Zpetná vazba Diskusia: Body cti, rank body, hodnosti

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 19/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. klingon139

  klingon139 User

  Mám otázku na GL1 mám 198,413 všetkých bodov v rebríčku na akú hodnosť to môže byť . Som firma MMO. Pretože pred nedávnom som bol šéf seržant a teraz som už len seržant a ukazuje mi že mi treba asi 194,321 do hodnosti šéf seržant.
   
  Naposledy upraveno: 14/1/21
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  Dnes uvidíš, na jakou hodnost ti tvé RB budou stačit.
   
 3. Já jsem na globální americe 4 a mám 221,000 a na šéf seržanta je 284,000. Nějak to změnili. Před několika měsíci bylo na šéf seržanta 160,000.
   
 4. Karlitos

  Karlitos User

  Nezměnili, to jen boti to ženou nahoru...
   
 5. Viper[UNS]

  Viper[UNS] User

  Hlavne taký čo v priemere spia 5hodín denne, hlavne to môžme vidieť na globále, ale tak čo, peniažky sa sypú tak prečo by sme ich banovali nie ? Budeme robiť že nič a ešte im hodíme premko ako bonus :)
   
 6. zdarec1234

  zdarec1234 User

  Já nemám šanci dostat šéf seržanta. Dří na něj bylo 150,000 a teď je na něj 300,000.
   
 7. Auron

  Auron User

  Mám takú otázočku, s rankami sa niečo robí? Resetujú sa, prepočítavajú sa? Trochu dosť ma totiž štve :))), že prešli 3 dni a ranky sa zdvihli o 760k bodov... keby má deň 72 hodín a ja si kúpim teslu tak nemám šancu byť ani len pár k v pluse ... :eek: vďaka
   
 8. Auron, Nevím jak bych ti to řekl. Pokud chceš hrát čestně, a nejsi miliardář, na ranku a umístění není nic zvláštního. Jde spíš o ten pocit, že jsi čestný člověk. Byly doby ban 72 hodin, kdy jim odebrali výbavu, studijní body a ty jsi pak mohl s se seržantem křupat plukovníky, ale to bylo, dneska už jim takové tresty nedávají.
   
 9. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Auron - ranky sa mozu dvihnut aj takym sposobim, ze nejaki hraci neboli prihlaseni do hry vyse mesiaca a teda stratili rank. No potom mohli sa prihlasit a tym padom sa zdvihli ranky, kedze tych bodov mohli mat viac nez ty.
   
 10. Auron

  Auron User

  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► moju úchylku na žltú hodnosť nikto nechápe, ani ja nie :D no hold niekde v srdci mi leží :D.

  Punisher to chápem, no tento fakt nebude určite spôsobovať každodenný nárast o 50-150k a ako som teraz hovoril, za tieto 3 dni 760k:mad:.
  Raz za čas to je pochopiteľné z dôvodu, ktorý uvádzaš. Ale každý deň? Ale neodpovedali ste mi, či sa s tými rankami niečo robí. Pretože sem-tam si všímam, že to málinko klesne (čo mi príde divné lebo Tesiel lieta stále viac ako dosť), bohužiaľ ale nie toľko ako to ide do plusu :cool:.
   
 11. Tak to hodně štěstí, já byl major poprvé a naposledy L.P. 2010 :D
   
 12. Auron

  Auron User

  Ja som nenáročný, stačí mi Junior :D. Spolieham sa na veľké úlohy, ktoré mi ešte zostali a tých nových 100 :D. Nádej zomiera posledná.
   
 13. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ty si napisal len o jednorazovom vysokom navyseni hodnosti a nie postupnom. Keby si hned uviedol, ze kazdy den sa zvysuje a dokopy za urcity pocet dni sa zvysila o x rankov, tak to by bolo veru ine. Ked hraci hraju nonstop 24 hodin denne, robia Behe, brany, ulohy atd... tak tie ranky veru letia hore rychlo.
  Co sa tyka obcasneho poklesu rankov, moze to suvisiet s banom hraca napriklad za pushing. Taktiez dlhodoba neaktivita nejakeho hraca. Prestup hraca do inej firmy. Niekomu urobia tercik a pripravia ho o cest kym spi alebo robi inu aktivitu a nie je pritomny v hre, atd...
   
