Zpetná vazba Diskusia: Akcia Prometheus

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Jessie, 13/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Na některých účtech mi naskakuje osobní sleva 80-90%. Je to na 70 hodin. Takže to možná bude jen na vybrané účty. (není to klasická sleva na nákup uridia)
    [​IMG]
    -baghira2- gratulace, já jenom munice...Tak už jen postavit cyborg :D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - citaj, co som pisal vyssie. Presne design lava cyborg by som chcel aj ja bo mi chyba do zbierky :) A akurat ti padol, no pekne, zrejme dnes porobim par bran a ulohu a skusim aj ja.
    Gratulujem. ;) Neboj sa, ja ti to nezavidim ale doprajem, ved mozno sa aj na mna usmeje stastie dnes :D
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - pokial budu 80% zlavy, tak to bude super, mne zatial na uctoch nic neukazuje ani blizsie info nemame k tym zlavam, musime pockat este.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ako to ze neni black friday ? Dnes mali byt zlavy ale niesu ani v kalendari nic nevidim
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  4. josef402

    josef402 User

    jo taky mam 90 slevu na u
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  5. Těch 90% !!! mám na slabouličkém účtu, kam nemíním investovat nic. Tam kde bych byl ochoten pustit chlup, nemám žádnou slevu zatím.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    A v akej sekcii vam to ukazuje ?
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Po přihlášení na hlavní stránku. Skus pročistit prohlížeč, třeba ti taky naskočí.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  8. PanMajster

    PanMajster User

    To je na nakup uridia ta zlava? ved to amlo byt na veci v obchode ne? :D
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  9. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    no tak ak to je na u tak ju nevyuzijem cakal som zlavu na veci v obchode lebo nemam empcka rsbcka ani veci potrebne na PvP
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  10. PanMajster

    PanMajster User

    Hlavne ze to bolo aj v kalendari a zrazu tem nieje haha
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Sleva na koupi U se zobrazuje opravdu jen na některých účtech. Ale je možný, že zítra se zobrazí těm, kteří ji dnes nemají.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Takže ak to mám chápať správne tak BP zase spravilo niečo len aby zarobilo a nie doprialo radosť hráčom
    Ja už naozaj prestávam dúfať v dobrú hru :(
    A ani po prečistení prehliadača tam nič nemám. keby aspoň bola akcia na oleje za kúpu uridia ale to by nespravili :(
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  13. PanMajster

    PanMajster User

    Takze ked to spravne chapem, tak co niekto ma tie zlavy 90% na nakup uridia na 70 hodin ci kolko, tak to bude mat 2 muchy jednou ranou kedze zajtra ma byt bonus k nakupu uridia :D a este aj helix. takze 3 muchy :D
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  14. Sentiero

    Sentiero User

    PanMajster Ano, někdo tuto nabídku má, ale může ji využít pouze jednou a nedá se kombinovat s ostatními nabídkami.
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  15. PanMajster

    PanMajster User

    Stale nechapem preco sa BP vobec nevyjadril.

    PS: ako to ze uz je bonus k nakupu uridia? ved to tiez v kalendari nieje, az zajtra :D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  16. Warden

    Warden User

    pes-zorro, -baghira2- a PanMajster tohle ocenili.
  17. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Warden ? preco este nemam 90% poukazku alebo co to je ?
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. PanMajster

    PanMajster User

    Ospravedlnujem sa, prehliadol som :D
     
    -baghira2- a pes-zorro tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak na mě vyskočil akorát Helix 400%, jinak nic. Docela rád bych viděl ty ceny, i když bych nic nekoupil. :)
     
    pes-zorro a -baghira2- tohle ocenili.