Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. leosacek

    leosacek User

    Takže dostal jsem 2400 bajtů a v permanentce zase nejsou, i když už by to mělo být opraveno. Prosím nahlásit znovu chybu .. nebo mám psát na podporu? Zde screen .. https://ctrlv.cz/3Bk1
     
  2. Brána je to dobrá,akorát ten pet je hrůza,kolikrát se tam připlete a sundám si ho,to je asi jediná kaňka na bráně
     
  3. pecko

    pecko User

    aku lod by som si mal vybrat do tej brany, po 200tej vlne j to hrôza
     
  4. Brána není špatná jen je škoda že se to seká jak prase a pak mám po bráně ! To se pak prostě nedá ustát !!!!
     
  5. Ultron134

    Ultron134 User

    nn kdyz budes vlne 100+ a zemres 2x tak dezing but dostanes nebo ne ja dnes mel 125lvnu a zemrel a dezing padl
     
  6. leosacek

    leosacek User

    Už od vlny 42 je 10% šance na spadnutí designu. Ale od 101 vlny je největší šance, a to 40% na spadnutí. Takže nemusíš mít 100+ .. :D Just saying.
     
  7. TI.TA.N

    TI.TA.N User

    ja pouzival aj miny emp,slo to krasne singularitu rusilo
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    To je nějaká novinka po restartu a synchronizaci, že jdou v bráně pokládat miny a že emp miny ruší singulariu?
    Jdu to hned vyzkoušet.;)
     
  9. pecko

    pecko User

  10. josef402

    josef402 User

  11. pecko

    pecko User

    a to ako? :) aj ked potrebujem skor na reflectorov, ale skusal som na vseto a nic nefunguje, npc prejde cez minu ako nic, takze neviem
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko mínu aktivuje hráč. Tzn. musíš na ňu stúpiť v bráne eternal, aby si deaktivoval schopnosť npc reflektor mimesis.

    Ide konkrétne o tieto míny:

    EMP-M01
    [​IMG]
    Přibližovací mina, 100%-ní zrušení maskování při detonaci! Žádná loď Vám neunikne.
    S touto zbraní překazíte nejeden moment překvapení. Cena: 150 U/ks

    P. S.: Tiež som o tom nevedel, že tieto míny fungujú v bráne eternal.
    Fungujú podobne ako emp a dajú sa zohnať v obchode. Veľa zdaru.

    To ma nenapadlo. Že majú až také vynikajúce využitie i v tejto bráne.
    Pozri screen: https://gyazo.com/ac8ff7971f6bb1a84093103d297abe58

    Rovnako tak dokážu zrušiť aj schopnosť Singularity Cyborg. Ktorých je až 5x.
     
    Naposledy upraveno: 13/4/20
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghiro? já myslel, že apríla je jen prvního a maximálně poslední den v dubnu....
    Než něco zase vymyslíš, tak se zamysli.
    Brána eternal, vidíš tam to slovo ''brána''?
    On si hráč TI.TA.N, zcela zřejmě plete pojmy a dojmy, ale na jeho obranu musím napsat, že popis ve hře na mapě u emp miny i emp pulsu je stejný a liší se jen v názvu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Každý hráč, který to alespoň občas hraje a používá u toho i mozek hned chápe, co je to chyba a jak co má fungovat.;)
     
  14. Clypsso

    Clypsso User

    cawte nejak som nepochopil ako funguje ta odmena z brany presnejsie
    101 a více1x Asimov Cyborg
    2488x
    Zbytky bytů
    40%
    100%

    mam tomu rozmiet ze sa sa mam naschval nechat 2 puknut aby som dostal tuto odmenu ?
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Můžeš se nechat puknout schválně, nebo se snažit dostat co nejdále, každopádně odměnu dostaneš po 2 zničeních v bráně.
     
  16. Clypsso

    Clypsso User

    a ešte jedna otazka po akom čase (od puknutia) možem znova ist do brany ? aj na tuto branu plati 24 hodinovy clowdown ?
     
  17. Zadny cooldown na branu neni. Muzes do ni vstoupit ihned znovu, pod podminkou, ze mas klic ke vstupu.
     
  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    Pokial mas kluc,môzes ist hned.Ale neodporucam teraz,same lagy,npc zastanu a je koniec skvela akcia,behom par minut dva zivoty v tahu
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak mám dělat bránu, když nejde nalogovat a když se naloguju, tak ani do té brány neskočím? A když už tam po sérii relogů nakonec i skočím, tak zase nové spojení?
    V Německu asi fouká větříček zase?