Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Vďaka :)
    A oplatí sa naň mixovať x8 s x6 ?
     
    Naposledy upraveno: 23/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    阿爾法探戈 - RSB teda spominana x6 sa mixuje pre navysenie dmg s x4(hlavne na hracov), ale pri x8 na demanera by si si praveze tu dmg znizil a bolo by to plytvanie RSB municiou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. RedONE1

    RedONE1 User

    :======B

    Pani moderatori treba najprv tu hru si asi aj zahrat a mozno by ste aj vedeli ako veci v hre funguju.

    Aj by som ti rozpisal, ale je pekny den a tak Vam ho aj zaprajem! :)
     
    Foxy_SK tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    RedONE1: A ty jsi si jistý, že zkrácení intervalu při dočasném snížení DMG a tedy prodloužení intervalu, byť malém, mezi dvěma výstřely x8 se vyplatí?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RedONE1 - chces mi povedat, ze ty mixujes RSB + x8 do demanera? Toto je diskusia, ak mas parne argumenty, tak si ich radi precitame ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Moderátori ďakujem, ja len som sa pýtal, lebo 1 hráč v hre mi hovoril niečo iné, ale podla mňa to je len strata mrhanie RSB.
    A po reštarte viacerým hráčov na CZ1 zmizli boostre.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Není to jen na CZ1, i GE1 je bez boosterů :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 123812

    123812 User

    阿爾法探戈 Taky mi zmizel booster (cz2), myslel jsem že to řešit nebudu, ale jestli se to týká více hráčů, tak se taky hlásím. Zbývalo mi cca 6-7 hodin distribučního boosteru na dmg.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Aj mne zmizol booster :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. RedONE1

    RedONE1 User

    Pani moderatori,
    Povedzme ze interval strielania je 1 sekunda, a dmg z tejto jednej sekundy sa druhemu hracovi zobrazuje ako vsetok dmg ktory za tu sekundu dostal. Ked si pozrieme hociake videjko z nejakej uba areny alebo 1v1 mi chcete povedat ze ked sa mixne tak to zapocitava dmg za 2 vystrely , a dalsiu sekundu neda dmg pretoze ako vy tvrdite, rsb nahradza rbcku a tym padom znizuje dmg do demanera. Neviem, ale pri mojom hrani rozhodne rsb nefunguje ako pld/spomalovacka/zamrazovacka ze sa meni typ rakety.

    Rsb funguje ako pridavna municia a preto neovplyvnuje strielanie hocijakej inej municie , teda samozrejme ak viete vramci kratkej chvilky prepnut nazad na staru municiu.
     
    Rasputinn13 a jsnge1 tohle ocenili.
  13. Ono asi taky pujde o to kolikrát se ti povede správně mixnout, někdo to má v ruce někdo zas ne...a někdo si holt pomáhá makrem.

    Blbý je že si to na Demanerovi sám nikdo nevyzkouší, zda je lepší používat jen x8 nebo to zkoušet mixovat :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    RedONE1 Poucas sliepky o vajci. :) Dobre a rychle zamixovanie moze o trochu zvisit celkove dmg, ale nemyslim, ze je to nutne do demanerov, nutnost je skor elitna vybava. Kto ma rsb na vyhadzovanie nech si striela a kto nie, nech si ju odlozi. To je uz vec hracov. :)

    Boostre a aj chat su v rieseni, pracuje sa na oprave.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RedONE1 -uz tu aj odznelo, ze to treba vediet aj v spravny cas prepnut. Ako tu uz jeden hrac poznamenal, tak to rucne mixovanie poznaju len poctivi hraci. Mne sa uz stalo, ze mi lod prestala strielat, cize to prepinanie muni treba fakt vediet a zdokonalovat sa v tom. ;) A aj tak som toho nazoru ako aj kolega, ze RSB na demanerov je skor plytvanie muni. Ale hold nazor na hranie si kazdy moze povedat svoj, ak mate tej muni vela alebo vam nerobi problem si jej pokupit dostatok, nik vam nebrani vo vasom mixovani s RSB na demanerov pokracovat, ved kolko ludi tolko chuti :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. RedONE1

