Zpetná vazba Diskusia: Brána Eternal

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Septarzx

    Septarzx User

    PRIPISUJE až ked zomriete
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Septarzx??Chápu, že jsem Zohan, ale díval jsi se na mou 'bitevní permanentku'' ?Nabyl jsi dojmu, že jsem Chuck Norris a nepuknul jsem? ještě?l[​IMG]
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:37[​IMG]Věčný klíč použit.
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:36[​IMG]Tvá loď byla zničena vetřeleckou lodí typu Corsair.
    [​IMG]
    22.04.2020 - 03:36[​IMG]Kosmická loď opravena.
    A kde je odměna za dokončení(puknutí)v bráně?
    Podotýkám, že se to děje opakovaně a také se stává, že mě to na opravu hodí rovnou do další brány bez použití klíče?
    Vskutku povedená akce.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. Aspon vidiš ten battle pass ja ho napr. vobec nevidim čo sa v nom nachadza.
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    je to různý většinou ho vidím až když vlezu do brány a někdy funguje i montáž
    děs
     
  5. coroner

    coroner User

  6. Gurmán

    Gurmán User

    já mám jiný problém, mám bajtové pozůstatky, asi 25 000, ale nemůžu z nich nic vyrobit, protože mi nefunguje montáž.

    Ale zase se mi připočetly do úkolu, tak jsem asi šťastlivec? Nevím :D Montáž mi prostě nejede, takže z bajtů nemůžu nic vyrobit...
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky o půlnoci eternal skončil a montáž zmizela :rolleyes:
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nejenom montáž zmizela teď po půlnoci, také kontakty. Snad to spraví ranní restart. Doufejme.
     
  9. ivin9

    ivin9 User

    skus restartnut pc ked hori pocitac presne toto je ako tie servery .
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chci se zeptat, jak hráč pozná na svém účtu, když mu BP údajným a dopředu avizovaným scriptem měl něco připsat na účet?
    Nebo ještě lépe, jak si to může zkontrolovat, že mu bylo i něco připsáno?
    P.S. Ještě se tu psalo, že týmy budou tlačit na BP, tak se zeptám, co vlastně nakonec vytlačily a co nám z BP nakonec možná vypadne jako kompenzace? Aha, ono je vlastně už po akci, tak se to samo vyřešilo a skončilo, protože je už víkend konečně.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Jo, ona vlastně bude za chvíli nějaká nová a fungující akce pouze pro poctivé hráče. Konečně.:)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - k tej kompenzaci, mal by si mat toto v lodnom denniku:
    Získaný predmet: Munícia - Uber-raketa (3.000)

    Co sa tyka toho tlacenia, tak posledne slovo ma vzdy BP, takze od nich zalezi, ako nalozia so staznostami hracov, ktore sme im posunuli a ziadali kompenzaciu, kedze mna nie len ako administratora fora, ale aj ako hraca rozculuje, ze mi islo premko a hra bola nehratelna celkom dlho.

    Som presvedceny, ze tak skoro nebude ziadna vacsia akcia.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na důkaz toho, že mi nikdy žádným scriptem BP nic nepřipsal. už jsem si zvyknul za ty roky a psát na podporu kvůli tomu je už opravdu pod mou úroveň. protože všichni to dostali, jen já ne. Opět.:mad::mad::mad:
    [​IMG]
    Nefunguje permanentka, nefunguje script, nefunguje hra, nefunguje akce.
    Vyčkejte trpělivě na opravu a kompenzaci?
    Proč se to jako děje?
    Strčte si BP ty rakety do ....(obchodu).Já si je raději koupím.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ani podpora by ti nevedela pomoct, kedze danu vec pripisoval skript. To sa zvykne hlasit problem na vyssie miesta, ze skript nepripisal vsetkym hracom kompenzaciu. Mozno nebudes jediny.
    Ja som sa tiez vo svojom volnom case takmer vobec nedostal do brany a tym padol som prisiel o predmety z cielu. Tato akcia bola jedna z najlepsich, len skoda, ze ju nechali bezat, aj ked hra lagovala. Mohli ju stopnut na nejaku dobu, kym neopravia chyby, ale tak nerozhodujem o tom ja, ale ini ludia, co sa da robit.
     
