Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Už jsem přišel na to rupání u demanera..Teď se mi to stalo zase... Z těžké jsem přepnul na štítovku na kruhu..a po nastřelení mě sundali během sekundy..A to mi na obrazovce zůstalo 3/4 HP a celý skoro celý štít na kruhu... Zde je video, kde je to natočené..



    Přetočte na 5:45
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  2. Heh, no zajimavy. Ja u demanera taky divne pukal, zacli do me strilet ja prepnul na druhou konfu - 400k hp a 600k stitu a hned bum(sli do me max. 2 hraci), ani ty strely uz se neukazuji. Obcas jo, obcas ne. Neco tam je dodrbany asi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    »┼REBEL┼«cz-21lvl: Projevuje se to více v poslední době a je to dáno zpožděním komunikace. Na straně serveru již máš HP nulové, ale tvůj prohlížeč ještě o tom nedostal informaci, takže najednou umřeš, aniž bys viděl, že ti HP klesnou na nulu. Tento problém se objevuje všude, kde obdržíš velký DMG. Demaner, některé brány, stanice, crazy cuby atd. Zkus si například v Gamě nechat do sebe střílet všechny Kristaliny a zmačkni ISH až v okamžiku, kdy budeš mít méně než 200.000 HP. Mohu ti garantovat že pukneš, neb poškození od kristalinů si již obdržel a ani o tom bohužrel nevíš.

    Prostě u velkého DMG je zpoždění po síti velký prevít. Nevyplatí se přepínat konfu až jsou štíty dole a poškození ti jde již do HP. Než ji totiž přepneš, můžeš být bez HP.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  4. Warden a mohla by to byt chyba na druhe strane z casti? Me se to ted stava casto a internet mam vpohode a odezvu nizkou. Proste pukam, ikdyz mam jeste HP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Dřív jsem tento problém např. ve zmíněné Gamě tak nevnímal, teď si ho všímám více. Je možné, že se něco na straně serveru změnilo. Není jednoduché síťové hry správně vyvážit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »┼REBEL┼«cz-21lvl - pozrel som to video cele a je to zaujimave, ze hrac pukol a este mu ukazovalo HP aj stit. Ale nastastie ukazal aj nahravku z opacnej strany a tam pekne ukazovalo ako mu siel dole stit aj HP, cize je to aj o odozve. Stane sa, ze hrac dostane dmg, ale nestiahne mu z HP a stitov a pri dalsom dmg mu stiahne aj predosly a potom je zrazu dole.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    1) Nejde jen o tvůj net, ale i o net protihráčů. Oni na svém prohlížeči zahájí palbu, server ji zpracuje a k tobě se dostane info o tom kolik je ti ubráno zas o něco později. Ty přehodíš konfu a musí zas jít info někam do Prahy, že jsi ji přehodil. Plus sekunda na přehození.
    To máš 2-4 sekundy a za ty ti u Demanera napálí i dva cyborgové za 2M dmg. (se všemi boostry ve skupině plus mina asi 150k, s RSB 350-400k, plus pet. Krát dva hráči krát dvě sekundy)
    2) Že máš při puknutí HP i štít je logické, protože zobrazení je takhle nastavené už roky. Já po puknutí vždy vidím to, co jsem měl před poslední ranou. Pokud je ta rána (dvojrána s RSB) za milion, tak vidíš klidně 400+600k hp...
    3) U Demanera s tolika hráči to laguje tak, že se nedivim, že to sčítá i dvou až třísekundový dmg do jednoho čísla, případně se odečítají lišty hp a štítu jinak než po každé ráně.

    A jak psal Warden, v Gammě sem tohle měl naprosto běžně. Nebo u stanice co bere za 800k. Rupnu na insta kill a jen za obrazovkou pro znovuobnovení lodě vidím svou loď s téměř plnými HP.
     
