Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. To, co ukazuje ta karty Odměny, je to, co mám dostat. Je tam, Astralit, Atlas, Záchr. jádro a (pozor) Astrální klíč ke kořisti. A když to svítí, mám to dostat. Astralit, Atlas a Záchr. jádro dostanu, ale klíče, i když mi to ukazuje, že nějakej dostat mám, ten mi to nedá.
    Prvně jsem si myslel, že jsem se přehlíd, ale u týhle brány jsem cuknul před dostřelem finálního bossa, abych to zkontroloval a ukazovalo mi to klíče 2. Nenapadlo mě udělat screen.

    Hrajete jinou hru než já?

    06.12.2023 - 21:09 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Boss Sibelonit.
    06.12.2023 - 21:09 Obdržen předmět: Fragment atlasu (764)
    06.12.2023 - 21:09 Obdržen předmět: Záchranné jádro (170)
    06.12.2023 - 21:09 Obdržen předmět: Astralit (1.400)
    06.12.2023 - 21:07 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Unidentified Destroyer.

    Nemluvě o tom, že za final bossa můžou padnout ty klíče 3, ale jak zkontrolovat to už není.

    ---------------------------------------------------------------------------------

    Nebo to funguje jinak, než jsem si myslel :-D

    Pokud bych u toho final bossa zdechnul, ty 2 klíče bych dostal. Ale protože jsem ho sestřelil, odměna těch dvou klíčů se zrušila, protože za sestřelení toho posledního NPC je šance, že ty klíče vypadnou 3. A to mi nedalo nic. Je to tak?

    Musel jsem si přečíst ty pravidla 3x, abych došel k tomuhle závěru. Jestli to ale tak je, tak je to postavený na hlavu (trošku), protože já odměny v tý kartě ve hře (mylně) beru prakticky za obdržený. Tím pádem se osazenstvu omlouvám, ale chyba to není. Jen jsem si špatně vyložil pravidla. Sorry.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/12/23
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ano hrajeme stejnou hru.
    Já jsem poukazovala na to, že se Astrální brána hodněkrát změnila. Právě při posledním žebříčku, nám info došlo až o pár dní později.

    Příspěvky jsem ti spojila dohromady, ať zde nemáme multiposty.:)
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A v tom infu bylo něco podstatného, nebo se i něco měnilo'?
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Při posledním žebříčku upravovali počet vln z 30 na 15? aha, to jsem nevěděl.
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN až tehdy nám přišel oficiální email, že je to upravené z 30ti na 15.
    Během doby co Astrální brána funguje, se odměny i počet vln upravoval několikrát. Pokud si dobře vzpomínám, poprvé bylo 45 vln, pak 30 vln a teď je jich už jen 15.
    Zde máš odkaz na první akci, kdy to přidali do hry a rozdíly uvidíš sám. Astrální vzestup - časté dotazy 2022
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  7. Tess, prosím, šlo by se zeptat, nebo nějak zjistit, jestli je v plánu (případně na seznamu chyb) na kartě Astrál vzestupu zrušit ten nesmyslnej rekord z doby, kdy to mělo těch vln zbytečně moc? Já bych uvítal, kdyby tam bylo nejvyšší skóre podle toho, jak to funguje teď, těch +-8k bodů. Díky.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H šlo by to, ale nechala bych to až po Novém roce. Teď jsou důležitější věci k řešení a navíc se blíží vánoční svátky. :)
     
    -baghira2-, *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  9. Tak když se tu řeší věci měsíce i roky, určitě to počká. A ještě bych si k tomu přál přidat jako zpětnou vazbu, že ta odměna s těma klíčema na konci je fakt na hlavu. Ta karta píše něco o tom, že čím dál se dostaneš, tím větší bude odměna. A to, když už nic, je dost zavádějící. Zase jsem měl u final bossa 2 klíče a sebere mi je ŠANCE, že dostanu tři. Fakt? Logický by bylo, kdyby když ta šance ty klíče nedá, aby mi zůstaly ty dva. Nebo?

    Beru teda zpět svoje hodnocení, že tohle chyba není a znovu si myslím, že to chyba je a ASTRÁLNÍ BRÁNA KLÍČE NEDÁVÁ. Případně mi to prosím někdo vysvětlete tak, abych nad tím při každý astrálce nemusel přemejšlet. Dík!

    Edit a poznámka: Na podporu tentokrát neodesláno, protože poprvé vůbec nepochopila, co řeším a v odpovědi bylo něco o montáži...
     
    Naposledy upraveno: 13/12/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - je tam uvedena len sanca, ze mozes ziskat kluce. Co sa dozvies az vtedy, ked rupnes v tej brane, ci to obdrzis alebo nie.

    upload_2023-12-13_17-52-23.png
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  11. No, tomu už naprosto rozumím, ale proč teda padaj ty klíče od 36. kola? Ve 40. kole mi padne jeden (a když nepadnou ty dva, nebo na konci 3, ten by mi měl zůstsat). Super. Ve 44. kole mi vypadnou 2, který nahradí ten jeden. Kam se ty dva klíče ztratí, když tu bránu dodělám a 3 klíče nedostanu? Fakt ti to dává smysl?

