Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zajímá mne zda proběhli odměny a kde zjistím na jakém jsem skončil místě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Sygauras

    Sygauras User

    Mám podobný dotaz.
    Prošla jsem mám tušení 11 kol a nějak mi není jasné co přesně znamená že jsou mé odměny v nějakém astrálním skladě a kde a jak si to vyzvednu.
    Z FAQ k té bráně jsem řádně zmatená. Lodě jsou šneci - fakt je super že máte o jeden bod rychlejší loď než to po čem střílíte, v podstatě jsem to vzdala sama protože mě nebavilo pokaždé 10 minut dohánět a dorazit každé NPC.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Drift1, Odměny proběhli inhed po skonceny akce. Po nalogovani ti vyskoci tabulka s odměnami, pokud BP zaznamenal tvé umístění v tabulce. A kolik jsi měl vlastně bodů a hraješ na ge-1?
    Sygauras, Odměny jsou 2. : garantovaná a náhodná odměna. Obě odměny získáš, pokud bránu dokončíš, nebo nedokončíš, protože ti dojdou HP a bouchneš.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

  5. Sygauras

    Sygauras User

    Tohle nějak nechápu. To jako znamená že z těch 7 laserů, 2 generátorů a asi 5ti balíků munice jsem nedostala nic, protože "náhoda" mi zrovna udělila že dostanu jenom ty "garantovaný" šutry (nebo co to je) ? Protože v hangáru ve skladu nic nemám a munici si hodně hlídám a žádnou navíc, nebo odnikud jsem nedostala.
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras odměny za Astrální bránu dostaneš vždy po skončení a nebo když zemřeš. Co se týká těch laserů a tak to máš propůjčenou výbavu na zdolání té brány. Veškeré informace najdeš tu Astrální brána .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sygauras, Munici, moduly ani výbavu nikdy nedostaneš z této brány na svůj účet.
     
  8. Sygauras

    Sygauras User

    Moment moment. To jakože ty lasery, munici a generátory které si vybírám jako "odměnu" po výhře v jednotlivých kolech, nedostanu, protože mám půjčenou loď ?

    Takže 6 hodin blbákuju po mapách abych dostala prd ?


    Co je teda jako odměna za tu bránu ?
    FAQ sem četla a v tom případě rovnou přiznávám že jsem blbá jak nafukovací vidle.

    Já jsem do té brány lezla s tím že dostanu lasery, munici a generátory.

    Proč je v té tabulce 3x "odměna" a která teda platí a jaký ta brána má smysl, když mi teda ty kameny za výhru, nosí ty robotické sondy ?
    Nějak to celé nechápu.
     
    -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Nejsi blbá jak nafukovací vidle.o_O A ano z brány jsou odměny pouze suroviny, které pak můžeš použít na vyrobení astrálních beden. Tyto suroviny přinašeči nenosí, ty můžeš získat pouze po projetí Astrální brány.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tady #171 se píše, že se řešil nějakej bug v Astrální bráně. Jak zjistím, že se hejbalo žebříčkem na GE1? Minimálně v první sadě si myslím, že když ne všichni přede mnou (byl jsem sedmej) tak určitě 2 to dělali automatem. Jeden to zapnul jen na ten žebříček a nejspíš už je zas vypnutej a druhej už má od tý doby třetí jméno a na automatu jezdí pořád. Kdyby jen tihle dva švindlovali, byl bych pátej a dostal lepší odměnu. To se asi zpětně nepřipisuje, že?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H víc informací k tomu nemáme. Jinak co se týká žebříčku tak po akci nikde není vidět, což je škoda.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Já tu bránu dokončil komplet cca předevčírem....a dostal jsem toto:

    Astrální vzestup dokončen.
    Získal(a) jsi 1.400 Astralit.
    Získal(a) jsi 170 Záchranné jádro.
    Získal(a) jsi 593 Fragment atlasu.


    Mimo mísu : !!! Nicméně zde dodám, že vůbec nedostávám naprosto žádné "náhodné" odměny - tj. ani zde. A ve Věčném Black Light = 7x z sebou naprosto nic navíc = pouze garantované věci. A z aktuální bitevní permanentky 4x XT10 ( se vzrůstající šancí na Orcus a Centur.) -- a taky velký kulový = ani na Orcus a ani na Cent. . Pouze na lodě které v hangáru nevlastním.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, On BP před nějakým časem taky avizoval i toto :
    Nic jsem nedostal, nikdo mne neinformoval a to i přesto, že jsem několikrát o této skutečnosti(včetně screenů ze hry o této skutečnosti)
    informoval tu legendárně proslulou ''podporu hry''.

