidí.

    Zrejme to je aj tým, že čierna mačka na čierny piatok, má vždy šťastie. :D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17