Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno moderátorem: 23/12/23
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN super máme i důkaz, že klíče padají. :)

    Poupravím ti příspěvek, ať je obrázek viditelný.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  3. kokis-007

    kokis-007 User

    Šťastný Nový rok prajem. Otázka: Prečo sa mi nepripísal body za ukončenie Astrálneho vzostupu dnes. Naposledy mám zapísanú ukončenú včerajšiu bránu 31.12.2023. Ďakujem za odpoveď.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Body? A kolikátá to byla brána v pořadí tohoto žebříčku?
    Asi chybička v překladu, nebo v systému no.
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kokis-007 v průběhu Astrálního vzestupu nebo Astrálního žebříčku, se zapíše součet tvých 3 nejvyšších skóre dosažených v rámci akce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. kokis-007

    kokis-007 User

    Ukončenie 6 alebo 7 brány v tomto rebríčku dňa 1.1.2024. Stále mi figuruje dátum 31.12.2023 s rovnakými bodmi. Ak mi zapíše súčet len 3 najvyšších skóre, ako sa mám dostať k lepšiemu výsledku? Tak potom vyšším počtom prejdených brán to nepôjde. Tak o čom je akcia astrálny vzostup? Do 5 brány pekne zapisovalo skóre aj umiestnenie a teraz len klesám. No nič akciu astrálny vzostup už nebudem asi
    robiť. Ďakujem za odpovede.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. :) prostě ty body z těch svejch zatím 3 nejlepších bran už nejsi schopnej překonat. Já tenhle žebříček hraju tak, že udělám 3 brány a buď se umístím vysoko nebo ne...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    "Delta-7925H, Koukám, že tam u vás na serveru hráči s ruskými nicky dosahují docela slušné hodnoty. jen nevím, jak to dělají ti kluci:) šikovní.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    kokis-007 - pokial si urobil 3 brany a tie dalsie, co si urobil nemali lepsie skore, tak jasne, ze sa nezapocitali.

    Delta-7925H - okolo 24k bodov (+- par stovak) sa da nahrat. Pokial ma niekto fakt vela bodov, zrejme vyuzil bug a to v dalsom feedbacku chcem aj uviest, ze aby tu branu osefovali proti bugnutiu konecne. Je to zial len odozva hracov, nie som v manazmente, viac nas tim nevie spravit.
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  10. Jsem reagoval na kokise. Já to lítám Pusatkou, takže 8k bodů jsem překonal tak jednou (proto bych chtěl vidět svůj aktuální rekord z brány a ne těch 19k co jsem nahrál, když ta brána byla dlouhá). Ale s tímhle jsem OK. Jestli ty automaty z žebříčků vyřazují, tak vždy až po vyhlášení a odměnách (byl jsem několikrát šestej) a zpětně se to nedává, což znamená, že nemá smysl to řešit :-D Že jo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher,Netušíte, proč mi nefunguje port do astrální brány? server ge-2
    edit. tak napotřetí jsem tím portem konečně prošel.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/24
  13. V diskusi o Bludišti bych vyrobil multipost, tak tady. Po aktuální vlně banů jsou pryč i minimálně 2 lodě, který honili Synka a byli v TOP10. Byl jsem 11 a tím pádem přišel o odměnu (zrovna v tomhle případě je to asi jedno, protože to co šlo dostat mám už z některýho minulýho ročníku (titul tam nějakej byl).

    V Astrálce jsem byl několkrát bramborovej (čti šestej), tzn. bez titulu. Takže i kdyby zabanovali někoho z první pětky, já titul už nedostanu, protože se to řeší s měsíčním zpožděním a zpětně vejš umístěnejm se ta odměna nepřipíše. Dost nefér, že tomu frajerovi (nejspíš) na lodi ten titul zůstane, když se za 3 dny do hry vrátí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H to by museli banovat během a nebo před skončením akce, aby to mělo vliv na žebříčky.:(
    To kdy přijde banovací vlna se dozvíme až když je hotovo. Jaký v tom má BP systém, nikdo neví a možná to je dobře.
     
    -baghira2-, Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - to by uz bol asi problem pripisat odmeny hracom, ktori boli pod nimi v TOPke odmien, kedze dana sutaz uz skoncila a odmeny boli rozdane. Kazdopadne budeme to riesit do buducnosti a uvidime, ci najdeme nejake spolocne riesenie s BP ohladne rebrickov a podvodnikov.
     
  16. Ono by stačilo lodě po banu nepouštět do žebříčků :-D Podle mě by to hromada lidí aspoň na některym ze svejch účtů už nezapla. Aktuálně jsem jedenáctej a věřím, že přede mnou pár takovejch podvodníků je...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Se jen připomínám. Za tejden by měl začít žebříček, mohli by se na to před spuštěním podívat :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H řešilo se to na DC s ostatními týmy, požadavek byl předaný hernímu týmu.
    Uvidíme jestli bude změna už teď. ;)