Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2- stačí, když místo stěžování každým příspěvkem na foru se začneš věnovat více hře. Lodku můžeš mít vymakanou jak chceš, to ti nezajistí to, že lehce nepukneš..
    Začínající hráč má ted ve hře daleko více volnosti, než měl kdysi..Dříve nebylo možné ani vyletět ze základny bez sestřelu..
    Jediný kdo tu odrazuje hráče od všeho jsi ty všemi svými příspěvky..Zajímal by mě jeden důvod proč tuhle hru hraješ ještě
     
    Naposledy upraveno: 3/4/18
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] to že tento event je totálně domrvený, to jenom Ty nechceš vidět.
    ♥♥♥Mari♥♥♥ to velmi pěkně řekla a poukázala, nakolik je mentalita většiny hráčů napříč všemi serveri, úplně prohnilá.

    Ale vrátim se k Tobě Miloši. Kdybych opravdu já odrádzal většinu hráčů od hraní, pak by už tu poté, fakt neměl kdo hrát. :D
    Co vůbec není pravdou.
    Taký rozumný hráč a tresně takovou scestnou malichernost. Typickej papalášek. Hlavně, že si pro Ti druhé hráče,
    ani jednou prstem nepohnul. Jenom kritizovat umíš. Toť vše. ♥♥♥Mari♥♥♥ má pravdu, to jenom Ty, to nechceš vidět.

    krtko458458458, nechápu Tě. Myslím, že si to již snad pochopil.
    Demaneři patří všem, né jenom jedné nemorálni skupince s věčným sepromem.
    A to sem, pod tím, Ti chtěl vlastně napsat. S porozuměním.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/18
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    • Já předtím dělal Demanera pro Hercula jednak toho slabého a to bylo o pukání. Nastavit loď na nejvyšší dmg a těch pár vteřin to do něj prát než pukne a než tě dřív ty dva klany sundaj co si ho adoptovali. Sebrat box a pak zas čučet 20min než půjde další a dokola. Je fakt, že ze začátku než si udělali misi si většina pro ten krátký čas víc hleděla toho Demanera.
    • Tehdy hráči žádali, aby mu trochu přidali ať aspoň vydrží do půl mapy. Nějakej chytrák se při tom polil kafem a pohnojil to celý... Minulý event jsem toho silnýho ještě dal ale jen díky tomu, že zrovna byly ve hře dva Demaneři a já na něm začal. Postupně nalítali další hráči u druhého byl ten tandem klan a tak jsem přes dvě a půl mapy tu misi udělal. Tentokrát jsem Demanera vypustil a za tohoto stavu mě Hercul a boxy můžou být ukradený. Na posledním eventu VoTerror jsem si vydělal U a postavil Zetu a 2 Kappy, padly mě 2Havocy, 2F4 a 2Herculy - co víc si přát ;)
    • Jo a ještě za získanej Bifenon jsem v montáži udělal další LF4
     
    Naposledy upraveno: 3/4/18
    Alex2009 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. zdravím v topu jsem nenašel, proč nejsou demaneři nonstop??? Tak to se na mě nedostane ani jeden :D Vždy byla výhoda si ho udělat k ránu ted se stíhá elita vyspat a to je teda pěkně na nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -hejko-

    -hejko- User

    ked zvysili hp demanera tak mohli zvysit aj odmenu...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*Ťapíík*- keby je to nonstop, tak sa stazuju zas na to, ze elita si to robi po nociach/nad ranom a ziskavaju tak vela ucka, protocolov atd...vyhoviet sa vsetkym neda ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    -*Ťapíík*- jednou byla chyba v systému a demaneři lítali přes noc.
    Zde je o tom krátka diskuse:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-demanerove-valecne-pouto.109387/page-9#post-911923

    Můj přispěvek byl tehdy smazán, neboť obsahoval screeny několika elitných hráču od vru a mmo, přesně o půlnoci. cz1.
    A Ti důkazy sem zde, do jednoho ze smazaných příspěvků uvedl. Kdyby se to zopakovalo, poletí screeny do této témy znovu.
    Jde výlučně, jenom o varování, nic víc.

