Zpetná vazba Diskusia: Beta test Unity

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Delta-7925H, 22/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. neneman321

    neneman321 User

    stáhl sem si unity , zpustil ho v 5 ráno, dostal sem se na hlavní stránku, ale nemám tam tlačítko start na herní mapu, je chyba u mě a mám ještě něco dalšího stáhnout nebo je to tím, že je unity plný ? další věc jak píše MuadDib85[CZ chybí křížek jak ukončit unity, musel sem to vypnout skrz správce úloh, jinak unity vítám a doufám, že dalším krokem bude boj s proramy. Pokud mě bude Unity fungovat a zatočí se s programy, bude to pro mě impuls zase začít hrát.
     
  2. uUu

    uUu User

    ALT+F4
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    neneman321 stačí když klikneš na to zelené tlačítko uprostřed, to je start. Jinak až budeš mít více lodí, tak si budeš moc vybírat na kterou loď se připojíš.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  4. [​IMG]

    Teď mě to pustilo do kokpitu, ale načítání se zastaví u toho 2 řádku na 40 %. Mám obavu, že můj komp to nedá :-(
     
  5. *brutus*

    *brutus* User

    ač je test server plný nebo ne já ho třeba vůbec nevidím
     
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H jéjej je to tady. Zkusím to nějak popsat, aby jsi to mohl ty i ostatní hráči zprovoznit.

    Takže první věc bude jít do nastavení: Čas a Jazyk
    Screenshot_4.jpg

    Dále si klikneš na jazyk, preferované jazyky a dáš přidat jazyk a stáhneš si Angličtina(Spojené Království)
    Screenshot_2.jpg

    Až to budeš mít stažené, tak klikneš na Oblast a změníš Místní formát na Angličtina (Evropa)
    Screenshot_1.jpg
    Pak se ti pod tím žlutě ukáže, že budeš muset restartovat aplikace aby fungovaly.



    Jinak tím že si nastavíš ten Místní formát na angličtinu, tak se nemusíš bát že budeš mít PC v angličtině. Je to tím že to je Beta verze, jinak to bude nahlášené.
    Snad jsem to napsala srozumitelně, aby to každý pochopil.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  7. Funguje, ale stačilo nastavit jazyk a oblast a restartovat komp. V AppData složce jsem BP nenašel a tak jsem jen restartoval.

    To znamená, že na mapu jsem se dostal a k obdržení toho titulu to, doufám, bude stačit :-D

    Jsem rád, že zůstalo 2D zobrazení a zbytek musí otestovat jiní. Další loď expit nejsem schopen, aktuálně mě nebaví hrát vůbec...
     
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ok, tak já to teda upravím. No to budeš testovat s námi, přeci nás v tom nenecháš. :(
     
    Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ja som tam tiez a praveze na tom unity je to zazitok, pretoze co vidim vsetkych hracov, ktori napriklad strielaju NPC, tak su skutocne aj pritomni na svojom ucte a tak by ta hra mala vyzerat, bez programov :) Osobne chcem spravit tie levely, pretoze aj ked nie je v ofiku uvedene nic blizsie k tomu titulu, tak mozno na konci akcie si povedia, ze titul daju hracom, co to aj testovali a nie sa len prihlasili na server a nebude cas spravit tie levely :)
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  10. Možná by (mi) pomohlo, kdyby si to pamatovalo přihlašovací údaje (tohle hodně), nebylo to furt přes celou obrazovku a dalo se to normálně vykřížkovat :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Dobře, kde máte nahlašovat chyby víme. Tak by zde mohl někdo, kdo se tam dostal něco napsat. Betu si stahovat nebudu, myslím, že to je bezpečnostní riziko. A neumím anglicky.
    Moje otázky jsou: Bude mít člověk možné třeba dva účty? PVE server zůstane PVE?
    Takže už není vidět loď, ale lítáš v kokpitu? (to už jsem někde u BP hrál, pokud si pamatuji)
    No a nakonec, bude to konec nepoctivých hráčů, byla tady i vyjádření, že se nic nezmění...
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► až to bude úplně hotové, bude to podobné jako teď.
    Když se přihlásíš jsi v kokpitu(místo hlavní stránky), jinak hra funguje tak jako obvykle.
    To znamená, že klasická hlavní stránka nebude, vše už je přímo ve hře(hangár, deník, profil pilota a atd.)
    Co se týká nepoctivých hráčů, tak zatím nevíme jaké opatření chystají. Teď momentálně tam hrají všichni poctivě.
    Jsme k tomu taky skeptičtí, ale necháme se překvapit. :)
    Snad ti bude odpověď stačit :)

    Tu máš obrázky pro představu.
    Screenshot_1.jpg Screenshot_2.jpg
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  14. Diky za navod, funguje to, ale hru mam v anglictine, prosim jak tam dam cestinu jako mas ty?
     
