Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Warden nějak nechápu tvé rady s úkoly ? Samozřejmě vezmu jako první Epic.misi jinak pak na pvp už budeš jen bloudit a marně hledat protivníka. Dokud misi neuděláš nepřijmeš žádný jiný úkol a když jsem zjistil že pošk.demanerů se nezapočítává tak jsem od toho odešel. Prostě dokud misi nedokončím nejde jiný úkol přijmout.
    Zas tu akci zpackali, posledně to bylo bezproblémů - stačilo jen demaneru trochu přidat hp, aby aspoň přelít mapu a bylo by vše ok - nic jiného.
     
  2. presne stačilo pridať pár hp nie milirdy teraz preletí aj všetké mapy 2x :D :D
     
    xmens tohle ocenil(a).
  3. jetecha

    jetecha User

    hu hu hu víte vůbec co chcete ??????!!;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zaujímavé bolo, keď demaner štartoval na 2-4, dostal sa na 3-4, už bol za PvP portom a zrazu štartoval ďalší na 3-4 a išli 2 za sebou :D :D
     
  5. nám tak išli už 3 ale nie za sebou 2ja na jednej mape potom další na druhom konci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. lorduriel

    lorduriel User

    Tak sem sestrelil par Demaneru alespon uz tech 60 M HP ale do ukolu vubec ale vubec nic....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    lorduriel myslíš tu misi? Tam je psáno popořadě... takže nejdříve splnit sestřely na PVP(já je ještě nemám je tam prázdno) a pak teprve by se ti mělo zapisovat poškození demanera, pokud to už dali do pořádku ?!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tak som čakal že už je tá misia opravená a stále nie je.
     
    xmens tohle ocenil(a).
  9. xmens

    xmens User

    Urobte s tou hrou neco , to se nedá hrát - stejny klany - stejne jména - neporazitelný. Pro koho tu hru provozujete , když ja si platím a hrajú s programem ? !!!. Co je duležitejší - já co platím za hru , nebo účty s program co tu roky opruzujou bez vymazáni? G7 -servr. Stít 1,4 M a sejme mne za 2s. Je jedno jestli je to bug , nebo lag - u jistýhch hráču je to pořát !!! TO JE PROBLÉM TEHLE HRY ! Demaner akce je stvořená pro taký hráče . To není vycucane z prstu - to je fakt.
    Nevadí mi ze je nekdo lepší , umí lépe hrát , vadí mi že neplatí pravidla pro všechny stejne. Proč nedáte tester dmg. do NPC. ? Je známe max. dmg. je známo kolik múže hráč spúsobit škody za určitý čas -usudzuji z toho že když dokáže spočítat dmg. na konkretniho hráče pro odmenu z Demanera , tak není problém přece to samé udelat v NPC (jakékoliv) tak samé se to dá zabudovat do účtu.
    V jiných hrách jsou vdečný za každej postřeh, tady to nejak nefunguje - naopak - trest pro hráče co nato upozorni a odmena vo forme top renku a odmeny z akce pro podvodníky. Je možné že to ten co to má pochopit - nechce pochopit - to ale nevysvetluje proč se s tým nic nedelá už 4 rok , co ja vím. Odpoved že "stále na tom pracujem" je jen alibizmus. Proč prichazejí s novou akci, když pořád neodstránili ZÁSADNÍ CHYBY co tuhle hru delaji NEHRATELNOU.
    Nemulve o tom ze to nezapočítava do úkolu , ktere naběhli - každá akce je doprovazená nejakým PROBLÉMEM - ale kompenzace príde jednou za čas - chyby ty jsou ale stále te samééé.
    A aby to nebylo jenom o negatívech tak : plus je to ze se opravili base - logicky , že se poskytla kompenzace na bostry - to je hodne dobre...
    Uvažujte o tom když chcete přitáhnout nové hráče aby jse tady udrzely - stačí dát úkoly s podmínkou - aby byli splenené nekteré misie v skupine s hráčem lvl do 10 -17. Tyhle mise budou dobře hodnocené pro hight hráče, a přinese to kooperaci hight hráču s hráčem nízkeho levelu - lol... jen jedná z možností . Jinak tyhle akce typu demaner jsou jen pro PP- (program player) ...
    --------------------
    Doporučuji :Dřív než začnete poučovat :) ... : 10 základných pravidiel etikety pri komunikácii so zákazníkom !

    Odkaz zmazany
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/17
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    xmens - ked sa snazis tu poucovat , tak mal by si si sam precitat ten link v tvojej citacii mojho prispevku. Potom by si vedel, ze tvoj druhy prispevok je OT a navyse:
    Z bezpečnostních důvodů jsou veškeré odkazy na cizí stránky zakázané
    Taktiez nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit.
    Multipost spojeny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Z těch beden byly odebrané LAVA designy na nové lodě, nebo je to chyba?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher tak sa pod pozreť ako to tu je na GE7 a uvdiš. Je to tak že par hračov ECT , TR taha damanera cez 5 map :D a ostatni DLM , BONH , OFKE (klan v ktorom som ja) proti ECT , TR a ostatnym sa fightuje :D Podla mna zbytočne minuta municia za prakticky nič :D Jedine čo sa da je plniť ulohy na lodičky a tot všetko .. Aby to nebolo zasa tak OT tak sa opytam 1. Bude sa niako meniť hp damanera ? 2. 2.Ake su vaše typy, navody ako si zahrať na damaneri pri velkom počte warov.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    krtko458458458 - ja osobne som vzdy len ulohy na demanera porobil a to bolo cele. Viac sa strielaju wary akoby sa siel demaner si myslim :) Horsie na tom je to, ked su tie wary rovnakej firmy, ze ti ani do ulohy nejdu :rolleyes: Ohladne HP nemame informacie, zeby sa cosi menilo, kedze uz zmena nastala oproti minulej akcii. Pri vacsom pocte warov je bud sa klanovo synchronizovat a sundat ich alebo dohodnut sa s klanom a opustit ho pocas akcie, ak velmi tuzis po tych odmenach z demanera a po akcii sa vratit do klanu. Ine ma momentalne nenapada ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    Podle oficiálních informací ano, byly odebrány.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Opět mám chybu jako včera.. Nejde se mi dostat na mapu..Někdo stejný problém ?
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. pecko

    pecko User

    asi to tiez nieje pre mna lebo to laguje o sto 6 ale nejake lode urcite zostrelim :)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - niekto ziska boxy z Demanera, niekto robi aj ulohy a niekto zas striela lode. Vacsina si pride na svoje ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Zdravim, padl mi z Demanera Hyperplasmoid a ve FAQ je psano ze muze padnout pouze LF4, jak je to tedy mozne? :D

    [​IMG]
     
  20. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    vzhůrudoboje .. ahojky, sice napsali LF4 - ale může to být nejspíš jakákoli LF4 :D :D :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).