Zpetná vazba Diskusia: Astrálny vzostup

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    -baghїra2- s těmi slovami opatrně o tom, kdo tady lže.

    vyňato z FAQ:
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/astralni-vzestup-caste-dotazy-2022.115279

    [​IMG]
    Začíná se pouze s 3x LF3. V první trhlině.
    Počítal sem jenom lasery, mimo letounů..

    EDIT:

    Letouny jsou tam také, ale né vždy se všechno naraz trefí.
    [​IMG]
    10x LF3, také mi přídě hodně slabé.
    Kdyby místo nich, byli alespoň LF4..

    Co se dá ovšem čekat, od takové spackané akce?o_O
    Také tam chybí možnost, nákupu kreditové munice.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/22
    CharlieSheppard tohle ocenil(a).

  2. A co s tím jako uděláš?
    jen nechápu, proč zde neustále vypisuješ nějaká negativa k akci, když se ji aktivně nezúčastňuješ ani na jednom účtě?

    já si akci užívám a jen mi vadí ty lagy a smůla při vypadávání předmětů ze zběsilých bran.
     
    ban-na-fórum a *brutus* tohle ocenili.
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mne stačilo, že som tam raz vošiel a mal som toho dosť.

    Pokiaľ viem, sme na fóre a tu:
    Sú prijaté aj negatívne názory, ak sú komentované slušnou formou.

    EDIT: Tento důkaz lhaní mi zcela postačuje. Bude do mé sbírky důkazů.
    Jak se říká, bez důkazu nemohou nikoho zavřít.

    Čiže mi tu nepíš, že kto na koho hádže chybu. Ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 28/6/22
    Krysy-Jebané tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-, Kde na tom sceenu vidíš nějakou lež ty moudrej?
    Kdyby tam byl i nějaký náznak nepravdy, tak by to logicky moderátor vycenzuroval.
    je to sceen FAQ z doby než to admin opravil a taky mi vysvětlil, že tu chybu udělal překladatel, nebo vývojář a nikoliv on.
    Ale to ty nikdy nepochopíš.
     
    maronon, ban-na-fórum a Krysy-Jebané tohle ocenili.
  5. IngotI

    IngotI User

    No celkový dojem, nuda. Mise jako taková je nedotažená, nevyvážená v poměru co lodě dokážou a jakou mají NPC damage a nemožnost standardní opravy je iritující. Akce nedokončitelná pokud neutratíš prachy na nákup těch surovin. Ten kdo poctivě posílá od začátku jako já, je schopný postavit dvě brány. Já dělám cíle pro IAC a sem - tam pro moduly. Ale to dle vynechávám, prachy do toho cpat nebudu. Dostávají dost za prémium a 50% bostry na víkend. A lodě? Ani s jednou s těch pleček nelítám, tak že za mne je to ohromující výběr a lituji že jsem utratil za permanentku.
    Kdy by BP chtělo pomoci s kvalitnějšími akcemi, mám synovce a ten jim to ukuchtí levou zadní a to je samouk.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    IngotI přesná slova.

    Smekám klobouk, lépe jako Ty, by sem to nedokázal napsat. Všechna čest.

    Jediné co mám za pocit z této akce, že je prakticky proti hráčům ve všech směrech.

    Ani kreditovou munici si v té bráně (trhlině) nekoupíš. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    EDIT: Tohle je nejhorší akce ze všech, kterou z dílny BP vypustili.

    Nic ve zlém, ale celá táto akce je dělaná podle způsobu a stylu:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
    maronon a CharlieSheppard tohle ocenili.
  7. -baghira2-, kolikrát to tu hodláš ještě napsat, že je tato akce špatná?
    P.S. netušíte někdo co jsem to splnil po dokončení té akciové brány ?
    Mise . Průkopník byla dokončena úspěšně.
    Nikde jsem to zde nenalezl.:(
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    -baghїra2- Tolikrát, kolikrát tady napíšeš nějakou lež.

    Jediný kdo tuhle akci chváli, si pouze Ty.

    Hráči jako IngotI, to vidí mnohem víc střízlivěji.

