Zpetná vazba Diskusia: Aktivity narodenín DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tyjo lepší cokoliv než nic :D . Darovanému koni na zuby nečum. Hlavně když má 4 hnáty . :-D
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AnanasovejSperminátor - osobne som dufal, ze ten FAQ nedodali preto tak dlho, lebo vytvaraju nejaku novu akciu. Kedze minuly rok to poslali asi tyzden pred zaciatkom akcie. Ale je jasne, ze je to lepsie ako keby ziadna akcia nebola.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher keď sa tak dívam na toto:
    [​IMG]

    Tak rozmýšľam, či neobnovia Mrazivé bludisko (labyrint) a miesto Synka budeme naháňať Snowmana.
    alebo
    Snowman bude v Mrazivom bludisku naháňať hráčov. Od 19.12.2020 som tu nebol, takže len tipujem.

    Pretože pred rokom Mrazivé bludisko bolo.
    Odkaz: https://board-cs.darkorbit.com/threads/zimni-akce-caste-dotazy.114401/

    EDIT: Asi bude, presne ako vravíš: "Nechajme sa prekvapiť"
     
    Naposledy upraveno: 14/12/21
    KrtekGE2 tohle ocenil(a).
  4. Adhara

    Adhara User

    mou osobou taktez premysleno jest jaka akce bude probihati
    prekvapiti nechat se musime

    kolik uridia pilot bude vydelavati v orbite a zabavu kterou potkati muze
    velmi potesujici jest udalost tato
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).

  5. Vše už máš napsané v v oficiálním oznámení. :)
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    AnanasovejSperminátor, Určitě tam není vše.
    takže bude synek? wau:p
     
    AnanasovejSperminátor tohle ocenil(a).
  7. Oficiální oznámení mi zabralo jako sledování nového Spidermana. Popkorn, kolu a šel jsem na věc.
    Jsem rád, že se alespoň něco na Darkorbitu objevilo.
     
  8. Mohu vědět co tohle je? nikde jsem na to na forum nenašel tak nevím co to je zda je to něco nového, díky!

    Snowman Mutation
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Já teda nevím, ale je jasně dáno datum od 8.12., takže ani ice nejsou a nemají být ani mise a nejsou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - dnes je 7.12., takze to zacina az od zajtra tym padom. Neviem, co si svojim dotazom myslela?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Pro zajímavost, z narozeninových boxů navíc padají tyto věci:
    EMP-01, rakety (R-IC3, PTL-2026, BDR-1211), rakety do raketometu (BDR-1212, SAR-02), kupóny na opravu, ohňostroje, kyhalon a polychromium
     
  13. Tak dneska je 8.12. ale úkoly jsem ráno nikde nenašel. Icy lítaly.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    jsou tam :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Trochu sem z úkolů této akce zklamán, odměny jsou dost slabé.

    Co mě překvapilo, jsou odměny za denní mise.
    Z jedné mi padlo 5x zmrazovací rakety (R-IC3).

    EDIT: Událo se to tady GE7 (bývalá GE6) Id: 101875486
    [​IMG]
    Dost to přijemně překvapilo. Boxík sem nebral. Denní úkol 17 lvl.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
    KrtekGE2 tohle ocenil(a).
  17. Drift1

    Drift1 User

    Abych řekl pravdu tak odměny z dárečků nic moc a člověk aby je pohledal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Beerson

    Beerson User

    Jak rika Baghira, odmeny mise jsou velke zklamani, 100 urka a 150k exp je smesne, toho si clovek ani nevsimne.

    Darecky trochu zklamaly, cekal jsem alespon x2 EE, zvlaste po tom co na dikuvzdani bylo 19-25 EE coz mi asi dalo falesnou nadeji ze BP bude stedrejsi v budoucnu.
    Vsiml jsem si ze je tam Polychromium, ale dava to po jednom, coz opravdu moc rozdilu neudela, material na raketomet nebo ELF-4 je pekny, jen me osobne mrzi ze je to material pro ten raketomet ktery nevyuziju, asi nejlepsi z toho jsou IC3 rakety, aspon nemusim ztracet cas s misemi protoze z darecku pada vic nez z misi

    Pokud dalsi mise daji neco zajimeho, snad to tu nekdo napise, to co mi to doted dalo byl promrhany cas

    Premium na mesic z kodu je ale vitane, posetrim to na konec mesice at mam zadara dva bonusy z kalendare


    Prozatim narozeninovou akci muzu ignorovat, snad budou Snowman Santa a Mutation zabavne

    Edit: Kdo to z moderatoru editoval, priste kdyz se vam nelibi veta, smazte ji a nevkladejte mi veci do ust
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Do akcí misí jsem koukal, ale včera jsem hrál hned po restartu, dneska zkusím znovu:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. KrtekGE2

    KrtekGE2 User

    Boxiky nalozene , ice padaju riadne aj empy , + polychromium na bliziacu sa astral branu a pre milovnikov pusat plus darcek v Battlepasse ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).