    P.S. Abych nebyl zas úplně toxic. BP řešil bug v bráně (10.5.)pouze u druhého žebříčku, neboť odměny za první žebříček byly již vyhodnoceny i připsány hráčům. Když vezmeš v úvahu, že když u této brány trochu přemýšlíš, máš trochu dost hodně štěstí na vlny a odměny z nich, tak se dá z jedné brány získat cca. plus mínus 8.200 bodů, tak si snadno vypočítáš, že se dá dosáhnout tolik a tolik za 3 brány. Dá se získat samozřejmě i více, ale nevěřím, že někdo udělá poctivě 10k. bodů a to ze 3 bran po sobě a ještě řádově za pár hodin?

    Když ti padá dostatek munice včetně rsb, tak brána v závislosti na druhu npc a počtu ''zběsilých'' vln, tak trvá jedna brána 90-120 minut?
    Začne akce a borec(v lepším případě) má 30+k. bodu v žebříčku a to za 2-3 hodiny a někteří ''experti'' na mexickém serveru 70k. a dokonce i 100 k. bodů. Asi už to pro BP bylo moc okaté a nereálné.
    A opravdu hodně hráčů z tohoto žebříčku ''zmizelo'', ale po zbytečném a nepovedeném restartu v 10:00 10.5. 2023 na serveru ge-2 už žebříček nefungoval správně a pár jedincům se jejich lepší průběh v postupu v součtu bran už nezapsal a nikdo to už klasicky neřešil.
    Vím o 2 hráčích, kteří to tak měli.:mad::rolleyes::eek:

    Pokud si to pamatuji správně, tak na ge-1 v tom žebříčku celkově moc vysoké body nahrány nebyly a mohu jen litovat, že jsem to tam nakonec nehrál aktivněji.:)
     
  14. Zdravím
    Rád bych se zeptal ( protože ta brána má "jakýsi pomyslný žebříček odměn s ohledem na aktuální pozici hráče v tomto žebříčku.
    1.místo, 2.místo atd. ....a končí to 25-50 místo. Situace: Dejme tomu, že jsem se umístil na 20-tém místě. Kdy mi budou deklarované odměny převedeny na účet??? Díky za odpověď.
    Běžné odměny mi připsány byly.
    Obdržen předmět: Fragment atlasu (135)
    Obdržen předmět: Záchranné jádro (120)
    Obdržen předmět: Astralit (1.050)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *brutus*

    *brutus* User

    *J*A*G*U*A*R*- buď až dojdeš do 15 trhliny nebo kdekoliv rupneš se ti následující odměny hned připíšou
     
    -baghira2- a -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenili.
  16. ...byl jsem v 22-ce. A připsalo se mi pouze to co jsem psal výše. = Bavíme se zde o žebříčku hráčů a o jejich odměnách za pozici....byl jsem před mým posledním kolem ( v aktuální bráně) na 18-té pozici.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. JAGUAR - 1. série probíhá od 15. do 21.6.,kolikátý budeš tak 22.6 Ti vyjede odměnová tabulka po přihlášení na mapu.Takže máš dost času se ještě zlepšit....;)
    Nehledě na to, že se sčítají 3 nejlepší výsledky.
     
    -*J*A*G*U*A*R*- a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Ahoj
    Měl bych drobný dotaz - resp. 2 :rolleyes:
    Kde dohledám klíče obdržené v astrální bráně ( měl bych mít 4 ) +
    včera a dnes mi to nepřipsalo garantovanou odměnu "Fragment atlasu"
    ...neporadíte někdo....dík. / nebo to rovnou řešit s podporou = prohlížel jsem fórum a nikde jsem nic k tomu nedohledal.
    ...tak jsem se neudržel, a na tu podporu jsem dotaz položil....tak uvidím.
     
    Naposledy upraveno: 20/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    -*J*A*G*U*A*R*-, Velice jsem zvědav na kvalifikovanou odpověď z podpory a jak se BP zachová s řešením tohoto ne zcela ojedinělého incidentu s odměnami.:cool:
     
  20. *brutus*

    *brutus* User

    *J*A*G*U*A*R*-obvykle najdeš klíče v herním okně hráč kde jsou počty zelených a všech možných které ve hře posbíráš a co se atlasu týče došel jsi do 15 trhliny nebo jsi byl zničen někdě dřív,protože až potom dostaneš garantovanou odměnu!o_O
     
    -baghira2- a -*J*A*G*U*A*R*- tohle ocenili.