    Edit: Když mám ty klíče před poražením final bossa, je tada lepší se od něj nechat zabít, pač dostanu dva klíče a přijdu jen o 20ks Astralitu. Furt to dává smysl?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - teraz je uz len 15 kol, ale ostalo to nezmenene, ze stale ide len o sancu. Zobrazuje sa ti len mozna odmena, ktoru mozes ziskat, nie je to 100% ze ju ziskas, inak by vo FAQ nestalo, ze sa jedna len o sancu.

    upload_2023-12-13_18-35-17.png

    Dlhsie som nerobil uz tu branu, ale takto by to malo ukazovat, nieco co mas iste a nieco, co je len nahodne, ze je len sanca, ze to dostanes
    upload_2023-12-13_18-38-28.png
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Zkus udělat 10 trhlin po sobě a uvidíš nakonec svou bilanci.
    Ty klíče jsou fajn, ale ta šance na vypadnutí je mizivá.

    P.S. A opět v FAQ píšou tuto větu? Čím výš v trhlinách vystoupáš, tím větší bude tvá výhra.
    V případě 3 klíčů počítej s počtem spíše 0 i když ti padnou 3, tak se občas stane, že ti to na účet prostě systém nepřipíše a podpora ti odpoví, že jsou v montáži. Problém vyřešen.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    kdo by měl na takové odborníky mít nervy.
    však jsou ty cpu zcela zdarma že?:cool:
     
  14. Přemýšlím nad tím a ne. Garantované znamená, že to určitě dá to který kolo. Náhodné, že to dostat nemusíš, ale když už mi tam svítí 2 klíče, mělo by to znamenat, že na konci dostanu 2 klíče. Takhle to vidím já. Tam není, že to předešlou odměnu ruší, ale že se odměny nesčítají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - nahoda odmena ti ukazuje, ze co mozes ziskat, nie co mas iste, to by ti ukazovalo potom garantovane. Tak by to malo fungovat, ak sa dostanes do urciteho kola, kde je mozne ziskat kluce, budu ti tam svietit, ale nie je iste, ze ich ziskas, preto je tam uvedene, ze nahodna odmena.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  16. V tom případě je ale odměna Záchrannýho jádra na konci 100%, protože to jsem dostal vždycky.
    Pokud to v tý tabulce svítí, je to - podle mě - minimum, co z tý brány vypadne. Moc prosím, zkuste se na to zeptat, nebo najde se někdo, komu to v poslední době ty 3 klíče dalo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - mne to dalo pred par mesiacmi kluce, ale dlhsie som tu branu nebol, ale ked bude cas, zbehnem ju. No ako som pisal, je to vzdy len sanca, zachranne jadro moze mat sancu 80% a preto ti to davalo a tie kluce mozu mat sancu 2%, cize je minimalna sanca, ze to da...zial neviem preco nam nepisu aj konkretnu sancu, ako je to pri bedniach, ze aka sanca je na vypadnutie toho a hentoho alebo pri designoch z bran, atd...
    Nevsimli sme si, zeby bola hlasena chyba v tejto suvislosti, ale popytat sa mozeme, len vies, momentalne je vela veci, co maju vyssiu prioritu ako kluce v astralke.
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  18. Já nevim co k tomu říct. Podle mě je to rozbitý. Nikoho to nezajímá, jako prakticky nic tady. Chápu, akceptuju a zkusím to odscreenovat, aby bylo nad slunce jasnější, kde ten problém vidím, a to i kdyby mi vypadly ty 3 klíče :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, To uvidíme zítra, co má největší prioritu pro BP. V té bráně je tolik chyb a bugů, chtělo by to třeba vysvětlit jednomu hráči co má dělat, když skočí do té brány a vždy ho to přehodí na lodičku orcus a zasekne se tam? Podpora to do dneška nepochopila a ještě ho obviňují, že podvádí? Posílá jim fotografie a oni stále nechápou, v čem je problém a napíšou mu, proč tam skáče na orcusovi, když ho vlastně má bugnutého v té bráně?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Proč to BP není schopné opravit a umožnit tomu hráči tuto bránu používat?
    jj priority no:mad:

    Delta-7925H, Obdivuji tvou vůli tady něco změnit. Hodně štěstí.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AKo som pisal vyssie, skusim to otestovat, ale momentalne mam toho velmi vela s bliziacimi sa sviatkami a zial dostat sa v tej brane az k moznosti zisku klucom nie je na 5 minut. Kazdopadne s odmenami, kde je spomenuta sanca by bol aj tak problem, lebo ta sanca moze byt strasne mala a preto to mozno raz za cas niekomu padne, ale nie kazdy cita forko, aby tu napisal, ze mu padli kluce, ak sa tak stalo teda.
    S kolegami budeme sledovat, ci sa medzicasom nenahlasili chyby ohladne tejto brany, ci jej odmien a pokial by boli nahlasene, tak by sme informovali aj hracov o tom.