    P.S.:
    Jestli to zopakují, že budou létat po nocích, zveřejním zde i jména, těch co ho v noci sestřelovali.
    Jenom varuji. Má se střílet přes den a né v noci, protože noc patří zlodějům. Toť osobní názor.

    Punisher má pravdu, teď jak to je, že lítá přes den, je mnohem lepší.
    Tzn. je klid a já pak nemám důvody, ku tomu a tady, pořád házet screeny s jménami. :D
     
    Naposledy upraveno: 4/4/18
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  8. chattt

    chattt User

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Vôbec nechápem, čo sa Vám nepáči, tá akcia je jedna z najlepších počas celého roka spolu s Hitac 2.0. Ja osobne mám už v petke full protokoly na boxy lvl 4 a na lasery tiež.

    Okrem toho , úloha na herculla spôsobiť 60 mega škôd demanerovi sa s prehľadom dá urobiť už na 1-2 demaneroch vzhľadom na jeho obrovské hp.

    To , že vás tí silnejší odtiaľ ženú je síce pravda, ale čím viac hráčov tam polietava a zapája sa, tým ma nasledujúci demaner viac HP, a kto bude dávať dole toho dalšieho čo má 760 mega štítu a 760 mega HP? :D
    Samozrejme že tí kto to pália x8čkami :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Keby hraš na GE7 s arogantnými rumunmi a grekmi tak by si videl :)
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Alyctro

    Alyctro User

    Demaner akcia= velmi zla akcia (nvm co sa nou sleduje či záťaž servera xD ) ,ale podla mna si tam neskrtne 90% priemerných hracov. bo ked su tam klanove skup ,alebo ine multi skup tak to drzia na skupinových bostroch a jednotlivec ktorý tam prileti si ani neskrtne .a jasne že obhajovat to tu bude tých 10% ktorým to sype xD
     
    -baghira2- a -Ardex- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - ja som videl aj flaxacov strielat obcas. Samozrejme, ked ma vacsina hracov ulohu na 10k lodi, tak potom budu strielat lode do uloh, ked vidia, ze ti hraci su slabi a idu na 3 rany dole. Po spojeni serverov budu tie boje o Demanera ovela vacsie a elitne klany si pojdu po krku, cize bude tam urcite veselo :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher, presne ako píšeš. Po spojení serverov bude tento event, ešte viac nehrateľnejší. A napíšem aj prečo.
    Nakoľko si menej zdatní hráči u demanerov, ani len neškrtnú. A to práve preto, že tie boje o demanera budú oveľa väčšie.

    Dôvodom bude, že si elitné klany pôjdu po krku & fakt; že tento event nie je ošetrený, aby sa nemohli strieľať hráči vlastnej firmy.
    A čo urobí taký elitný hráč, ak mu iná elitná skupina zabráni v strieľaní demanera? Pýtam sa.
    Frustrovaný a zúrivý, si to miesto po elitných hráčoch vykompenzuje práveže na tých slabších, hoci z vlastnej firmy,
    ak sa mu tam pripletie.
    - Fakt parádna predstava! Veľa hráčov to akurát odradí a niektorí prestanú, už vôbec hrať dark.
    To tým akurát docielia. Úplne nezávislý pohľad na túto vec.

    P.S.: Nech v BP aspoň zabránia strieľaniu po vlastnej firme priamo u demanerov, v rámci tohto eventu.
    - Bolo by to, omnoho znesiteľnejšie.
    Lebo ak to tak, včas neurobia, potom vážne príde na moje slová & potom už bude na nápravu, fakt neskoro.
    - Tak ako vždy.

