Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jako nováček jsem nespokojen s průběhem akce. Úkoly na velkého demanera na cz 3 nesplnitelné, nejdéle jsem u něj vydržel asi 10 vteřin a to jsem ho ani nestihl zakliknout. Fullky k němu nikoho nepustí. Taky spoustu chyb ve hře např. u nových misích akce se nepočítá dmg způsobované singularitou ani u demanera ani u boss sibelona a přitom není specifikováno jak mám to dmg zbůsobit.
     
  2. Jo, je to presne jak pises. Bohuzel to BP zase dodrbalo. :D O prazdninach bys mel asi taky problem s ukolem, ale ted to nejde vubec no. Ja nejsem novacek a stejne pukam furt, strilej ho furt ty samy a vsichni z multiklanu. O tech chybach v ukolech nevim, ale nedivim se ze to nefunguje...
    V ukolu mam 42/60M a to je tak z 10 demaneru, ale puknul jsem tak 30x minimalne. Minulou akci kupa boxu, ted jen 1.
     
    bhagira22, Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    -FIGHTER-(eic)1: Nic si z toho nedělej. Na CZ1 jsou hráči full (se vším všudy) a nevydrží u Demanera ani 3 vteřiny. Je to o tom, že jedna skupina klanů dominuje, ale pořád to neznamená, že se úkol nedá udělat. Pokud u Demanera vydržíš 10 sekund, pak počkej, až nebude mít štíty, použij RB munici a za těch 10 sekund zvládneš docela slušné poškození. Nesmíš do něj ale střílet, když má štíty.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hmm, s těma LF4 zajímavé. :) Mě padaj akorát lgd a rakety. :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - tak ta nova LF4 stoji za strielanie demanera. No to musi mat hrac fakt obrovske stastie :) A LD sa ti hodia aj na ich stavanie ak ich nemas vela uz ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. No jako zkoušel jsem to, ale fakt se to nedalo. Navíc teď nemám premko, takže po každém sesřelu jsem na základně. Zkoušel jsem dát i singularitu a utéct, jenže dmg z té schopnosti se nepočítá do úkolu. Jako kdyby dali více těch demaneru a na různých mapách tak by to bylo lepší si myslím. Takhle ho obklopí jeden dominujicí klan a celá akce je tak pro mě nahouby :/
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -FIGHTER-(eic)1 - na viacerych serveroch to tak je, ale predsa je dost hracov, tak treba proti nim spojit sily, hadzat im miny, popukaju a medzitym strielat demanerov. Ten event ma vlastne trosku aj konflikty vyvolat, aby hraci medzi sebou viac bojovali, vymyslali, rozdelovali a spajali sa ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Super, ale jak to tedy je s temi LF4? Je jasne ze muze padnout i HP, ale muze padnou i magamadrill nebo parity drill? Mohly padnout i o prazdninach? Proc to neni ve FAQ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    To co vystřílím se mi vážně za 30 LGD nevyplatí. :D Poslední dobou je to fakt LGD, rakety a jednou uri. x8 jsem nedostal od prvního, kdy jsem šel mírně do plusu a teď jsem v minusu asi 200k munky. Asi mám fakt smůlu akorát. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - ziadne dalsie informacie nam k tym LF4 este neprisli, inak by sme to mali vo FAQ.

    Badmaniak - mozno ked vezmes dalsie boxiky, tak ti da viac krat po sebe muni. Je to fakt o stasti a mozno keby si sa spytal spoluhracov, tak inym mohlo padnut viac krat po sebe muni ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Beztak to upravili, minule jsem nasbiral pres mega munky a to jsem lital jen par hodin denne a ne z kazdeho jsem mel box. Ti, co tam byli furt museli nasetrit 5-10 M.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jj, podle mě je to upravené. Z 15 boxů jen asi jednou muni. Samé lgd, rakety a asi 3x urko.

