Zpetná vazba Diskusia: Body cti, rank body, hodnosti

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Já ti nevím, ale nejsou hodnosti už zrušené? :D
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rovni? Na GE5 a globálnych amerikách jsou mmo: generálové, plukovníci, kapitáni a majori.
    Ale eic a vru jenom astronaut začátečník. Nechápu, jak může být tohle ještě rovností? o_Oo_O

    GE5 screeny TOP9 https://prnt.sc/vnzq6j a https://prnt.sc/vnzqgp Zbytek astronaut začátečník.

    Nebo GA5. To samé. Screen: https://prnt.sc/vnzrxf Také GA4, GA2, US3. Celé sem to prohlížel.
     
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ano, jsem taky na globální americe. Nevím proč má hodnost jen mmo.
     
  6. V!RUS

    V!RUS User

    Dobry vecer, já jen doufam v lepší zítřky, doufam ze to nebude trvat dlouho! A taky doufam ze casem budeme všichni překvapeni co se na DarkOrbite chystá. Taky doufam ze se maká na hre jako takove, aktualizuje se v prubehu [REAL TIME HRA] a proto se všechno tohle deje bugy,chyby hry server lagy atd vsichni toho maji uz dost. A taky vsichni si jen stezují a nadavaji ale doufam, já osobne doufam ze za tema veskerýma chybama hry je nejaka velka aktualizace systemu či co. A kdyz tohle vše prezijeme tak si treba tu hru v budoucnu i uzijeme, zazitek hry je to co ja jako hrac ocekavam! A ne to co se ve hre momentalne deje! Kde je motivace hrat tuto hru kde je {JACKPOT EURO} o čemž puvodne tato hra je a dalši fičury teto hry proc se tohle vsechno deje proc BP dostatecne neinformuje hrace nekomunikuje odezva lvl 0. Smutne na tohle vsechno koukat kdyz sledejete od plenek tuto hru :-( ach jo doufam stale doufam

    Já chtěl bych být ten nejlepší,
    jak nikdo přede mnou.
    Tu zkoušku musím zvládnout sám,
    A trénink je věc má.
    Celí vesmír prohledám,
    Půjdu dál a dál.
    Chci Dark Orbitu rozumět
    A jeho sílu znát.
     
    Naposledy upraveno: 22/11/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - to bol len zart, mal by si to dakedy skusit ;) Zial, my na fore s tym nic nevieme spravit a osobne sa na tom bavim na mapach, ked na mna niekto vyskoci z masku a sundam ho, lebo vela hracov sa riadi hodnostou, ked vidia plukovnika, su ostrazitejsi, ked vidia dostojnika, myslia si, ze je to nejaky slaby hrac a podcenit supera castokrat moze viest k porazke.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Veď chápem. Keď som získal na bývalej GE6 (súčasnej GE7) hodnosť dôstojníka. Som bol radosťou celý bez seba.
    arctic pusat, titul Bojovník arény a hodnosť dôstojník. A teraz? Jedným šmahom akože vývojárov, je všetko preč.

    EDIT: Na druhej strane rozumiem. Neberiem Ti to, že sa vieš na tom zasmiať. 6 rokov som sa o to snažil a celkom zbytočne.
    Bola to jediná drobná radosť, ktorá ma ešte držala v tejto hre nad vodou. GE6 bola pre mňa srdcová záležitosť. Už je zničená.

    [​IMG]

    P. S.: Za posledné dni, takmer ani nehrám hru. Len sa prihlasujem kvôli odmene z kalendára a klienta.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/20
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    Preto je lepšie nehrat na hodnost alebo na top ale len pre zabavu :D:D:D ved odtoho boli hry stvorene zabavit sa :D:cool::p
     
  10. Dobře, nejsou hodnosti a medaile, nabízím řešení, pro starší 18 let.
     
  11. Tina

    Tina User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►
    pan Burian byl úžasný herec a jeho filmy nezapomenutelné :)

    PS: Kolegové omlouvám se, ale reakce musela být. :oops:
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. Mě by se to "A" k admirálovi taky hodilo :D
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit


  15. Já vás varoval já všechno sežeru :D

    Punisher, mě se dost zhoršuje zrak, s jedním okem bych nerad skončil. Takhle jsem tu pár minut, ale to by vám nepomohlo.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - No pokial by ta Miny nepredbehla :D
    V kazdom pripade hodnost Admin v hre moze mat len clen timu, bezny hrac nie veru :) Aj to len na testovacom ucte, nie na svojom hernom
     
  17. MINNORIT

    MINNORIT User

    A preto nikto nechce ist do tymu :D:D:D šediviem aj tak z malej a ešte šediviet aj z hry netreba mi :p :D:D:D
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. -baghira2-

    -baghira2- User

  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hodnosti se vrátili. Právě teď:
    [​IMG]

    A já již chtěl zahodit flintu do žita.

    Za multipost, se tady omlouvám.