Zpetná vazba Diskusia: Beta test Unity

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Delta-7925H, 22/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Stáhl jsem Unity, ale přihlášení mě hodí do mýho účtu na GE1 a nic dál. Bude to fungovat až za tejden, nebo dělám něco špatně?

    A první dojem? Flash neumí na celou obrazovku, tohle je přes celou obrazovku furt...

    A nechce si to pamatovat přihlašovací údaje.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  4. No právě, že mi to nefunguje :-D

    Jsem čekal, že mě to buď na ten test server přihlásí, nebo mi to řekne sorry, už se nevejdeš. Že jsem se dostal normálně na svůj účet mě překvapilo, proto jsem se ptal.

    Edit: Samozřejmě mi jde jen o ten titul :-D
     
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H až se tam dostaneš tak věř tomu že to poznáš. :p
    Budeš jako pilot zavřený v kabině lodi. :eek:
    Zase titulo_O
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  6. Páni, 16 GB RAM není zrovna málo pro optimální herní výkon. Docela se to bojím stáhnout a rozjet s mými ubohými 4GB a 2 jádry :eek:.

    Je pochopitelné, že v denšní době mají hráči skutečně výkonná PC určená primárně pro hry, ale pak jsme tu i my, co používáme počítače střední (a nižší) třídy nejen pro hry, ale také pro práci a obyčejné surfování po netu.

    Jen menší doporučení - kdyby s tím unity v beta verzi nebylo něco v pořádku, tak doporučuji si před stažením Unity DarkOrbitu a spuštěním pro jistotu udělat v počítači bod obnovy. Nevíte, jak hluboko do registru to bude zasahovat a odinstalace to pak nemusí smazat kompletně.
     
  7. Kazy

    Kazy User

    Konečně jsem se dočkal dne, kdy se udělá něco pro hratelnost. Unity je super volba, hlavně u bývalé hry Battlestar se ukázal jako správná volba. Ono taky vlastně není z čeho vybírat, protože druhá konkurence Unreal engine by nebyl to pravé :D Hlavně velmi uvítám možnost multithread, obrovsky to pomůže plynulosti hry.

    123zelenina

    Úplně v klidu koupíš kit DDR4 32GB do 2.000 Kč a neřešíš nic :D A ono už jenom Win11 chce 4GB operační paměti. Tyhle podobné papriky s dvěma jádry fungovaly de facto od jakživa daleko lépe, než modernější, protože jedna z nevýhod browser hry je, že využívá jenom jedno jádro. To znamená, že jsem mohl mít jader, kolik jsem chtěl, ale pokud jsem na jednotlivé jádro neměl tolik, co na podobné paprice, tak mi hra běžela hůř. Nyní se karta obrací a já tomu fandím. Pokud jste si pořizovali PC pro surfování pro internetu, tak si surfujte, ale na herní zážitek budete muset holt zainvestovat.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/24
  8. Tvl, z BP se stává nový Mrkvosoft, už nám taky předepisují minimální výbavu:( no nevím, jak to dopadne
     
  9. Drift1

    Drift1 User

  10. Sice byl by to krok kupředu, mohlo by to fungovat, jen mě děsí, že to dělá BP. Všichni víme, jak dopadají novinky teď. Třeba ale křivdím a bude to super věc, protože snad jen DO se udrželo tak dlouho . Nechejme se překvapit:cool:
     
    Kazy tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] - prave preto spustili len testovanie, aby vychytali co najviac much, kedze pri spusteni live sa isto este nejaka chyba vyskytne, ale tym, ze to prejde testovanim, tych chyb bude o dost menej.
    Co sa tyka poziadaviek, pokial clovek chce plynulu hru a pekny zazitok z nej, potrebuje na to aj dobre zariadenie. Navyse tam je pisane len ake poziadavky su odporucane pre plynuly chod, rozbehnut sa to podari aj na slabsom zariadeni, len ten zazitok nemusi byt tak super.
     
  12. Ako sa dá pripojiť na ten server ? Ja ani nevidím na výber nejaký test server v ponuke serverov. Či to ma musia nejakým zázračným spôsobom vybrať ? :)
     
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    PaloSčerba pokud se na server unity beta test připojíš, nebude ti to ukazovat klasickou hlavní stránku.
    Jinak nejspíš je už kapacita 400 hráčů zaplněná, budeš muset počkat na další pondělí kde se bude otevírat dalších 400 slotů.
    Veškeré informace jsou napsané zde Otvorený beta test Unity
     
  14. Deer6

    Deer6 User

    Z anglické a španělské podpory je dané to že se nemůže připojit nikdo jen na hlavní stránku kde není třeba nic stahovat jen se to spojí samo, mají problémy s přiupojením a nevím proč to někomu jde a někomu nejde.
     
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Deer6 asi si to zle pochopil. Klienta si musíš stáhnout aby jsi se mohl připojit.
    Jde jen o to, že jak se přihlásíš, tak by tě to mělo spojit rovnou do kokpitu a ne ti ukázat klasickou hlavní stránku.
     
  16. Deer6

    Deer6 User

    Ahoj tess jo klienta si musím stáhnout ale některým to stáhnout nejde, jsou tam protichůdné informace o připojování jen dávám info, zaplnění kapacity jsem nenašel, jen screeny kde se mají hledat úlohy, automatický překladač je hold někdy na dvě věci.
     
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Deer6 to je asi tím překladačem. Stáhnout jde všem, ale lidi se nemůžou připojit na Unity test.
    Info dávat nemusíš, my si ty informace zjišťujeme. :)
    Jsme v kontaktu s kolegy z ostatních týmů.;)

    Jinak veškeré informace jsou zde Otvorený beta test Unity
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    kentik007 toto vlákno slouží pouze k diskuzi k Beta Testu.
    Věci a návrhy okolo hry zde nepatří.
    Pokud máš nějakou zpětnou vazbu co se týká Beta testu a nebo chceš nahlásit chybu v Beta testu, napiš na oficiální Discord hry.
    Jsou tam k tomu vytvořené místnosti. Pouze v angličtině.
     
  20. Tak jsem to stáhnul, dostal jsem se na úvodní přihlašovací stránku a testování je plný. Jen malý problém, nikde jsem nenašel, jak se dostat zpět, stránka je na celou obrazovku a nikde křížek nebo nápis END. Poradí někdo? Moc her nehraju, nejsem tedy moc zkušený gambler.
    Díky