    A to je vlastnost, která takovým jako ty, velice chybí.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-, Zeptám se tě už asi po šesté? Kde píšu nějaké lži a jsou zde na foru? jinak by to admini ihned cenzurovali, tak se prosím chovej podle pravidel, nebo se ucho utrhne.;)
    P.S. Dnes končí první fáze této akce, už se těším na tu druhou.
     
    maronon a ban-na-fórum tohle ocenili.
  10. stefan.sv

    stefan.sv User

    vraj mala prebehnut kompenzacia v podobe astral cpu mysli sa tim ze ju mali dostat hraci ktorim mizla odmena za prechadzanie vln v brane ako je laser generatori a municia?alebo aka odmena?lebo to mizlo aj mne a asi kazdemu kto hra na ge1 ziadnu kompenzaciu nemam noo_O..edit 19:38 odpovie mi na moju otazku admin?
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
    bhagira22, maronon a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    -baghїra2- pravidla fóra, znám až moc dobře.

    Vysvětli mě nechápavému v čem spatřuješ: vulgární výraz, zjevný nepřátelský projev, nevraživou poznámku nebo urážku?
    Ptám se.

    Jenom proto, že mám jiný názor než ty.
    Zkus jasně odlišovat mezi hrou a skutečností, zde se jedná o herní fórum, které nemá co dělat s běžným životem.
    "nebo se ucho utrhne." vyhrožování trháním uší.

    To, že nejsi dostatečně střízlivý není ani vulgární výraz, zjevný nepřátelský projev, nevraživá poznámka, nebo urážka.

    Vysvětlíš nám všem, proč si začal rýpat do mě od prvního příspěvku v této témě, anebo si to odneseš i s patřičným trestem?
    Od postu: #33

    EDIT: Ještě dobře, že táto akce končí 6. 7. Teď sme v půlčase v utrpení této akce. Jak já se těším, když už to konečně skončí.
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
    maronon tohle ocenil(a).
  12. Odměnama myslej tu výbavu a trochu doufám, že ta kompenzace proběhne o půlnoci, protože jestli to nedostanou jen ti, co to vzdali a už tam znova nešli, tak bych si nárok dělal taky :)
     
    bhagira22, maronon a -baghira2- tohle ocenili.
  13. stefan.sv

    stefan.sv User

    tak potom sa ma kompenzacia tika tiez som prichadzal o vybavu a tim padom som nedostal dalej do dalsich vln a prisiel o zivot a cpu.Myslel som ze kompenzacia uz prebehla ked nie tak to som zvedavy ci nam na uctoch pribudne cpu alebo nie uvidime:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Charlie

    Charlie User

    na mňa sa tiež vzťahuje a nedostal som nič :-D
     
    bhagira22, -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  15. stefan.sv

    stefan.sv User

    takých je nás vela co sme nedostali nic a uz ani nemusime:D to je uz vo hviezdach ci nieco dostaneme
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Děláte, jako by jste neznali systémové opravné skripty v podání BP.
    A když nic nedostaneš, tak stejně nikdy nezjistíš, proč tě ten script vynechal.;)
    A to se co? To se předce vyplatí.
    Tak honem spát, ráno nám začíná druhá část opraveného nezabugovaného žebříčku akce.:mad::(:mad:
     
    ban-na-fórum tohle ocenil(a).
    • BUG: Niektoré všeobecné problémy na pozadí v akcii Astrálny Vzostup – FIXED
    • BUG: Loď astrálneho vzostupu využíva Seprom – FIXED
    • BUG: Boostre sa odpočítavajú na mape Astrálny Vzostup - FIXED
    Nepřipadá Vám to směšné??!
     
  17. Jsem rád, že kdež jsem se zamotal v tom žebříčku, tohle mi přišlo nelogický a vadilo mi to správně.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Vadilo ti to správně a oprava půl dne před ukončením eventu?! Nelogické, směšné, k pláči?! Nu darkorbit asi nepřestanu hrát,
    ale přehodnotit svůj přístup je myslím už nutné.Prostě platby už nebudou,hodnost a žebříček je už tak pro mne neřešitelné
    poctivou hrou udržet. Trávit tu hodiny u eventu,který je ve finále jen o financích ať už herních nebo reálných úplně nechápu.
    Pro pár modulů,kterých už mám vagon a stále čekám na lepší??....:rolleyes:
     
  19. orbitdohuby to by bylo hrozné kdybys přehodnotil přístup :confused: kdo by jako živil hru abych mohl hrát úplně zadarmo, snad se ještě ňjaký trouba najde :)