Zpetná vazba Diskusia: Beta test Unity

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Delta-7925H, 22/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    mk981 je to Beta verze testování.
    Tento problém s Captchou je už nahlášený. Zatím ti s tím nedokážeme pomoct. :(
     
  2. mk981

    mk981 User

    V poriadku rozumiem,
    A da sa Captchu nejako inak obísť, aby som mohol hrať
     
  3. kentik007

    kentik007 User


    Skús relog no bojím sa ti poradiť že dostanem ban za nepravdivé info.


    Edit: Relog tlačítko tam neni takže možno zavrieť aplikáciu reštart pc trošku počkať a skúsiť šťastie.

    Edit: Budem rád keď napíšeš či ti to pomohlo.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/24
  4. mk981

    mk981 User

    Skúsil som pred chvíľkou a nič
    uvidím ráno
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mk981 - skor by to mal spravit ranny restart, ale neviem ako to bude na unity servery, kedze s tym skusenosti nemame.
     
  6. Kde sa dajú nahlásiť chyby ?
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    PaloSčerba a oficiálním Discordu DarkOrbit.
    Jsou tam místnosti unity open beta feedback a unity open beta bug report.
     
  8. Ako feedback by som tu spomenul pridanie zdrojov ako je Urko, munícia, seprom a hlave EE a logdisky na testovanie brán a pilot sheetu, či fungujú tak ako majú, fázovanie, vlny, funkcia bodov v pilot sheete a pod. Hádam si nemyslia, že to budeme mesiac grindiť, keď sa to resetuje po teste :D Tie zdroje sú celkom nízke na testovanie celej hry.
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    PaloSčerba no víš o tom že tam jsou mise kde za splnění levelu dostáváš věci? Jako loď, munici atd.
    Koukni na obrázek :)
    Screenshot_4.jpg
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  10. to viem a je to celkom málo :), už som to celé minul, vrátane munície :)
     
  11. Ahoj, tak mi nedalo to nevyzkoušet. Pro mě veliké zklamání. To co předhodilo BP hráčům, za to bych se jako programátor styděl. Opavuji, pokud je to práce jednoho člověka za týden tak v pohodě. To co vypadá stejně tak ok, ale to co vypadá jinak tak proč je to sakra horší? Proč něco nemůže být rovnou lepší nebo opravené, co ve flash verzi stále čeká na to, až to někdo opraví? A jestli někdo doufal, že se unity klientem zbavíme podvodníků tak hodně rychle vystřízlivějte...jak může někdo po pár dnech od spouštění serveru dražit věci celkově za víc než 2 miliardy kreditů? Měl jsem někde seznam věcí co nefunguje, ale smazal jsem to. Zbytečnost...nový klient nepotřebujeme pokud jdou zase věci bugovat, tak botky budou co nevidět, dřív a vyladěnejší než samotný klient. BP už prostě mojí důvěru nemá za to co předvádí.

    [​IMG]
     
  12. Neviem, či si zabudol čítať alebo si si to nevšimol, ale v popisku je BETA, vieš čo to vôbec znamená ? :) Práve toto je super, že sa tu nájdu takéto exploity a ľudia to používajú, aspoň na to prídu a opravia to. Ono totiž BETA neznamená to, že vyskúšajte si to a po skončení to hneď dáme von, ale o tom aby sa to všetko otestovalo.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  13. Vi nekdo jak otevrit sin slavy? Vi nekdo jak koupit peta? V montazi ho nemam, ale videl jsem hrace s petem...

    Jinak server je dosti prazdnej, ale neni divu. Je tam dost bugu, tak to lidi asi nebavi, ale zase na druhou stranu to jede pekne plynule...:)
     
  14. Normálne sa dá kúpiť PET v obchode vrátane mechanizmov
     
  15. Vsiml jsem si, ale nesel mi koupit, nicmene musi se nejdrive napsat jmeno peta a pak az ho koupit.
     
  16. Moc děkuji za upozornění a vysvětlení co znamená betatest, vůbec jsem si nevšiml, že se něčeho takového účastním :D:D:D:p. Pro tvou informaci, betatestů her jsem se účastnil několik a v jednom jsme dokonce komunikovali přímo s vývojáři. Ono je ale rozdíl dát k betatestu hru, která je úplně nová, nebo hru, která už funguje víc jak 15let a nezvládnout hned na první dobrou to, kvůli čemu nový klient vlastně vzniká. Takže co je betatest milý PaloSčerba vím určitě líp jak ty, můj post byl jen vyjádřením zklamání nad tím, jak to BP pojal. Ale vypadá to na totální absenci svých vlastních betatesterů. Hráčům se totiž běžně pustí až verze, u které se testuje jak vše funguje ve větším počtu hráčů a na různých konfiguracích PC, ale nebudu po nich chtít, aby mi posílali zpětnou vazbu, že nejde kliknout na nějaké tlačítko, nebo konktrétně že se třeba vůbec neukazuje čas aukce. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 28/7/24
  17. No jak to tady čtu, začínám mít pocit, že to dopadne jako vše nové, co BP zavedlo. A taky se mě zdá, že beta test u hry, která jede od roku 2008 by měla být jen formalita.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zistil som, ze ked zajdes kurzorom do praveho horneho rohu, objavi sa krizik, kliknes nan a klient sa vypne. Sice sposobov ako ho vypnut je viac, ale tento je priamo v unity.