    Je fakt, že ostatním to padá, většinou třeba první boxík. Ale já teď tři dny nelétal demanery, jen jeden den předtím a to padlo asi 4/10.
    Nevím no, jasně, na vypočítání šance je to málo. :D
    Kdybych zůstal s munkou na nule, budu rád. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Akce super :D Jen je strašné, že dominuje jeden multiklan :D Takže nikdo nemá šanci :D ..Bedny padají, ale už mi ruply několikrát letouny, jelikož jsem od začátku akce byl tak 300x sundanej :D Ani nevím jak to dělají.. Jednou do mě střílí za 80k a pak zase jsem na ránu dole..Už se mi to stalo několikrát..Jsem na kruhu s herkulama..Nastřelim demanera, dám EMP a okamžitě jsem dole..A opakuje se to u těch stejných hráčů :D
     
    bhagira22 a *Firefox1* tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »┼REBEL┼«cz-21lvl - preto sa treba proti takym klanom zjednotit a zabudnut na vzajomne spory, ale riesit aktualnu situaciu a sundat dole dominujuci klan na demaneroch. Minovat im to a zneprijemnovat, ked si uz privlastnuju NPC z eventu :) Co sa tyka dmgu hracov, tak pokial maju skupinu a distribucnaky na dmg a nejaky cyborg alebo aj viaceri idu po tebe na vrtacke, tak to je rychly proces ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Citacia zmazana
    Já to beru :) Nemám s tím problém..Jen jsem dole fakt během milisekundy..Ani mé oko to nepostřehne..Prostě najednou jsem dole..
    + Ještě jsem se chtěl zeptat..Pomáhám dost nováčkům a udělat 60mega poškození je pro ně nemožné...Nemohl by být úkol rozdělen pro slabší a silnější hráče ? Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »┼REBEL┼«cz-21lvl - predosly prispevok sa necituje ;)
    Citacia zmazana.
    No zrejme ta naraz focusne viac hracov a potom ta spolocne daju na ranu a ani nestihnes zareagovat. Ten dmg je dost vysoky a este, ked maju nastackovane boostre a z kalendara dalsi na dmg :rolleyes: My s ulohami nic nemozeme robit, jedine to spomenut v reporte po evente ako odozvu hracov na event :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    CZ2 - Mám ten samej problém jedna šupa a sem na kruhu dole a jsou to šupy od jednotlivých hráčů "kouzelníci". Mám všechny boostlery, stejně prt platný, to není normální a každej ví o co jde ... Punisher proti 2-3 domluveným nejsilnějším elit.multiklanům nic nezmůžeš podle toho kam příslušíš vždycky zbývalí 2 firmy multiklanu tě převezmou a tak maj demanera jen pro sebe a rabujou ho. Ostatní nemaj šanci se jen přiblížit, to je sehraná parta kazičů zábavy. Slabší hráči pokud ho tam nepustěj vůbec nemaj šanci to poškození udělat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Pre tých čo sa snažia urobiť demanera ale ich pukajú - musíte počkať dokedy mu dajú dole štíty - dmg sa počíta len do hp - a nahodiť spectruma, prvú konfu štítovú, druhú na dmg...keď tam priletíte a začnu po vás páliť, tak hodiť emp a spectrumovu schopnosť - väčšina si radšej počká dokedy skončí ako vás strieľať počas nej...vtedy prepnúť na dmg konfu + vrtačku a máte 30 sek...sice polovičný dmg ale kto tú úlohu veľmi chce tak si súôsob nájde;) alebo potom normálne na nejakom solacovi, nabehúť, strielať, hodiť emp + ish a pár sekund vydržíte...puk a znova:D tak som to robil ja:D:D
     
    -baghira2-, bhagira22 a Punisher tohle ocenili.
  19. Je to jedna z mála akcí,které úplně vypouštím, nebaví mě totiž neustále pukat a opravovat jen kvůli úkolu. Ale jak napsal Dinosam-SVK-, kdo ho moc chce....:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Tak ono stále lepšie mať istého hercula:D a keď sa podarí, stačí aj že je na 1-2 demaneroch kľud a môžeš ho strieľať celý čas a ulohu máš...minule to bolo časovo dosť náročné, keď mal málo hp...škoda že ho tak brutálne dvihli, uplne by stačilo po nejakých 100 mega hp, štít
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.