Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. WiZMaz

    WiZMaz User

    Proč opět lžeš v popisu je vše
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kde vo FAQ mas napisane tie rakety??

    ***Janci*** - zial je nutne brat muni, vzdy ked sa naskytne aj na ukor zbrani, lebo bez muni je koniec.

    V!RUS - pay to win? Keby si aj milionar a dojde ti municia v brane, ako by ti peniaze pomohli akoze? Ja vzdy idem municiu a zatial si nestazujem. Teda je to zabijak casu riadny.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Punisher, Myslím, že úplně stačí pozorně číst toto vlákno (#3) a samozřejmě i FAQ k této akci.
    Je to dole na tom sceenu : https://ctrlv.cz/ylI6
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  4. Ruku do ohně bych za to nedal, ale jsem si skoro jistej, že jsem vzal každou munici, co jsem mohl, a i tak jsem v 64. vlně skončil, protože mi munice došla.
    Řekl bych, že ta akce je fajn v tom, že každý hráč je na tom stejně. To ale není pravda, protože 1000 polychromia za CPU je dost. Úlohy jsem dělal, do toho jsem sem tam nějakou výpravu jsem dal a byl jsem na 2900 polychromia. Dovolím si tvrdit, že za 5x R02 dostanu v průměru 50 polychromia, takže na CPU, pokud mě kalkulačka neklame, je to 200k U, záleží na štěstí samozejmě. Další věc je doba, tu ať si každej spočítá sám podle počtu otevřených slotů. Nutno dodat, že těch 200k U dávám za to, že budu několik hodin trpět nudou, aby mi pak stějně došla munice a udělal si klíče, ze kterých dostanu 10 EE nebo kolik to dává. Je to tak akorát na vytrpění battle passu a čus. To mi přijde jako škoda, protože akce vypadá, že ačkoli klasicky přišla do hry v "bigpoint" stylu, rozhodně stála nějaký úsilý na vymyšlení, který ale nevyústilo v dobrou akci. A ať mi nikdo netvrdí, že feedback z testu na nic z tohohle nepoukazoval.
    Jo a to jak lasery mají základní šanci na zásah, tak to mě ale nebaví už absolutně vůbec.
     
  5. Punisher To je pravda snazim sa ist aj ja na municie ale stale ine hodi .Prosim ta prve cpu mi skore nezapocitalo co s tym.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghїra2- - co ti pride v emaili, to ma nezaujima, chcem vediet, ci je to na fore. Myslim v tom zhrnuti? Tak zial vyvojar sa musel pomylit, ked zadaval tieto informacie, lebo aj v zaklade to ma EN forum. Ale to je len v zhrnuti spraveny preklep, keby si cital cely FAQ, tak nizsie mas tu informaciu:

    ***Janci*** -skore v rankingu myslis, ci progress v cieloch?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Nabyl jsi dojmu, že píšu o FAQ k akci a dávám tu sceen z nějakého e-mailu? Svádět překlep dost velkého rázu na vývojáře, protože napsat místo 310 - 13 je docela věc. A ano, bylo to uvedeno na foru a pokud se podíváš do historie tohoto vlákna . (FAQ: Astrální vzestup - časté dotazy 2022), tak zjistíš, že tento překlep už někdo konečně i opravil.
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghїra2- - podla pozadia som usudil, ze ci neslo o email nahodou, lebo zacal chodit tiez s rovnakym pozadim. Za dalsie ano je to chyba vyvojara, pretoze prekladatelia prepisuju text a pokial je chyba vo vsetkych jazykoch, tak jasne, ze nespravil chybu prekladatel, ale zadavatel a to je vyvojar. Cize mi tu nepis, ze kto na koho hadze chybu. A opravil som to ja, pretoze ked hraci upozornia na chybu, ktoru spravil bud vyvojar, ci prekladatel, pripadne ak robim preklad ja, tak je jasne, ze to treba opravit. AKo som pisal, dalej bol uvedeny spravny udaj o raketach nastastie, takze ak si cital cely FAQ, musel si vediet, ze tam bol isto preklep a nie novy druh rakiet.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Výbava tý lodičky je nějak časově omezená? Jsem se po, nevim, třech, čtyřech hodinách k bráně vrátil a veškerá nastřílená výbava je pryč, takže jsem v 26 trhlině a zas střílím za tři a půl jedničkama.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Z toho, co sem si pročetl chat, tak většina hráčů se zhodla na tom, že celá táto akce je úplně rozbitá.
    Ani jí nebudu zkoušet. Nechci přijít o celou výbavu, kterou sem za posledných 8 let dělal do Pusatky.

    maronon súhlasím.
    "Taktiež vidím prvú hlúpu akciu aby si išiel od piky ako flax a bez svojej výbavy a lode."