    EDIT: Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] už to vidím, ako začínajúci hráč len s LF3 a irismi z aukcie, bude strieľať demanery. To vážne? o_O
    Ty si fakt myslíš, že mu to, tá elitná skupina hráčov dovolí? Pýtam sa? Videl som už zostrelených, oveľa lepších hráčov. :rolleyes:
    - Niekedy stačí, o trochu viac, o tom porozmýšľať.. ;)

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] "Nějak nechápu, k čemu potřebuje začátečník střílet demanera?"
    - Kvůli jednomu herkulu předce, nakolik je nedočkavý. Pokud by ho vážně chtěl i když by ho, ten 1 herkul z bídy nevytrhnul.
    My lidé sme, opravdu různi. Na darku sem již zažil mnoho překvapení a nebylo by to po prvé; kdyby se někdo o něco také, snažil.
    - Aj takoví hráči mezi námi jsou. My od toho, tu nejsme, aby sme je právě kvůli tomu odsuzovali. Jsou to stejní hráči jako my. :)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/18
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  14. Většina hráčů vždy střílela slabší pro splnění úkolů, obzvlášť ted, když hráčů ubylo..Kdyby jsi hrál hru před x lety, všiml by sis rozdílu..Po sloučení serverů hráči budou mít více možností se k němu připojit do klanu a rychle nabrat výbavu a bojovat o akce..
    Nedávno jsem založil účet na jiném serveru a za pouhých 30h hraní se dá udělat full iris s výbavou z aukce s přehledem, dříve tohle hráči zabralo několik měsíců hrání..

    -baghira2- Nějak nechápu, k čemu potřebuje začátečník střílet demanera? Akce ve hře by měly být především pro staré hráče, kteří už tu hru nějaký pátek hrajou
     
    Naposledy upraveno: 8/4/18
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - neviem komu si adresoval to, ze keby ta osoba hrala pred x rokmi, vsimla by si toho. Ja to hram od cias, ked nebol este ani GE3 server, cize sa blizim uz k desatrociu hrania. ;)
    Hlavne, ked vidim, ze sk/cz hraci si neustale zakladaju nove a nove klany, namiesto toho, aby sa pridali uz do existujucich a potom samozrejme su slabi, lebo v jednote je sila, ale toto si zial malokto uvedomuje. Potom su samozrejme nareky, ze jeden klan vlastni demanera a podobne. Pritom sa staci spojit, nabehnut v skupine na demanera a vystrielat tam tych hracov, co si myslia, ze demanera vlastnia. Ale zasa je to vsetko o komunikacii. Je asi jednoduchsie pre hracov prist nadavat na akciu, ze si tam neskrtnu, nez aby cosi spravili a bojovali.:rolleyes:
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Punisher na tebe to nebylo :D u nás je to podobně..pokud se u nás na ge1 nedomluvíme aspoň v 10-15 lidech, tak si demanera taky nezastřílíme. Ale nebudu si tu kvůli tomu stěžovat..když člověk chápe, že v posledních letech jsou akce jen o spolupráci, není nic jednoduššího, než po akci si promluvit s lidmi, kteří hrají aktivně a přidat se k nim..Pokud člověk není ochotný tohle udělat, nemůže si stěžovat, že si určité akce ani nezahraje
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] -no dobre :) Ved o tom to je ako som pisal, ze hraci musia komunikovat medzi sebou. Vsak Demaner nie je v hre preto, aby si ho jeden klan farmil cele dni, ale aby proti sebe hraci bojovali. Privlastni si ho jeden klan, tak sa ostatni musia dohodnut, aby to tam spolocnymi silami vystrielali a vybojovali si ho na nejaky cas zasa pre seba. Je to predsa vesmirna strielacka, vsak koho by to aj bavilo strielat cele dni Demanera bez nejakeho boja :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punicher - asi nehraješ na CZ3 - přijď a domluv se , pak napiš jak jsi dopadl. dik.
     
  19. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Puniser-na dohodu vzdy treba minimalne dvoch. Dva-tri elitne klany so vzajomnymi spojkami a skus sa dohodnut. Prid k demanerovi dostanes kopanec za 500 000 a budes vylieceny. Slabe klany nemaju sancu aj ked sa spoja, akurat su lahke ranky a body do uloh pre tych silnych.Hram tiez na Cz3 a raz sme dostali war, len preto aby bolo co strielat a to od vlastnej firmy. To by si sa divil ako dlho lietaju niektore klany s demanermi naCz3 alebo Ge4.
    Davam za pravdu Mari.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).