    Korben, Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Mate pravdu, roli hraje vice faktoru. Ale proste ten max. dmg uz je strasne vysoky, bohuzel az moc. Plus jeste ty boostery z kalendare, no ale co uz. Drive bylo max. dmg 30k a fullkam trvalo sundat i zacatecniky, ted uz opravdu full hraci strili ostatni na jednu ranu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bade? tohle jsi fakt napsal?
    mina na portu neubírá nic a napsat čas v rozsahu 2-4 sekundy je v této hře dost podstatný rozdíl?
    Jak mi vysvětlíš takovou událost, že doletím na port na 5-2, dostanu zonu neutočení, pet je vypnutý a jsem na herkulech, formace kruh, 2m. štítu, full hp a vyskočí na mě z masku cyborg, dostanu nějakou ránu, žádné číslo mi to nenapíše, mám plné štíty a udělal jsem bum?
    asi lag? to, že mám všechny boostery a profil pilota na boj tu snad nemusím vypisovat?
    to samé se mi stalo i na 3-4 a byl jsem já na cyborgovi, kde mám i pár nových lf-4 na hp a byl jsem ve full skupině se všemi boostery?
    A o stanicích ani raději nebudu tady psát, co se tam u nich děje....
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já už se nedivim, že vy Borňáci furt píšete jak "lžu na foru", když očividně drtivá většina z vás neumí číst. Nebo uvažovat. Sorry, že to písu takhle natvrdo, ale neni to poprvé. :)

    Takže postupně vysvětlivky pro některé:
    1) Mina - myšleno na dmg, ten zelenej kemr.
    2) 2-4 sekundy - já nemám věšteckou kouli, sorry. Neznám ping hráčů, neznám zpoždění serveru, neznám zpoždění flashe hráče, neznám jak se mu to laguje... Tedy odhaduji, kolik až nejvíce sekund se dá "lagnout" dohromady. Je to jen odhad, pro takové rozpětí.

    A k tomu dmg na portu. Nezaútočil třeba za tebe PET? Pak o ZN přijdeš. Pokud se bavíme o ZN na 5-2, ten bar, tam to blbne a blblo vždycky.
    Ale co bych viděl asi jako nejpravděpodobnější je ta nesynchronizace mezi serverem a flashem. Stejně jako když neletím přes minimapu, se mohu vidět jinde než doopravdy jsem a dostávat dmg přes celou mapu. Stejně tak se mi někdy stane, že někam letím, ale jen na svém flashi, zatímco pro server jsem někde jinde.

    Opět nevím, jak to mají programátoři nastavené se ZN, ale hodně vizuálních věcí zpracovává Flash a nejdou jako informace ze serveru. Třeba grafické efekty, sčítání čísel dmg, atd. Možná je to tak i s nápisem ZN, i když o tom pochybuji. :)


    Hele neříkám že ta hra je čistá. Mám pocit, že někteří si stále vyklikávají větší rychlost, mají nabindované RSB mixy, pravděpodobně i nějaké naklikávačky včetně naklikávání masků. Stoprocentně jsou tu i hráči, kteří mají programy co rozpoznají podle minimapy jinak se pohybující tečku (viz ty nové botky, co odletí od portu pokud hráč stojí, ale pokud se pohne (i v masku) tak loď okamžitě letí přímou čarou na dvojkole portaci). (Sorry módům, že nemám videa, než mě tu zas někdo bude osočovat z toho, že to nemám podložené. - Leťte se podívat na mapy nebo čtěte chat, občas vám tam podezřelé hráče nahlašují sami hráči a můžete je vidět sami.)
    Takže neříkám, že ta hra je čistá, ale pochybuji, že hráči dokáží obejít něco, co se děje na serveru, tedy třeba aktivní Zónu neútočení nebo vlastní dmg. Jediné, co mohou obejít jsou reakce na to, co udělají ve svém prohlížeči (bindování, automatické klikání, výpočty na základě grafiky či infa ze serveru co jim hra zobrazí).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Zohan psal na portu(upřesním, že levý horní . VRU) a pet byl vypnutý a to samé i na 3.4 levý horní port
    Bade? napsal jsi tam toto: se všemi boostry ve skupině plus mina asi 150k
    tak to asi špatně pochopil? to jako jsi myslel tak, že nákaza ti zvedne dmg o 150 ve skupině?
     