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] jakmile se objevíš v ,,kokpitu,, tak hned nahoře se ti zobrazí jazyk English UK a to rozklikneš a dáš češtinu.
    Zde máš screen.
    Screenshot_1.jpg
     
  16. kentik007

    kentik007 User



    Mongolstinu si tam neviem nastaviť? :D


    Edit: Test server šlape ako má no uvidíme potom pri záťaži tisíce účtov a nie cca 400... Jediné čo tak trošku upratať to herné okno.. Napríklad také blbosti ako montáž,nastavenia,logout atd... niekde schovať alebo pridať bojoví mod ze sa cez to všetko bude dať nakliknúť hráč či npc.. Samozrejme rýchlu lištu a to čo je potreba normálne ponechať ako je :D Ináč sa mi to páči celkom... Plus sa mohlo spraviť niečo kde si budeme vedieť pozrieť lode vzdialene pekne v kope taký náhľad do hangáru lebo po jednej je to o ničom a berie to pôžitok hre... samozrejme že nech su tam pekne odstavené stíhačky a P.E.T proste nech sa niekde môžem kochať krásou môjho hangáru. A ešte nech je na tej hlavnej stránke aj profil pilota lebo takto v hernom okne sa stráca jeho dôležitosť a pôvab (A taktiež si zaslúži troška dobehnúť novú generáciu upgradov v hre možno sa vám podarí týmto spôsobom vyvážiť silu lodí a nebudete musieť lodiam meniť silu) ... Takže jedno obrovské mínus tam je no a jedno obrovské plus tam bude keď to pri spustení potiahne takto plynulo taký nápor účtov :) A to ešte nehovorím o N.O.V.E kde ste mohli trošku zapojiť fantáziu aaach prečo ste to nespravili že to bude pilot pre P.E.T a normálne sa tam bude dať vsadiť do slotu a samozrejme aj to HEAT naberie inú úroveň..

    Prosím len o jedno že berte to ako srdcovku a nerobte tu z DarkOrbitu Vianočný stromček.

    Prví deň TESTU zhodnotím tak že zatiaľ som nemal čo otestovať nakoľko len grafiku a v nej chýba upozornenie ako hru zavrieť na začiatku takže z toho vyplýva že niekoho z IT teamu bolieva hlava keďže splnil len to čo bolo napísané že splniť má a neprepracoval to poriadne no verím že je to len taký základ. Aj keď sa stáva dosť často že je škoda že sa aktualizácie najprv nepreberú niekde napríklad na DISCORDE pre prípad dobrého nápadu a potom dať odhlasovať hráčom obrázok A B C ako je to pri vizuáloch lodí.. Takýto hráči sú za miesto v porote schopný zaplatiť spokojne aj 500 EUR alebo aj 1000 EUR.. prvý by som tam posielal peniaze len nech dostanem titul ku loďke a nejaké miesto kde budú informácie o budúcnosti hry a že si tam budem môcť napísať svoj názor bez toho že to niekto zmaže...!
     
    Naposledy upraveno: 24/7/24
  17. Mám další dotaz. Jak hru spouštíte? Nikde mi to nenabídlo vytvoření zástupce, přes kterého se to dá spustit
     
  18. neneman321

    neneman321 User

    MuadDib85[CZ] po extrahování mě to udělalo novou složku, kde je přímo i zástupce nebo ikonka darkorbit přes kterou to jde spustit.
     
  19. Woodyzsko

    Woodyzsko User

    Celkem mě překvapuje návrat k poškozování letounů. Doufám, že nebudu zapomínat na opravy jako kdysi :D [​IMG]
     
  20. mk981

    mk981 User

    Dobrý večer, hrám Betu druhy deň a teraz odo mňa žiada aby som pozbieral všetky čierne boxy v kruhu Captcha a problém je tom že ja na mape nevidím proste tam nemám Captchu.
    A aj kontrolne centrum na mape 3-4 alebo 3-5 tiež nemam