Zpetná vazba Diskusia: Aktualizace lodí Plus - Modernizuj své lodě!

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak hlavně se momentálně asi vyplatí vlastnost goliatha plus a konkrétně fakt, že má 4 sloty na upgradovací moduly, ale žádný modul na HP(zelený) prostě ve hře není.
    Koukal jsem na všechny moduly na účtě a ani modul xt-10 na liberatora se nezměnil.
    Otázka zní, budou padat z něčeho nestabilní upgrade moduly na OP lodě Plus?

    A kdy tyto lodě dostanou nějaký buff? již brzy?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. xmens

    xmens User

    Ale sú. Ja ich zopar mám okrem goliaša plus. Oni zmenili stabilné ale nájde sa aj nestabilny. Hodilo mi to z dekodera (kluč na X-BL) ..
    Mimochodom na prd zvysuju dmg. na lodiach pre hráčov - skôr by bolo potrebne ho redukovat na hráčov a zosilnovat ak tak len na NPC a vybavené.
    Alebo len uviesť do "života" toto (ak to už niektoré turecke účty nemajú :D

    [​IMG]
    Vyvsetlenie pridaných schopností ...

    [​IMG]
    1. Damage +%4
    2. Damage +%6
    3. Damage +%8
    4. Damage +%10
    5. Damage +%12
    [​IMG]
    1. You sell 7% more credits in the CBS
    2. You sell 12% more credits in the CBS
    [​IMG]
    1. CBS cooldown -%10
    2. CBS cooldown -%20
    3. CBS cooldown -%25
    [​IMG]
    1. Hit Point +%20
    2. Hit Point +%40
    3. Hit Point +%50
    [​IMG]
    1. less damage +%6
    2. less damage +%9
    3. less damage +%12
    4. less damage +%16
    5. less damage +%20

    Rád by som sa dozvedel ktorý z modulov base vidí aj PET v masku ? ! Pretože sa mi stáva že u jedineho klanu z celeho servru - ich base ako jedina zostreluje PET aj v masku - žiadna ina to nedokáže :"...
     
  3. citacia zmazana
    když jsi v masku a vzdalíš se z dosahu peta tak se odmaskuje, nejlepší mít radary s dosahem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/21
  4. xmens

    xmens User

    citacia zmazana
    Ako to ze to robi len pri jednom klane a pri iných ne? Ale mozno mas pravdu - PET si lieta nie stale za lodí ...
    Aký ma vplyv radar v PET? Ten je jen na vyhledavani surovin a NPC - jak to súvisí s base?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/21
  5. Citacia zmazana
    zkus to ve hře sám co k tomu dodat, hold stanice ti bude v noci zabavovat uri za pet petov dluh :D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/21
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ExekutorExcelentní a xmens - predosly prispevok sa necituje. Precitajte si link v mojom podpise ako sa prispieva na forum.

    Ten mensi dmg by bol dobry, ale urcite nie jeho navysenie, pretoze to uz bolo viac nez dost. Jedine este proti NPC. Ale neviem, ci nieco take prejde, lebo odkedy vznikol PP, tak sa nemenil.
     
  7. Tak mám dnes za sebou 10 abg bran a diametron 0 ks,tak jaká je asi pravděpodobnost na získání?? Určitě "velká" ,ještě že tu máme
    balíček v obchodě.Přinašeč 2x4ks za kredity.Takže tam je větší šance,ale U za to dávat nebudu.No a,že je větší hangár to ani nekomentuji.
    Moc to pomůže hratelnosti,ono dělat dnes brány (14.11.)vůbec žádná sláva,opět to spěje k dost velkým lagům.
     
  8. xmens

    xmens User

    Možno práve 11 ti dá - mne dalo z alfy .dementium :)

    Neni o čem... Není sa kam ponáhľať do vtedy kým zavedu možný "upgrade" na iné lode to v pohode sa dá nazberat - rátam tak , pol roka / rok :D ...
    Určite nemá zmysel minuť všetko hned a rýchlo na tie 3 "plus" lode co zaviedli 11.11.2021.
    Možno príde za chvílku upgrade na vengu co bude mat 20x laser a 50 slotov na modul :D ..
    To by som bol BOH servru :D...co do rýchlosti nebo dmg. :D Lebo do teraz mi každý druhý modul co som vyrobil - dalo na tu nepoužitelnu zastarlú lod menom AVAeNGER :DDD... Takže mám cez 50 modulov zatial na jednu lod a k ničomu ...
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Získal(a) jsi 1 Citadel Plus.
    A může začít zábava.
    Nějak mi nechce padnout žádný nestabilní modul, ale pozitivní na tom je, že ty moduly padají těm, co tu lodičku ještě nevlastní.:):mad::(:rolleyes::rolleyes:
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  10. xmens

    xmens User

    Neviem aká zábava s lodí co ma dmg. ako venga :D
    K tým modulom - to neni pravdilo je to subjektývny pocit ... Mne to dava na liberatora plus - zase na lod ktora ma vôbec ale že vôbe cnezajím a- vymnením za modul na phonixe :)