 14. Auron

  Auron User

  Ano prepáč, o tom postupnom zvyšovaní sme hovorili v inom vlákne. Každopádne ďakujem za info Punisher ;)
   
 15. xmens

  xmens User

  Všimol si niekto že na Globále je rebríčku TOP na prvom mieste v poslednej akcii - típek LEONIDA - o ktorom dobre vieme že nehrá čestne , už v asi 10 akcii je v top.
  Nepíšem to zo závisti , ale zo skusenosti s týmto hráčom.
  Celý klan RR na globále ma 2x tolko bodov ako ostatné klany a to tým že v čase vyhodnotenia prestupuju hráči z ineho spriazneného klanu navzájom kedy systém započíta body všetkých hráčov z viacerých klanov do súčtu jedného klanu.

  Nechápem ako je možné že si to nikto nešíma...
  O tom ako hrajú "títo hráčiô ani nehovorím" ...

  Akú maju šancu zíkat odmenu iný hráči ked tieto "autá" riadi script...? !!!
  Pre koho sa robia tieto akcie, ked v ranku su stále tie isté mená nie za šikovnost v hre? !
  Čest výnimkám samozrejme.
  Ked si pozriete časy za brány , aj klasické na x-1 tak je nereálne aby niekto urobil Alfu za 1min- či 5 min. takto si stačí prejst všetky brány a nájde sa celý zoznam špecialistov...

  Takto sa odmeny pripisuju len takýmto "špecialistom" čím dalej znatelne zvyhodnujú rovnakých "špecialistov" - dostávaju elitné moduly, XP, hONOR , MUNíCIU , urídium v "tonách"

  Pravidelné vedú ranky v získaných bodoch - mala by byť podmienka kontroly takýchto účtov, každého kto je v ranku získaných odmien...


  Mrzí ma že o tom musím písať dookola a stále , ked to každí vie , konkrétne u tohota hráča mna to mrzí o to viac , že on sa tým ANI NETAJÍ ale verejne sa chváli koľko dokáže zarobit urídia , česť a xp za mesiac bez pohnutia prstom ....
   
  Naposledy upraveno: 23/4/21
 16. xmens

  xmens User

  ANCHE_SU_LOL_PERDETE

  Global server

  Tu máte hráče co ma odehraných 1170 hodín. Body výskumu 5 - nemá ani apis ani zeus, delá jedine gamu a div se svete - JE GENERÁL - co to je?
  Hráči tady maji odehrane 20 000 hodín a nedosáhnou ani na nejakého majora...
  Skuste se podívat cez svuj profil - napravo nahoře hledat - zobrazit ...

  doufam že víte co máte delat, když už delám práce za podporu ...
  ANCHE_SU_LOL_PERDETE
   
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

  xmens, ?? A co s tím máme dělat? Když s tím BP evidentně nic nedělá, protože zatím u takových hráčl script zase nic neodhalil?
  Píšeš, že děláš práci za podporu a i kdyby jsi alespoň uvedl server, nebo ID hráče třeba, tak co s tím nakonec podpora udělá?
  je to ge-7 a 171754093
  Tento účet už jeden ban měl a co se asi děje dál?
  Pořád platí toto a ty jako hráč s tím bohužel nic neuděláš.
  Exploit bodov cti

  Sice nějaké bany proběhly, ale některé účty stále mají nějak hodně cti a objevují se i stále noví a noví rekordmani.
  P.S. Tady máš příklad hráče, který podle BP hře evidentně rozumí a svou šikovností bez bran je tam, kde je.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: A to občas hraje pouze 21 hodin denně.
  https://ctrlv.cz/mysO
   
  Naposledy upraveno: 26/4/21
  *Firefox1*, Jeřen a JESSICA170811 tohle ocenili.
 18. zdarec1234

  zdarec1234 User

  Teď je na mém serveru na seržanta začátečníka přes 200k to bylo ještě nedávno na důstojníka začátečníka. Jestli to půjde dál, tak za chvíli na seržantovi bude 0,5milionu. :-(
   
 19. Snad jsem ve správný diskusi. Spoluhráč neunesl přítomnost automatů na mapě kde plnil úkol a dostal se, pro mě naprosto nepochopitelný, že to po tolika letech hry nechal zajít takhle daleko, do brutálního mínusu ve cti (miliarda+). Nemám s tím zkušenost, takže se zeptám:

  Tady #3 je to popsáno bez tý mínusový hodnoty. Může mi někdo říct, kolik cti mu ty 3 kroky vrátí? Mně to vyznívá, že bude mít nulu. Ale takhle jednoduchý to asi není, že?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 20. kentik007

  kentik007 User

  Delta-7925H Podľa mňa je to tak ako je to tam napísane :D

  Ja mám tiež miliardu ale takto o ňu prísť...achhh si neviem predstaviť :D
   
  -baghira2-, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.