  14. MINNORIT

    MINNORIT User

    tiež mi nič nepripisalo :mad:, budem si to ABRko asi karanetenovat :p
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Já si tady celé roky připadám(napíšu sem ''slušnou'' verzi) jako ta slepička v pohádce, jak se jí dusil ten kohoutek.
    Testuje se event, je plný chyb, hlásí se to, za pár dní je to i s chybama ve hře? Event probíhá, je plný chyb, hlásí se to, hra nefunguje, hlásí se to, nic se neděje. Event skončil, chyby neopraveny, nejde vyzvednout permanentka(to nevadí, že jsou i hráči, co si ji zakoupili za peníze, protože nemohou nalogovat, nebo nemají čas) a potom nám nakonec avizují script, který někomu něco připíše, někomu prokazatelně nepřipíše a ty mi napíšeš, že mi s tím nepomůže ani podpora, protože o tom rozhodují jiní lidé?
    Na co tedy existuje ve hře to tajemné místo ''podpora hry'' když tam nahlásím chybu a oni mi odepíšou, že mám být trpělivý a tiket je uzavřen a nic se nevyřešilo a je po problému? Kde je nějaká zpětná vazba?

    Board Admin (BA)
    • Zabezpečuje komunikáciu medzi spoločnosťou Bigpoint a hráčskou komunitou na hernom fóre.
    • Prijíma nových členov fórum tímu.
    • Zaisťuje oficiálne oznámenia.
    • Spravuje sekciu FAQ.
    • Zodpovedá za prácu podriadených moderátorov a za kvalitu fóra.
    • V prípade potreby, preberá akékoľvek právomoci a povinnosti podriadených moderátorov a administrátorov.
    • Nevie ovplyvniť chod hry ani problémy s hrou. Môže sprostredkovávať dostupné informácie medzi hráčmi a centrálou v Nemecku.