    Naposledy upraveno: 20/10/17
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Co je na té větě k nepochopení to nechápu. :D
    Dmg, kterou lodě běžně dávaj na mapách je 150k a více x4. Pokud máš hráč všechny boostry - i ve skupině - a minu.... Tedy 55% dmg, s kappou až 60 a s novým boostrem až 65, krát 10% mina, to máš jako 76% boosterů v přepočtu. To je jedno, prostě jsme narážel na to, že na demanerovi jsou skupiny aj v šesti až osmi lidech a každej má minu.
    Nevim, co furt spojujete tu minu s těmi 150. :D V kontextu to bylo snad více než jasné, jak jsem to myslel. :)

    A jasně, s tím petem jsem nevěděl, byl to příklad. A dal jsem spoustu dalších příkladů. Ovšem co je důležité, že pochybuji, že se dá nějak obejít systém a jentak rupnout loď v ZN. Takže bych to viděl max na lag, že na serveru probíhal běžný souboj a hráč pukl.

    Jo a ještě jedna věc, jestli v tom nehrál roli i ten Demaner. Protože nevím jestli ruší ZN, ale rozhodně i přes ZN zruší mask. Takže tam nějaká chybka (nebo úmysl) být může.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Denis2612

    Denis2612 User

    Jde vidět, že předělání HP demanera udělalo jedinou věc - K Demanerovi se dostanou jen nejsilnější hráči a klany. Ostatní, kterým by se taky líbila nějaká ta odměna mají smůlu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. pecko

    pecko User

    nesuhlasím, aj ked ma hrac da za 3 sekundy a to mam stit cez 600k + cez 350k hp. da sa vzdy urobit aspon uloha na olej. totizto slaby hrac nema sancu aby mu padla bednicka ked demanera trhaju 11sti hraci, takze nieje to akcia pre slabych. keby nechali hp na tom istom ani by sisi ho nenakilkol a bol by sa vyparil
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pokud nejseš v klanu "vyvolených" tak tě u něj nenechaj a jdeš hned dolu jako já. Mise na 60M poškození se takto dá udělat, že se vykašleš na sestřely a nalítáváš na Demanera když už nemá štíty (jak už tady bylo řečeno) a za těch pár vteřín než tě sundaj mu dáváš max.poškození. Trvá to sice déle, ale jen tak se to dá udělat.
    Mě zbývalo už jen 8 do 60M poškození a dnes jsem ráno v 11h na 2-4 jsem měl štěstí a první začal Demanera. Postupně nalítávali další přes 2-3 až na konci 1-3 jsme ho udolali. Kupodivu mě tentokrát nikdo nesejmul a těch 8M jsem v pohodě na jednom Demaneru dal i box s odměnou padl a mise hotova;)
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Problém je, že nezvýšili jednoduše HP, ale dali ho na počet hráčů.
    Takže se nedivte, že vás tam silní nenechají, protože jim zvedáte HP na dalšího demanera a zatímco silní berou za 200k, slabí berou za 20k (i méně). Takže se ndivte, že se nikomu nechce za vás střílet dalších 20M hp a štítu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Pokud se demaner střílí kratší dobu než 10m, tak následující bude mít více hp,proto je ideál to střílet jen v menší skupině hráčů.
    Takhle noví hráči mají aspoň motivaci zapracovat na výbavě, aby si v příštím podobném eventu taky zahráli.
    Já osobně jsem s akcí spokojen, plno boxů a pár tisíc lodí v deníku ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/10/17
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    No však. Více HP, ale kdo to bude střílet? Ten co tam šije dvojkama trojkama? Což je vlastně každá druhá flaxa a jeden generál. :D
    Ne, budou to střílet ti, co tam šijou x8. A ty taky nejsou zadarmo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Denis2612

    Denis2612 User

    Ale co to kecáte. Ani full LF4 hráč s x8 nemá šanci se ujmout, protože je sám. A protože je na CZ serverech tak málo hráčů, tahaj si ho jen ti vyvolení. Kdyby demanera zpětinásobili oproti předchozímu, ok. Ale tohle je prostě moc a užije si to jen málo hráčů. Někdy jich není ani 10 a všichni jsou hned agresivní.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  20. To už je tvůj problém, že nemáš s kým spolupracovat. Datum startu eventu se vědělo dopředu, navíc to ještě posouvali..Mohl ses domluvit s lidmi ;)