Diskusia: Aktualizace obchodních podmínek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 26/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    hejtmus-prvy tohle ocenil(a).
  2. Čo si mám predstavovať pod pojmom "geopolitický problém"? Lebo aj by som povedal, čo si o tom myslím, ale nie je mi celkom jasné, či sa môj názor na dobyvačnú politiku USA nebude brať ako nebodaj porušovanie pravidiel hry...
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    »»MatusMak«« nechápem spojitosť s hrou, nemusí ťa to vôbec trápiť a ak trápi, rieš si politiku mimo fórum :)
     
  4. Kubino spojitosť je taká, že istým ľuďom na tejto planéte nie je umožnené hrať túto hru, lebo niekto sa rozhodol, že ich krajina je nevyhovujúca. Odborne sa tomu hovorí západná demokracia ;)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Odborne sa tomu hovorí, že študuj históriu a politiku a venuj sa tomu niekde inde ako na fóre ;)

    Hráš z nejakej z tých krajín? Nie .... napíš Obamovi keď chceš vysvetlenie, neviem čo čakáš, že ti povie BP, ktoré len plní niekoho rozhodnutie.

    Btw. demokracia? V akom svete to žiješ, ružové okuliare odhoď.
     
  6. To, že sa to netýka mňa neznamená, že to problém nie je. Od Big Pointu samozrejme nečakám žiadne vysvetlenie, lebo aj silno pochybujem, že by mali argumenty na rozumnú obhajobu ich rozhodnutia.

    No každopádne, máš pravdu, tu to nemá význam riešiť, pár ľudí sa prosto tak rozhodlo a písaním na fóre asi ich presvedčenie nezmením :)

    BTW: Tá demokracia bola myslená ako urážka alebo satyra americkej politiky, samozrejme, že sloboda a podobné blbosti sú len ilúziou pre spokojnosť obyvateľstva.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    BP nemá čím argumentovať, počúva nariadenia vlády krajiny, v ktorej podniká. To robí každá FO či PO, teda ak nechce mať problémy so zákonom.

    Nie, skutočne nikoho nedokážeš presvedčiť písaním na fórum, osobu, na kt. sa máš keď tak obrátiť som uviedol hore. Som rád, že si to teda pochopil :) Btw. na pochopenie satiry je už veľa hodín :)
     
  8. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Najprv sa musíš naučiť aspoň prispievať na fórum.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. klapko222

    klapko222 User

    iba sa chcem opitat to mi potom naskoci tabulka ci ich chcem prijat ci ?? bo teraz mi o nich len naskakuje a nevem kde ich prijimat????
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Ano přesně tak.

     
  11. Chcem vediet čo je myslene novymi obchodnimi podmienkami a tim platenim SEPA
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    ...microsoft... nové obchodné podmienky si treba prečítať, potom pochopíš, čo je tým myslené. Proste ako sa menia zákony tak aj spoločnosti ponúkajúce služby občas musia meniť svoje podmienky vzhľadom na politické či ekonomické vzťahy.

    Čo je SEPA sa spýtaj rodičov, určite majú bankový účet a budú ti to vedieť povedať, kedže nemáš 18 oni by mali súhlasiť s tým, že hráš túto hru a prípadne v nej niečo kupuješ :)
     
  13. Diki moc
     
  14. ako ked som dal ze pokracovat v hre automaticky suhlasim hej?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. okey dik :D bo som myslel ze som to zrusil :D
    cakal som ze ano,suhlasim :D :D
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« - tym pokracovanim si potvrdil,ze suhlasis.Nic si nezrusil,tak sa nemusis bat. ;) Inak by si sa dalej nedostal a nemohol hrat bez toho suhlasu.
     
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, stačilo by ak by si do vyhľadávania zadal slovíčko "aukce"
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT - zmazane
    Tu bezi diskusia na inu temu.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, poprosím prečítať ako prispievať, o príspevok vyššie dával kolega odkaz inému hráčovi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.