    Můžeš mi prosím zprostředkovat odpověď na mou otázku, proč zodpovědní pracovníci neopravili permanentku, neopravili event a proč mi scriptem nic nepřipsali, když o tom Vy nerozhodujete a podpora mi nepomůže?
    děkuji
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - podpora ti nevie pomoct preto, lebo nema ako overit to, ze si dany ciel spravil. Navyse podpora nemoze pripisovat nieco, na co bol urceny celoplosny skript. Pokial tento skript zlyha, ma sa to nahlasit (predpokladam, ze aj s dodanim ID hracov, ktori sa stazuju, ze danu vec neobdrzali a overi sa, ci je to skutocne tak ako hraci tvrdia.) Mozno prebehne dalsi skript alebo sa da povolenie pripisat tymto hracom rucne, to je uz na BP ako sa rozhodne.
    Pokial sa ti jednanie podpory nepaci, tak s tym sa musis obratit na poziciu vyssie odomna a pripadne poziadat v tickete jednanie s nim s nahlasenim nespokojneho ticketu, ak sa ti nepaci pristup alebo mas nejake vyhrady a chces podat staznost. Ja som BA, mna sa tyka to, co je na fore, co sa deje na ticketoch, to musis riesit s niekym vyssie ako som ja (TL,GTL,ICM).
    Spostredkujem dostupne informacie medzi hracmi a centralou prostrednictvom oficialnych oznameni. Spätna väzba sa sice tiez posiela, ale vidis sam ako to funguje, pokial sa hraci stazovali, ze na testaku to robilo chyby a oni to pustili live a este sa pocas akcie objavili problemy a oni aj napriek tomu nechali akciu dojst do nezdarneho konca, tak s tym asi nic nespravime.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když jsem naposledy řešil něco s podporou na tiketu a výslovně jsem to chtěl řešit s ICM, tak mi bylo řečeno, že na to jako hráč nemám nárok. Když bych chtěl napsat stížnost na tento postup, tak mi je sdělena adresa na Hamburk, BP.:p
    Je vidět, že jsi jako obyčejný hráč dlouho nekomunikoval s podporou.
    Při této akci jsem nahlásil chybu, neplní se mi permanentka, odpověď z podpory je, víme o tom, buďte trpělivý. Nedostávám po bouchnutí v bráně postup, ani odměnu v podobě bajtů, odpovědí je : buďte trpělivý.
    Proběhne script, nic nedostanu . Jsem přesto zcela trpělivý.
    P.S. Rád bych třeba komunikoval s GTL nebo ICM, jen netuším, kdo to je a jak je vlastně kontaktovat, jako obyčejný hráč?
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - veci ohladne podpory musis riesit s osobou pod ktoru spada podpora hry. V tomto time je najvyssie ICM, potom nasleduje Team leader a za nim administratori a modi.
    Tak podpora moze tiez len nahlasit chybu a musi cakat na pokyny z BP. Ked boli problemy s minulou akciou, tak to mohli reportovat a pokial neobdrzali odpoved, tak ta nemozu ani o niecom novom informovat tym padom.
    GTL bola Andromeda, ale ta uz v time nie je a ICM je Nebula. Pod nim je TL, ktory je zodpovedny za tim a aj podporu, jeho mozes najst na fore.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    A když podpora nemá žádnou zpěznou vazbu, tak je asi někde něco špatně a Vaši nadřízení by se měli k tomu snad nějak i vyjádřit a já si snad i myslí,. že by s tím mohli i něco třeba začít něco i dělat?
    Nebo se mýlím a jsme jenom ''drazí'' hráči, jak nás s oblibou oslovují v of. oznámeních?
    V takovém kontextu toto použité slovo ale nabírá zcela jiný pojem, bohužel to takto cítím já a myslím si, že v tom nebudu snad sám.
    P.S. Nakonec tu nejde o nějakých 3000 raket, 2488 bajtů, nebo 10k. urka, které někdo nedostane, ale jde o princip a přístup zodpovědných, kompetentních, zůčastněných osob v čele s přístupem celého BP k nám nespokojeným hráčům.
    Mohu napsat pouze nakonec a podotknout, že tato akce pokud jakžtakž byla v nočních či ranních hodinách hratelná, tak byla i pro poctivé hráče pro mě nepochopitelně velice přínosná v podobě uridia a munice.
    O přínosu pro nepoctivé hráče se tady raději nebudu rozepisovat.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Sice se to nemá, ale pro ukázku jak je nakládáno s hráči a jak a kde končí řešení jejich problémů :
    Citacia z ticketu zmazana.

    A pointa, nebo nějaké řešení ze strany BP se hráč nakonec dozví kdy a jakou formou?
    ctrl c, ctrl v, uzavřít tiket a problém je vyřešen...
    Potom se nedivte, že hráči, co to ještě i hrají jsou potom netrpěliví a dychtí i po nějakých informacích.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/4/20
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - kazdy hrac ma pravo sa stazovat, ci uz na chat, forum alebo tickety, ak si mysli, ze riesenie jeho problemu nebolo adekvatne alebo sa citi byt v niecom ukrivdeny. Ja sa nemozem vyjadrovat za podporu, kedze nie som zodpovedna osoba.
    Ano akcia to bola super, keby hra isla pocas celej akcie a nie len prvych par dni.
    Zmazal som ti citovanu spravu z podpory, kedze je zakazane kopirovat spravy z podpory na forum, pokial nie si k tomu vyzvany a to sukromne v sekcii chat.
    Ja sa nicomu nedivim. Myslim si, ze za tie dlhe roky co som tu, tak som toho mnoho zazil a preto ma uz len tak nieco neprekvapi. Avsak ja riesim veci ohladne fora, ktore spada pod moju pravomoc. Na viac moje kompetencie zial nestacia, kedze tvoje skusenosti sa tykaju podpory hry a ja zodpovedam za forum. Takze nech som uz akokolvek ochotny, sam vies, ze podpora nespada podomna, cize musis ist na vyssie miesta nez je moja pozicia.