    RedONE1 User

    Hram na servery kde demaner je dole za 10 sekund priemerne a ked niesom na mape kde sa spaane tak na 95% nemam ani sancu ten boxik dosiahnut no a tych 5 % predstavuje to ze na mmape takmer nikto nieje + to ze mixujem a ked viem ze mi ten box na 100% padne vymenou za 4 mixy po 46 striel, rad obetujem tych 700 u na 25% sancu na ziskanie 20k uri a zobranie toho boxiku nepriatelovi a ja len chcem dokazat ze mixovat sa oplati. Ale ako pises Punisher, kolko ludi tolko chuti, ja mam neustale bo2 na regeneraciu opravu xp cest a cd a tiez 90% ludi pise ze je to strata uri, ja si to nemyslim :)


    Edit#1: to co pises o prestati strielania pocas mixovania suvisi s lagom DO ked moc rychlo prekliknes na rsb a spat na x4, do server nestihne odpovedat na tu rsb, tym padom ju nevystreli a ty prestanes strielat lebo zo strielania x4 si prepnes znova na strielanie x4 a tym padom sa zrusi strielanie ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RedONE1 - vsak o tom pisem, ze pokial sa hracovi stane to co obcas mne, ze sa unahli napriklad pri prepinani municie, tak straca dmg, pretoze v tom chaose si ani neuvedomis, ze nestrielas 2-3 sekundy, mozno aj dlhsie a stracas na dmg potom. ;) Ak je takato situacia, ze na tom NPC je kopa hracov a ide o sekundy, cize hrac musi dat burst, nech dmg vypeckuje na maximum, tak to ano. Ale ja som to bral vo vseobecnosti, kedze davne akcie demanerov si pamatam a nesli dole tak rychlo ako je tomu pocas tejto akcie vo vacsine pripadov, lebo je na nich vela hracov s velkym dmg a este, ked idu s x8 :) Ale snad sme sa pochopili, ze jak to bolo myslene :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    RedONE1: To, že během mixování přestaneš střílet souvisí s nastavením způsobu volby munice a tím, že na RSB přepneš omylem dřív, než se ti nabijí. Pořád si myslím, že to co získáš, ztratíš drobnou chybou při dalším mixu (platí pro kombinaci x8 a x6). Tedy pokud opravdu mixuješ ručně a nejsi v tom přeborník.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. RedONE1

    RedONE1 User

    @Punisher mas pravdu, v tom pripade ze hrac je nevsimavy tak hej, ale to je hracova chyba.

    @Warden ja nehovorim o tomto (mixovat sa da aj pred vizualnym efektom uplynutia rsb) ale je to zvacsa pri ludoch co maju zly internet, a to v spojeni s lagom DO serverov robi vselijake veci ... ja mam net 200/200 a tiez sa mi to obcas stane a som si isty ze to nieje mojim netom ale chyba je na strane BP


    Kazdopadne odbacame od temy, x8+rsb sa oplati ked sledujes hru, ak nie tak to je chyba hraca a nie toho, ze pouziva rsb. A koniec koncov je to stale na samotnych hracoch nech si uvedomia, co je pre nich vyhodne a co nie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RedONE1 - nuz prave, ze hrac moze spravit chybu, ak to hra poctivo a rucne mixuje a tym padom strati na dmg skrz prave to mixovanie, ze prestane jeho lod na chvilu strielat, kym to zbada. Ale za podmienok, ze hrac bezchybne mixuje, tak by to tak mohlo byt ako popisujes. No urcite sa zhodneme na tom, ze zivot demanera by mal byt zvyseny, nech cosi aj vydrzi. Mozno na dalsom evente mu navysia uz HP, kedze to mixovanie RSB s x8 ho odrovna velmi rychlo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).