Zpetná vazba Diskusia: Blacklight Surge

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 11/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Karlosray

    Karlosray User

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    To Pitrs73? V jiném vláknu(kde není povolena diskuze) jsi se ptal na tu věc okolo lodi a zde máš vysvětlení :
    [​IMG]

    Jinak bližší info k tomu najdeš zde :
    FAQ - Blacklight Surge
     
  3. Clypsso

    Clypsso User

    cawte za prve neviem či to pišem do správnej sekcie ak áno tak sa ospravedlnujem. Ale teraz k veci mám úlohu že nazbieraj za 10 minut 1000 rinusk a otazka znie ako spravit úlohu čo najrychlejšie ?
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Strieľaj Invoke a boxíky si nechávaj na mape. Až ich tam budeš mať 15-20,zober úlohu a rýchlo pozbieraj . Nepamätám si presné množstvo rinusku v boxe, ale ten počet by mal stačiť.
     
  5. Já udělal raději 16 boxíků, padá od 50 do 70.
     
  6. Clypsso

    Clypsso User

    dakujem za pomoc takto ma to nenapadlo spravit konečne budem mat splnenu ulohu :)
     
  7. stejně tak uděláš trasovač, jen těch boxíků potřebuješ víc:)
     
  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    ¿Chtěl jsem se zeptat, jestli tuto akci zopakují, protože to byla asi nejlepší akce.!
    ¤
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - ako som uz pisal, treba sledovat forum/hru a dozvies sa, ci bude zas tato akcia alebo aka akcia prave prebieha. Dopredu nemame tieto informacie.
     
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To je škoda, protože tohle je mnohem lepší akce než je teď a možná nejlepší ze všech.