Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Takže víkendové lagy začínající od 11 do 17 pokračují i dnes, opět nemožné nalogovat se ani do hry po relogu, fakt mě to už leze na nervy, když půlku dne nemohu hrát a kompenzace typu boostru na BZ a Čest jsou mi totálně k ničemu
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    nero3 no ale toto, je už poriadne mimo tému, čo s tým má Korben? Diskutovať sa má ku bráne Eternal.

    Za mňa je celá tá brána: za nula bodov. Prečo? Lebo je obyčajný problém: preskočiť portom,
    použiť CPU skoku, neukazuje misie montáž ciele eventu. Alebo prihlásiť sa do hry na mapu.

    Prečo o tom píšem? Pretože za všetko toto, môže práve menovaná brána Eternal. Vždy.
    -Nakoľko začal event s touto bránou, tieto problémy prepukli naplno a reštarty nestačia.

    Vysvetlite mi, prečo v nedeľu boli GG nehratelné? Čítal som chat: 5 sekúnd streľba do npc, potom lagy na hodinu.
    Toto má byť akože normálny stav, ktorého príčinou je zrejme táto brána? Absolútna nezodpovednosť zo strany
    vývojárov a developerov tejto hry. Nikým neošetrený a úplne neopatrený event. Takto potom celá hra aj vypadá.

    Prečo hodnotím túto bránu Eternal za nula bodov? Pretože má na svedomí, až tak veľa problémov s prastarým
    kódom tejto hry. Ale nad tým sa samozrejme nezamysleli, prečo to nefunguje. A prečo si na to, hráči sťažujú..


    P. S.: nero3 náhodou som tému Korben čítal. Preto na neho tak reaguješ, lebo Ti neraz pristúpil na Tvoj otlak..
    Len veľmi nerád vidím, že ho v tejto téme: tak vehementne a nepodložene obviňuješ. Dodržuj pravidlá i na fóre.
     
  3. maronon - :D:D:D
    Takých ako ty tu bolo...
    A čo chceš na tom eurosúde vysúdiť ? Však to za čo si si zaplatil si aj dostal nie ?
    A kde je písané že musíš do hry "sypať" eurá ? DarkOrbit je slobodná voľba a nie každý dáva do hier peniaze.
    Podľa toho čo si napísal, by si sa nedostal ani do vlny 200 natož do vlny 333 ktorú momentálne potrebuješ len aby si bol čo i len v top 100vke.(GE2)
    Osobne som robil tu bránu aj na účte, kde bol len Apis a dostal som sa do 217 vlny myslim, a keďže som už nemal EMMA muníciu, nechal som sa naschvál zabiť.
    Na účte nebolo ani len premko, nič. A bránu som úplne v pohode obtočil.
    Osobne lagy v bráne nepociťujem skoro vôbec. Skôr mám problém s nalogovaním na mapy, hlavne na X1 mapu. Skočiť do brány je celkom zážitok, ale v bráne mi to už ide krásne.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si, ze Kolega Korben odviedol velky kus prace na fore. Pokial s nim jednal hrac slusne, bol slusny aj on. Pokial hrac zacal byt neprijemny k nemu, tak aj jeho trpezlivost mala svoje hranice a musel ho konfrontovat. No kazdy z nas ma svoje muchy, dokonaly admin neexistuje, kazdy sa snazi ako vie. Ja som sa vzdy snazil byt ferovy k hracom a podla doterajsej odozvy sa mi to podarilo naplnit, co ma tesi.

    Co sa tyka hry, problemy boli hlasene a ocakava sa ich vyriesenie, ale nevieme kedy sa podari problem eliminovat.

    Královna*marika - na forum sa moze prispievat len z jedneho uctu. Pokial mas na nom ban a prispievas z dalsich, tak budu permanentne zablokovane. Ved to vies aj sama. Co sa tyka tvojho prispevku, tak hrac moze mat aj 10 uctov, ale nesmie byt medzi nimi interkacia, ako zostrelovat sa a podobne. Taktiez ani zvyhodnovanie jedneho uctu v neprospech druheho, ze budes viacerymi uctami strielat jedno NPC, ale odmena sa pripise len jednemu uctu. No pokial sa prihlasis na jeden a hras si svoje, potom sa odlogujes a prihlasis na druhy, tam problem nie je.
     
