Zpetná vazba Diskusia: Blacklight Surge

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Doufám, že BP zároveň se spuštěním této akce spouští i nový script do hry na detekci uživatelů podpůrných programů druhých i třetích stran?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Ty odměny v porovnání s množstvím munice, které bude muset pilot vystřílet během této akce, jsou hodně úsměvné?
     
    Naposledy upraveno: 11/7/19
  3. ivin9

    ivin9 User

    mne nazor zmazali pekna hra :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ivin9 - tvoj nazor myslis tie dve slova? Navyse akcia nebola spustena este ani a napriklad takeho Behemotha, ktory je za vela bodov programy tocit isto nebudu ;)
     
  5. leosacek

    leosacek User

    Nevím jak vy, ale já se na akci těším dost ... ta munice x1-x6 bude masakr, když se s ní naučím střílet v pvp .. a ty raketky tky vypadají pěkně, a je to za kredity ... lepší už to být nemůže. Úkoly vypadají všechny splntelně i pro slabší lidi nebo lidi bez munice třeba jen s x2.
    A ZOHANe, se skupinou můžeš klidně jet x1 ty NPC a s muni jdeš jen do + ... :D . Efekty designů tky moc pěkný, ale nevím kde ty designy půjdou sehnat .. krom prvního místa. A to že za ty úkoly je tolik scrapu, RSB, U a bílé, takovou akci BP dlouho nedal .. za mě spokojenost rozhodně, pokud to bude tak, jak je psáno :)
     
  6. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

  7. whiskey21

    whiskey21 User

    Jediné pozitivum v tom vidím to ,že tam aspoň budou hráči ,a najde se určitě nějaká skupka s kterou si dodělám úkoly na prometheusky . A i ty úkoly k akci se docela dají
     
  8. technicka otazka preco ma pocas tejto akcie municie JOP-100 mensie dmg ako klasica X3 ked je pisane 3,5 dmg
    na BL mape zacina cca od 109k dmg do max 158 pre JOP muni
    a
    klasicka x3 od 158 do 241 dmg


    kde je problem ?
    jedna sa o strielanie NPC
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Clypsso

    Clypsso User

    otazka ? preco sa mi nezobrazuje druha uloha prvu som splnil ale druhu mi nechce zobrazit pitam prečo ? :eek:
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Anattik©™Pally©™☼Ҝع☼ - nemal si nahodou pri x3 nakazu, design na dmg, boostre na dmg, skupina a pri JOB si uz nemal? Ked pojdem strielat NPC, tak skusim postriedat x3 s JOB, ci tam budu take rozdiely.

    Clypsso - pokial sa ti druha uloha nezobrazila, tak asi to bude tym sposobom robene ako davnejsie, ze kazdy den sa zobrazila nova a nova uloha, aby si to hraci nemohli odbit vsetko za den, ale aby sa kazdy den na novu ulohu prihlasili do hry.

    Co sa tyka tych designov, tak su v ponuke v paymente, ved ako inak :D
     
  11. Punisher

    nie nemal este aj x2 dava vedsie max dmg :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  12. plno boterov na BL mapach skoda hrat taku akciu
     
  13. Spectrum

    Spectrum User

    AKcia ma 0 význam pokial kolotočári budu točit 12-16 hodín impulzov a atendov a ked prídu do hry tak budú točiť mindfire... normalny človek nemá šancu ích dobehnúť aj keby neviem čo.. čiže akcia robená pre kolotoče.. Wellplayed BP tlieskam ako vždy, aj keby že niesu botky tak ako nič v zlom ale počet bodov za NPC a počet bodov v event bare je neskutočný.. chápem su tam slušne odmeny ale budme uprimný.. aký normálny človek bude farmit 350K bodov pokroku ? ak by to robil na atendoch tak to je cez 4500 kusov... :D tiež to, že dizajny "zadarmo" môže získať len jeden hráč je fakt akože užasné.. a k tomu ho získa akurat tak najväčia botka.. wau.. mali dať možnosť aj pre smrtelníkov získať si aspon 1-2 dizajny, centuriiona na konci event progresu snad ani nemusím počítan nie? Tam sa normálny hráč nedostane... Alebo aspon nejakú šancu.. ale to by sme od BP chceli moc čiže akcia ??! 1/10 a to som ešte optimistický.. je to nedomyslené... nedotiahnuté a pri problémoch v hre zbytočné vôbec dávať do hry kedže fair play pri týchto eventoch není... Jedine za čo ich musím pochváliť sú eventové misie za ktore im dávam 10/10 pretože niesu náročné a sú tam fajn odmeny, presne takto si predstavujem celý event... pre každého, fajn odmeny, a časovo zvládnutelné..
     
  14. Jediné co k tomu mohu je :D:D:D:D:D. Ale jako vtip celkem povedený, ostatně jako vždy:).
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. leosacek

    leosacek User

    Proč pořád každej mele o tom pokroku? 2/5 odměn jsou rakety a munice, který mají jít koupit za pár kreditů, boostery, seprom a prémko na týden nebo 2? OMG tak nebudete mít pár kravin z pokroku no .. ale jinak je to fajn akce, tak pšt a střílejte. Navíc tím, že ta fialová ABL munice má dmg x8 na all BL NPC, tak to dost valí a klidně ten pokrok můžete za týden mít. i já s 10 prometheuskama dávám bez boosterů za 210k tou ABL muni, co fulky? dají to NPC na 5 ran ... tak nemelte kraviny.

    BTW, neví někdo, kdy bude ta nová munice a rakety v obchodě?
     
    Naposledy upraveno: 12/7/19
  17. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    ta munice asi nebude v obchode protoze by jinak nedavali jako odmenu z eventoveho pokroku a nezda se me ze nova munice nestoji urko mozna tema kreditama mysleli cenu ne ze ji koupis ale prodas
     
  18. Juráás

    Juráás User

    Co tě nemá, nic takového se ve hře nevyskytuje, přeci. Oni ty hráči budou střílet impulse celé noci díky energetickým nápojům, američtí vědci přece zjistili, že ti jistý nápoj dává křídla a můžeš po něm jezdit 24/7. Nebo to nebyl nápoj a byl to nějakej "sranda prášek"? Už ani nevím ale určitě vím, že se mylíš, akci opět vyhrají poctiví hráči, kteří mají vydrž jakou my dva, prostě nemáme.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím, že se mýlíš. V uzamčeném tabuizovaném tématu o pushingu napsal nejmenovaný team leader toto :
    Takže i zástupci BP už to ví. Já se jen bojím při této akci vyletět na mapu a bojovat s piloty, protože z nich nemám už odměnu? Co mám teď jako dělat? Nechat se sestřelovat a riskovat vlastní pushing?
    A oni hrajou pořád? To jsou piloti- roboti? Oni nemusí spát a BP to nevadí, že lidé nespí? divné ;):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. A ještě mě napadlo, že Korben jen nepřímo někoho obvinil z něčeho, když je na to přece systém, co to hlídá? Nebo se zase mýlím?