    Chcelo by to aukciu za urko pre hračov na moduly - neco ako černý trh darkorbit :D
    Kde by sa moduly dali dražíť jedine za urko alebo hodnotné suroviny bolo by to týždenné alebo kupuj hned za určenú cenu jako známa aukce z realu :D ...

    Nekdo m xy modulov na vengu a nekdo nic :D ...
    A hned mám prvu ponuku :
    predám 500 desingu stihačky borealis -200 sandstorm za ping 0,10 :D
     
    Naposledy upraveno: 14/11/21
  11. xmens

    xmens User

    Dolpnenie - oprava 16.11.21
    z ofic.infa.:
    Toto je neštastne napísaná veta na ofic. info.:

    "
    Nestabilné moduly na vylepšenie lode, ktoré už vlastníte, nie je možné vybaviť loďami Plus. Musíte vytvoriť nové nestabilné moduly na vylepšenie lodí, ak ich chcete použiť na nových variantoch lodí Plus. To znamená, že ak ste už vytvorili nestabilné moduly na vylepšenie lode, napr. pre Citadel, tak ich nemožno použiť pre Citadel Plus, ale musíte vytvoriť nové."
    Moduly na vylepšenie lode, ktoré vlastníte, môžu byť okamžite vybavené na nové lode Plus. Tu je prehľad modulov na vylepšenie lodí, ktoré možno použiť na lodiach Citadel Plus a Goliath Plus
    (zatiaľ neexistujú žiadne moduly na vylepšenie lode Liberator Plus):



    Na lod Liberator Plus JESTVUJÚ moduly VYTVORENÉ z materializátora, alebo získané z dekodéra čierneho svetla !

    Sám mám 2 DMG. x1 získané z dekodéra čierneho svetla na liberátor plus.
    https://prnt.sc/1zsomwm
    https://prnt.sc/1zsok5m
    Ved
    nestabilne moduly dáva na všetky lode - mám aj na citadel plus aj goliath plus - Oprav to v ozname maš to zle- ked je v popise napísane pre lod citadel plus , alebo liberator plus - tak je určený pre tie lode.
    Maš to napísane akoby žiaden z nestabilných modulov na to neplatil aj ked ma uvedené že je určený na citadel plus , liberator plus , goliath plus...




     
    Naposledy upraveno: 16/11/21
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    BP předce nikdy nelže. 'to' bude drobná chybička v překladu zřejmě..
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - preklad som robil ja, mozes si to porovnat s EN ofikom kludne :)

    (there aren’t any ship upgrade modules for Liberator Plus for now)
     
  14. xmens

    xmens User

    :D Tak moje moduly na tie lode sú potom chyba v časovom toku chaosu s prienikom z inej dimenzie ktorá sa vyskytne jen jen jednou za 1000let s názvem : leva ruka neví co delá práva ... Je to jako před časem s " b 0 terama " prej nejestuvjou a hráči vedome lžou - tady je proof - moduly jsou - tak jako to první od doby co ta hra začala .. :D
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nevíte někdo, jak konkrétně funguje ten HEAT u lodě goliath plus?
    jako, že pet má heat 4, tak lodička má také heat 4, nebo je to imaginární vlastnost a nikde to není vidět?
     
  16. maronon

    maronon User

  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    A tohle je deník ze včerejška :
    Opět BP mlží překladem?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - to jedine, ked napises na podporu a oni to hodia do bug reportu, pretoze nemalo by to padat z brany Hades ako to bolo v oznameni.
     
  19. Fakt si dal za loď cca 700 000- 1 000 000 U? Hraj dál, já se na tvém finančním úspěchu svezu, už zdarma. Ve stavu současném odmítám platit.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, Za tu citadelu jsem nakonec ve finále utratil ''jen'' 3 miliony uridia, ale už ji mám no.
    Já mám někde nějaký finanční úspěch?:)