Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ahoj
    Já jsem Astrálku vždy dodělal až do konce ;) = tj až po finálního BOSSe. Dokonce mne z té poslední musela "podpora" tahat ven, protože byl zámrz. Veselé na tom je, že když jsem tuto inkriminovanou bránu dodělal, tak jsem musel projít testem proti "GPT" :D.
    BP mi e-mailem potvrdil, že je problém s odměnami. + mám printscreeny z průběhu - protože to samé nač jsem se výše ptal se mi stalo o den dříve = na což jsem také podporu upozornil.
    PS: jjj....vím že se pod "klíčem" schovává info o typu a počtu = děkuji. Toto málo hráčů ví.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. Zpětná vazba: V přehledu Vzestupu je položka Vysoké skóre a tam mi svítí hodnota, kterou jsem dosáhl ještě před úpravama a která už nejde překonat ani omylem. Nešlo by to resetovat, nebo ukazovat nejvyšší skóre až od úpravy?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Všechno jde, když se chce. Ale naše požadavky se do BP nedostanou, jsme pro ně jen ''drazí'' hráči.
    -*J*A*G*U*A*R*-, Kdyby jsi jen tušil, kolik jsem na ''podporu'' napsal tiketů o chybách v astrální bráně včetně screenů a výpisů z deníku a do dnešního dne jsem nic nedostal? Ani podpora a ani BP nic neřešili, nic mi nepřipsali, máme být trpěliví prý.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. ZOHAN si nemyslím, že nedostanou. Dostanou. Spoustu věcí už opravili nebo upravili podle zpětný vazby (a podle mejch představ). Jen jim to často trvá dýl, než je zdrávo ;-)

    A mezi námi, jestli s podporou komunikuješ stejnym stylem jako tady na fóru, mám pochopení pro to, že se tam s tebou nechce nikdo bavit.
     
  5. Tak jste dopadly v této akci?

    Za mě jsem celkem spokojený :DDD

    [​IMG]

    Příště to bude snad lepší :) ale ta x4 se mě taky libi :D
     
  6. Sygauras

    Sygauras User

    [​IMG]

    Na to že jsem tam v podstatě vlezla asi na 5 minut a lítala jak moucha v bandasce mě to překvapuje.
    Příště se tomu budu věnovat víc.
     
    ✝️Energie_Od_Boha a Tess tohle ocenili.
  7. Lepší by bylo tuto bránu zrušit když tam musí člověk furt klávesnici mačkat a střílet rakety to kdyby tam bylo CPU raket taky by se nic nestalo. Je to směšná brána... tuto bránu opět budou dělat programy a aby se člověk dostal na 1. místo nemožné...
     
  8. SlowMode-Skywalker: však tam to CPU je, jen ho musíš na začátku brány aktivovat.

    Dobře umístit (možná bejt i první) se můžeš i rukama. Mně minule pátej flek utek o pár bodů. Tady jde hlavně o to, co ti která škvíra dá a jaký tam budeš mít NPC.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    SlowMode-Skywalker, post: 997253, member: 245840"]Lepší by bylo tuto bránu zrušit když tam musí člověk furt klávesnici mačkat a střílet rakety to kdyby tam bylo CPU raket taky by se nic nestalo. Je to směšná brána... tuto bránu opět budou dělat programy a aby se člověk dostal na 1. místo nemožné...[/QUOTE]
    Proč by to bylo nemožné? Vždyť podle BP mají všichni hráči stejnou výbavu a v této bráně funguje všechno tak jak má, tak proč by jsi to nemohl vyhrát?
    On tam vlastně není žádný bug a i když BP dodáš skrze podporu jasný důkaz o tom, tak to BP neřeší a netrestá.
    Docela tu bránu upravili k lepšímu, ale stále jsou ty podmínky strašně rozdílné a to tím, že faktor štěstí na moduly, munici, sílu laserů a hlavně počet zběsilých trhlin je random, tak je příliš složité pro normálního hráče se dostat až na vrchol.
    Tato brána je spíše o štěstí a ne o umění točení NPC. Bez munice nejde být nejlepší.
    I když se mohu snažit opakovaně(taky počet cpu není nekonečný) ale díky nulovým odměnám za sestřel npc , nebo chybějící odměně
    za dokončenou bránu je nakonec odměna za snahu docela malá.
    Když promarněný čas budu věnovat střílení NPc na mapě a pokud mi nejde vyloženě o ten titul, tak získám podstatně více...
     
    ✝️Energie_Od_Boha a *brutus* tohle ocenili.
  10. Od tý úpravy to má celkem smysl i bez žebříčku. Aspoň co se týká Atlasu. Minulej tejden jsem z ní vyndal skoro litr Atlasu, a to je podle mě celkem dobrý...

    Každopádně je pravda, že když ti ta brána nepůjde trochu "naproti" (hlavně municí a zběsilejma trhlinama), dobrý umístění v žebříčku moc nehrozí...
     
  11. Jednu jedinou bránu jsem si udělal pak jsem to vypl protože mě to nebavilo :D a takto jsem dopadl :D

    Obdržel jsi 60.000 laserové munice typu UCB-100.
    Získal(a) jsi 1.500 Astralit.
    Získal(a) jsi 150 Fragment atlasu.
    Obdržel(a) jsi 15.000 jedn. uridia.

    Dotaz:
    Astrálny Vzostup ranky 2. séria
    • 29.8. 10:00 – 4.9. 23:59


    To můžu od dnešního dne do toho 4.9.2023 dělat zase astrální bránu?
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  13. Sygauras

    Sygauras User

    Nevím jestli to patří zrovna sem ale odklikávala jsem tohle.
    [​IMG]

    Nemám tušení co to je, odkud a proč sem to získala když měsíc jenom klikám na přihlášení, udělám úkoly a mizím, protože nemám čas tady trčet 3 hodiny kdy a jestli to půjde.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Však ti to tam píšou, za co to máš?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  15. Sygauras, je to odměna za umístění v žebříčku Honby za prestiží (taková ta korunka na herní ploše). S Astrálním vzestupem to nemá nic společného, je to součástí akce Hitac.

    Asi jsi někdy sestřelila Hitac Underling, který měl u sebe aktuálně titul Funebrák, ten titul získáš za jeho sestřel a máš ho tak dlouho, dokud nepřiletíš k bráně nebo pokud tě někdo nezničí.

    Myslím, že je to trochu výstižnější vysvětlení, že ano, ZOHAN :D ? Nemusíš z ostatních dělat hlupáky.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  16. Sygauras

    Sygauras User

    Jsem zvyklá. Jak lidi zjistí že jsem holka, je vymalovaný.
    Každopádně dík za osvícení. Titul mám "kreditionář" a nevšimla jsem si že by se někdy změnil. No, není to nemoc nebo tak, takže v pohodě.
     
  17. Hlásil jsem na podporu, ale zajímá mě, jestli je to problém globální nebo můj, nebo proč to tak je. Dělal jsem teď Astrální bránu a protože jsem měl minule pocit, že mi svítil Astrální klíč v odměně, ale nakonec mi připsán nebyl, jsem dnes dával pozor a před sestřelením finálního bossa mi karta ukazovala klíče 2. Astralit, Atlas i Záchr. jádro (nebo co je to třetí) mi připsáno bylo, ale klíče ne. Všiml si ještě někdo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Delta-7925H taky jsem si toho všiml, klíče jsem nedostal nikdy, ale vzhledem k tomu, že tady nefunguje víc věcí, jsem to neřešil. Další chybička?
     
    -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  19. ****4****

    ****4**** User

    taky semi parkrat stalo ze klice nikde ...
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).