Zpetná vazba Diskusia: Aktivity narodenín DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak v tomto odkaze: Aktivity 15. narodenín DarkOrbit stojí aj:
    [​IMG]

    A keďže Crazy Santa je npc, tak som si len tipol, že Snowman tiež.
    Keďže sú obaja v tom istom riadku.

    Punisher má pravdu: "Baghira tu nebol na novy Rok a zrejme len tipoval."
     
    pepan70, *SATKO* a zdarec1234 tohle ocenili.
  3. Adhara

    Adhara User

    narozeniny jest slaviti nam prano
    hura hura radovati muzem se

    na akci v orbite se velmi tesi osoba ma
    po vesmiru bude litati santa

    tesim se velice
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    jazyk nerozpoznán : přeložit:)
    Slaví se narozeniny. Na akcI v oběžné dráze se velmi Tesi člověk mě po vesmiru lituje santa Tesim se velmi:D
     
  5. -baghira2- jelikož jsi tak znalý fóra, tak u tebe většinou čekám dobrou odpověď. Víš, moc lidí se na fóru takto neorientuje a já oceňuji tvou práci a rád od tebe beru informace. Budu tedy společně s tebou čekat na to, kdo je to ten tajemný SNOWMAN.
     
  6. Tak buď to bude sněžný muž, ale toho jsem dlouho neviděl, nebo sněhulák.
     
  7. zdravim neprispievam na forum nejak velmi casto vecsinou ho len tak zbezne prelistujem ale dnes mali zacat zimne ulohy len ich nejak neviem najst moze niekto poradit kde by som ich mal hladat kedze v kontrolnom centre mi ich nezobrazuje
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Nejsou ani event boxíky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CharlieSheppard - pozri si lepsie kalendar udalosti, lebo narodeninove boxiky dnes ani nemali zacat, ale az zajtra.

    wulfric666boos - bol som sa pozriet do hry a zimne ulohy sa mi riadne zobrazuju. Pozeral si akciove misie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. wulfric666boos možná si očekával jako většina z nás trošku více. Proto se ti to může zdát, že žádné zimní úlohy nevidíš. Koukni a uvidíš, jakou krásu si BP připravilo.
     
  11. zimní úkoly jsou na základne musi se prijimat tam ale jelikoz na tom serveru PvE je ukol znic ice ty male potvurky je nemozne je znicit kdyz na hlavni strance akce nejsou napsane a mam tam jen JIZ BRZY nic jineho tam neni
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ramencz

    ramencz User

    přesně tak prostě na tn pve server se úplně kašle kde jsou ice jak na normál serverech dají mise ale jak je mám udělat když není na čem .. tohle je prsotě fakt už jen .....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Zkusil jsem si ty úkoly zapnout do věčný brány, ale počítá to jen škody na Meteoritu, Iciky to započítat nechce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Co tak si precitat Aktivity 15. narodenín DarkOrbit ? Tam je uvedene, kedy sa bude objavovat Ice Meteoroid na mapach, su tam urcene casy predsa.

    Tie ulohy zacinaju lahsimi, za smiesne odmeny, ale postupne sa zvysuje narocnost a aj odmeny. Ale je pravda, ze aj tak su tie odmeny slabe a moc si na tom nedali zalezat. Uvidime, ci bude stat za to aspon zimny event, ktory by uz mal onedlho byt.
     
  15. Punisher snad ano. Ono je těžké, když tě namlsají battlepasy a poměrně dobrou akcí a pak přijde konec roku a stále nic. Co ale trošku nechápu je to, že na Štědrý den dají na odpo akce a pak na svátky, kdy by hráči teoreticky hrát mohli, nedají nic.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AnanasovejSperminátor - tak niektori chcu byt s rodinou na sviatky a nie v hre, ale co uz, nezmenime to. Takze my, co sme poctivi, si budeme musiet vybrat, bud boxiky alebo travenie casu s rodinou.
    Na zimnom evente sa uz robi, zevraj sa pracuje na FAQ, no musime pockat, co si prichystalo BP tento rok, kedze oslavuje 15. rokov posobenia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. na pve serveru NEJSOUU ICY, měli bejt dle planu od 19.00 ale nejsou, ale jindou jsou tak cotoje za bordel ?
     
    -baghira2- a CharlieSheppard tohle ocenili.
  18. c3laskoncz

    c3laskoncz User

    19:34 Ice nikde docela rad bych si udělal event ukoly tak co se deje PvE server jako že nic ??
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Upovedomia sa o tom vyvojari, ze na PVE servery neprebieha tato akcia. Viac zial spravit nevieme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Moloch8559

    Moloch8559 User

    "Upovedomia sa o tom vyvojari, ze na PVE servery neprebieha tato akcia. Viac zial spravit nevieme."
    Děkuji Bp za snahu a skvělou práci, jen tak dál ;)
    heh člověka už to ani nepřekvapí že?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).