    Na túto akciu ma nikto nenahovorí. Budem sa tešiť na deň, kedy sa definitívne skončí.
    Mne zostane pusatka aj výbava do nej. A Tí čo sa vrhli do tejto akcie, budú toho ľutovať.

    EDIT:
    Křeček -baghїra2- mě pořád opravuje že lžu, ale to jak on tady zalhal, tak tomu již tleskám.

    Celá táto akce astrální vzestup je spíš pravý opak, jo je to astrální pád, ale celé této hry. :rolleyes:

    Také mi táto akce připomíná časy, velice dávno minulé.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/6/22
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - musi to byt chyba, pretoze vo FAQ je jasne uvedene, ze hrac zacina od miesta, kde skoncil. Tak snad to dnes opravia cim skor, pretoze ak by si po navrate mal zacat odznova, tak aspon ja osobne by som tuto akciu uz viac nesiel. Bol som to otestovat a z vybavy mi ostalo len par modulov, zvysne moduly su prec a taktiez aj lasery, ci generatory. Ale pribudla x1 muni s najslabsimi raketami.

    -baghira2- - o povodnu vybavu, co si ziskal v hre neprides, len o vybavu, ktoru si ziskal v brane.
     
    bhagira22, -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. 1. Vysvětlíš nám to oslovení?
    2. já někde lžu? proboha kde?
    3. Kdybych někde lhal, tak by mi to p. Punisher zcenzuroval.
    Takže se uklidníme a zamyslíme se znova nad tou akcí, proč ji dělat, nebo nedělat, protože v tvém případě je mi jasné, že nemáš ani uridium, ani polychromin a ani trpělivost létat v bráně, protože hraješ na svojí ramce.
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  13. Ahoj piloti,
    můj názor na tuto akci - ztráta času,sepromu,uridia.
    Nahrál jsem 1000 polychromia v předešlé akci,dostal jsem se po 5-ti hodinách na 76vlnu skoro bez munice (do daší skákat nemá ani cenu¨)a spotřeboval cca 12000 sepromu,cca 30k U za boostry.
    Další polychromium nemám a shánět ho nebudu.Pokud se nedá získat nějakým jiným levnějším způsobem tak battlepass oželím,
    protože tímto způsobem se to nevyplatí.
     
  14. Punisher skore v rankingu lebo prve cepeu co som pouzil tie body nezapocitalo vobec lebo som zacal skor ako ked dali bojovy preukaz.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já jsem se raději věnoval upgradu lodi na Pusat Plus než ztrácet čas v téhle nesmyslné akci.
    Několik dní jsem honil ty líný donašeče na Diametrion (po 5-10ks z výpravy). Stálo mě to sice něco přes 1.5mil urka + další náklady, ale nelituji. Teď mám svoji nejrychlejší stíhačku s moduly DMG-VP01 a HP- VP01 ;););)
     
  16. Jak to dopadlo?

    Do cílů se všechno započítalo až po "ukončení" brány. Ale je teda dost divný, že celou tu bránu dělám hlavně kvůli cílům, ale podívat se v tý bráně nemůžu.

    No a tohle byla fakt doufám chyba a příště už se mi to nestane. Nakonec jsem v tý bráně zdechnul kvůli výpadku internetu (žene se sem bouřka), ale jako šupat Betlreje za 4k je těžkej vopruz.

    Z brány mi vypadla "odměna" za 30+ trhlin 1.160 Astralitu. Boží. Několik hodin jsem nenahrál ani BZ, čest, účko a kredit. Co půjde do cílů udělat, udělat zkusím, ale smysl tý brány teda nevidím.
     
    bhagira22, *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  17. stefan.sv

    stefan.sv User

    po opusteni brany a opatovnom vrateni sa hrac zacina od znovu s vybavou :mad:v brane strata casu ked ze nedava ani urdium nic ziadna odmena za npc..a aby som daval vypravy za 10k uridia aby som mal na cpu?to vyjde pekne draho v uridiu ta akcia
     
  18. V tom mas pravdu preto uz nerobym mam 60 k uri a nema to zmysel.A este prvu branu skore nezapocitalo k ostatnym do rebricka
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Doslo info, ze bude bugfix, tak snad to uz pojde ako ma a vybava ostane.

    Pokial si zacal robit branu skor ako bol rebricek, tak sa don nezapocitala kvoli tomu zrejme.
     
  20. Aha uz chapem a ani nebude to opravene.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.