Diskusia: Brána Skoll

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Drift1, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pokud si dobře pamatuji, tak loni byly o víkendu úkoly za docela pěknou odměnu, ale letos byly jen dva,a zatím furt nic, odměna 400 a 600 U. Tak kdy to přijde?:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Warden

    Warden User

    Alyctro: To je trochu začarovaný úkol. Jediný způsob jak získat rozumně munici je mít prémko a slevák a asi točit brány Alfa, Beta a Gama (nesmíš ale brány klikat neustále po stovce). I když na malém účtu se mi podařilo získat docela munice i při točení brány Zeta. Musí ale člověk mít kliku a musí mu padnout alespoň 2x 10.000 U za designy z beden, aby to nebylo moc ztrátové.
     
    bhagira22, -baghira2- a Alyctro tohle ocenili.
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Pokud někdo nemá PP podle svých představ, tak se stále vyplatí točit Zety než ABG. Jsou rychlejší. :)
    A munice je jen z klikání (čehokoliv) tolik, že pak stačí skočit i na obyčejný krisy s trojkama. A takhle furt dokola.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Mamina71

    Mamina71 User

    Zdar Alyctro, ty děláš ten úkol na 400 UVK střílením NPC na Uber mapě 4-5 ?
    Hmm, tak to jsi frajer je tam střílet. Teda ne že by to nešlo, ve skupce to jde OK, v jednom jsi snadná kořist pro případného lovce, ale většina hráčů co vím, tak tyhle úkoly plní přes lítání Hadesek. (+ úkoly na Uber Sibelony a Uber Lordakia).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Honzin

    Honzin User

    Také se dájí udělat v Vortex of Terror.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  6. Alyctro

    Alyctro User

    xDD , jj zvyknem v skup i sam na 4-5 , mna až na par,, týpkov ,,nik neloví :) , že sa to da i cez hades som nevedel ,pozriem sa na to najbližšie ,ale npc v branach maju ine oznacenie jak na normal mapach a tie sa do ukolu nepocitaju , ale mozno sa mýlim
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - v brane hades mozes robit ulohy na klasickych sibelonov, lordakium a kristalon, taktiez aj na boss a uber. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Alyctro

    Alyctro User

    ok ,som nejak mimo xDDD
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. jan42

    jan42 User

    :D já dělám tu misy na 400 UVK na mapě 4-5 :( :D :D :D
     
    bhagira22, Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Alyctro

    Alyctro User

    cz 2 ?? : ) lebo až cz2 tak možeme ten ukol robit spolu (chýba mi 130 ks ,ale som bez munky ) !ked nie! cz2 tak s tým pockaj na mna kým nespoja servery , XDDD
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. jan42

    jan42 User

    Dobrá :) konečně mám parťáka :D jsem z CZ1 ;) mam UVK 248/400 a UMK jen 233/400 :D

    PS: pak bychom mohli sehnat skupinku na pirátech a udělat i ty Anihhilatory :D ale chce to premko na kami ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nojo, kde jsou ty časy, kdy to hráči dělali poctivě na 4-5 a mapy byly plný. :D
    Nechápu, že doteď nenastavili ten systém jako v ostatních branách, že ty NPC jsou prostě jiné.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Mamina71

    Mamina71 User

    Alyctro + jan42 super, jeden z CZ2, druhý z CZ1, já jsem z CZ3 :) Věřím, že s úkoly se po sloučení serverů bude moci pohnout rychleji.
    Ať už jsou to ty nové (obří) pro 22. level, nebo různé úkoly na hráče kde jsou stovky různých lodí - zejména těch které na mapě moc nenajdete, např. Vengeance. Viz dva úkoly pro 20.lvl, Jsou mezi námi a Lynčování, každý po 500 kusů Vengeancí.
    Jak tohle lze dnes splnit ??

    Jj, byly doby, kdy získat golíka v dražbě byl těžký úkol, takže vegy byly na mapách naprosto běžné.
    Od doby kdy golíka má úplně každý hned (získáte jej už první den hraní, v dražbě v noci na CZ3 jen za 10 tisíc kreditů), tak je nejčastější herní postup Liberátor -> Leonov -> Goliath.
    A pak na mapách chybí diverzita lodí, myšleno těch základních. Potkat na mapě normální vegu je celkem vzácnost.
     
    bhagira22, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    O Vengeance se neboj. Vzhledem k nerfu Tatarky a buffu Sperhedy se vrátí na mapu velké množství jak sperhed tak Pussatek.
    Já mám poslední úkol 30/500 a nebojím se, že by se nedodělal do pár let. :) I bez změn lodí nebo spojení serverů.

    Nedávno jsem tu taky psal o těch lodí. Je to pro mě trochu nostalgie. Leonovy, Defcomy, Piranha, Phoenixy, Nostromy a nakonec i oblíbené Lopaty. :)
    Bohužel, tohle už se nevrátí. I přes velký nápor na BP, aby udělali nový server se starým klientem, případně novým klientem, ale starými možnostmi. Rok 2009-2011 například. Ubylo by i neofiko serverů a zvedl by se i přísun peněz pro BP. A měli by záruku plného serveru. No snad se jednou dočkáme. :)
     
    bhagira22, -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chci se jen zeptat ? (už jsem psal na podporu, ale netuším, kdy mi někdo odpoví?) Jak je to s tou branou Skoll a přijmutím úkolu. Na jiném serveru jsem dosáhnul levelu 8 a 9 a úkol stále nemám a dle BP lze tu bránu splnit, ale už nejde přijmout úkol, aby se mi ta brána objevila. Ten úkol tam nebyl včera, t.j. 31.12.2017 a měl jsem lvl. 7?
    Nemám ten úkol, ani v zamčených? Tak jak to je?
    server GE1,
    [​IMG] 169123752 (kdyby se chtělo někomu kompetentnímu to ověřit? )

     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sice má akce trvat do 2.1 , ale ty ubohý mise už taky skončily k 31.12 a nic kloudnýho z nich nepadlo a tak se už asi trhliny nedočkáš ...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN v BP byli na chybu upozorněni, že úkoly na bránu zmizely o den dříve. Nicméně bohužel dříve než zítra se na to nepodívají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenže u ZOHANa to bude asi o něčem jiném. Úkoly na bránu nebyly permanentní na celé Vánoce, ale rozdával se jen jednou a to 11tého. A to musel mít asi hráč ten daný level. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ještě jsem to ověřoval na jiném účtu, kde mám nižší level, úkol mám přijmutý a do brány včera ani dnes nejde skočit a na hlavní stránce a v kalendáři jsou tedy zcela mylné informace.??:rolleyes::rolleyes:
    [​IMG]

    a další důkaz mého tvrzení zde: https://ctrlv.cz/QTZZ
     
    Naposledy upraveno: 2/1/18
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Úkol ti zůstane přijmutý vždy, i když se akce vypne. Tak je to u Hitaců, Demanerů, Dominance, všeho. :)

    A v popisku máš "Máš na to vstoupit u příležitosti 11. narozenin...?" Jak jsi psal, v ten den jsi na to neměl. Já bych se nedivil, kdyby to nic s předčasným vypnutím nemělo co do činění (u toho, že jsi to ani nemohl přijmout).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.