  5. mne zase nepricitalo baity do ulohy nemozne dokoncit tu ulohu keby tam nebola abr tak to nerobim ... 48 baitov mi chyba dostal som cez 2000 a nic proste no ach toto je hra ge3 lag server
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Oni to opraví.
    P.S. Již brzy. Zbývající čas : méně než 76:00:00
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    maronon - my na fore za to nemozeme, ze hra nejde ako ma. Podnet sme poslali vyssie a cakame na opravu rovnako ako hraci. Viac spravit nevieme, to vedia len vyvojari. Nabuduce odporucam pisat na forum s chladnou hlavou.
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No můžu říci, že po posledním restartu se to na G2 zlepšilo a krom některých hodin (např.od 20,30h včera) je to celkem hratelné. Montáž a ostatní věci na horní liště začnou fungovat teprve až po skoku do brány, jinak je to skoro vše nefunkční.
    Jinak brána na munku a urko nic moc, to Vortex byl výdělěčnější.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/20
  9. Zda sa mi ,alebo dava mensie odmeny v brane ???
    Dosiel mi dvojnasobok ,ale to s tym nesuvisi vsak ? Ci?
     
  10. Za mě spokojenost,za dobu akce jsem si dodělal hercules a ještě mám U na upy letounu a prometheusek :D + další U vyhrazené jen na kolečka gg ABG na munici :) Od včera na GE2 bez jediného lagu a to i odpoledne.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    O lagování hry bych tady raději nepsal, nebo tě tady hráči sežerou.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Kdyby hra fungovala, tak by jsi měl uridia i 2x více.;)
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Kludne mi môzete za moje slova dat ban,pretoze mi je to fuk,tak isto ako aj prevadzkovatelovi.
    Je hanbou nad hanbu firme,ktorá prijme realne peniaze za balicky,boostre,premium a ine produkty pre hracov v hre,ktora je nehratelna.Je tu kopa previdiel,ktore su alfou a omegou a musia sa dodrzat,len skoda ze platia len pre hracov.Stravil som s toto hrou vela krasnych chvil,ked to este slapalo a nelutujem toho.Co vsak lutujem najviac,je ze hrac sa stal len zdrojom zarobku a ktorý dúfa,ze akcia o hodinu mozno predsa len chvilu pôjde.Chcel by som este dodat,ze moderatorov skutocne lutujem,kedze svoj nazor na stav hry musia velmi tlmit a niektorym je to mozno tiez fuk.A vsetky tie zbytocne reci o restartoch a novom klientovi,ktorý zlepší,prinesie,vyriesi a mozno spravi zazrak sú len akýmsi čičíkaním znechutených hracov,ako aj o tom ake je to teraz zlozite a nelahke,ved kto to takto slomplikoval, hraci urcite nie.Hra bezala roky vo svojej jednoduchosti v pohode a uzivali sme si ju taka ako bola a slova ,ze to je vyvoj su len hlupou a nepotrebnou vyhovorkov ludí,ktorý takto zakrývajú svoju chamtivost a neschopnost.A teraz môzete banovat za uprimne slova a nazor vacsiny a je mi to skutocne fuk.
     
  13. Forkys

    Forkys User

    Bohuzel *SATKO*,
    i my se snazime neco zmenit, i my jsme hraci. Bohuzel si nikdo neuvedomuje, ze jako modi to nemame jen z jedne strany, ale ze dvou. Jak z BP, tak od hracu. Nevidim duvod, proc bych ti tu mel davat ban? Za pravdu? Vis, napsal jsi to od srdce a ja s tebou souhlasim. Takze za me mas i oceneni. Kdyby jsme jako modi mohli udelat vice, ver, ze uz je to davno hotove.
     
  14. Forkys

    Forkys User

    *SATKO*,
    mam tu jeste pro tebe vzkaz:
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chápu, že jsem Zohan, ale můžete mi prosím nějak vysvětlit chování mé 'bitevní permanentky¨?
    [​IMG]
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:37[​IMG]Věčný klíč použit.
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:36[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Corsair.
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:36[​IMG]Kosmická loď opravena.
    A kde je odměna za dokončení(puknutí)v bráně?
    Podotýkám, že se to děje opakovaně a také se stává, že mě to na opravu hodí rovnou do další brány bez použití klíče?
    Vskutku povedená akce.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohužel jelikož akce již dnes končí, nejspíše tento problém už během ní vyřešen nebude. Nicméně nahlášen byl, reakce byla že chyba je zkoumána proč k ní dochází, tak uvidíme zda třeba proběhne zpětné připsání po skončení akce, či se během dneška ještě něco změní.
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Dobrý den,
    velice se Vám omlouvám, ale momentálně evidujeme technické problémy. Na opravě se již pracuje. Prosím Vás o zachování trpělivosti

    Taky jsem nedostal b.pozůstatky z brány již 13dní nahlášeno no už jsem přestal doufat ...
     
  18. leosacek

    leosacek User

    A zase se nedá dostat do hry ... takže konec akce RIP .. :(
     
  19. Mě hra běží jak má, právě jsem dokončil vlnu 84 :D