Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    My nič také neprezentujeme a každý normálne uvažujúci človek vie, že hra je zdarma. Ty a ani nikto iný si za hru neplatí a mohol si si všimnúť, že platby sú za prémiové príslušenstvo.
    Ty kľudne môžeš hrať hru zadarmo, avšak nemôžeš očakávať, že dosiahneš rýchlo to, čo dosiahne hráč ktorý do hry investuje.
    O tom že je hra poskytovaná zdarma, je zmienka aj vo VOP.
    1.2.14 Používanie hier v ich základnej verzii je bezplatné. Určité funkcie a príslušenstvo sú však k dispozícii len platiacim používateľom (pozrite bod 7). Ak nie je dojednané v opisoch jednotlivých služieb inak, je používanie služieb zdarma.

    Osobne strieľam všetko čo je červené. Červená znamená nepriateľ a je jedno či je slabý, alebo silný. Každý jeden hráč bol slabý a ako taký bol zostrelovaný. To že sa v chate urážate, je už o mentalite človeka.
    Pokiaľ sa slabý hráč nedokáže vyrovnať so zostrelom, tak je lepšie, ak si nájde inú hru. Treba sa naučiť aj prehrávať.

    Poker, piškvorky, človeče nezlob se, to sú hry kde môžeš byť od začiatku rovnocenný hráč. Z hier v ktorých sa niečo buduje, rozvíja a podobne, nepoznám hru, v ktorej by som bol od začiatku na rovnakej úrovni, ako hráč ktorý to hrá niekoľko rokov.
     
  2. Borat

    Borat User

    A je to tu znova. Obviňovanie, ale ako hľadam tak hľadám dôkaz nevidím. KOKOSKAA príspevok zmazany keďže tam ide len o nepodložené obviňovanie.
     
    cernakockanamasle tohle ocenil(a).
  3. KOKOSKAA

    KOKOSKAA User

    Borat nikoho sem nejmenoval... Nikoho neobvinil, jen napsal čistá fakta
     
  4. pecko

    pecko User

    ja krtka poznam z ge7 ak je to on :) videl som aj videjko od neho je to slusny hrac, fakt vie ako na to. Ale na druhej strane ziadna hra nefunguje na 100% z roznych dovodov. preto sa mohlo stat cokolvek pocas tohto suboja, vsak je to vesmir :) a pocas mojho pobytu na ge7 a predtym na ge1 viem ze je to iba hra :eek: ale fakt pocitovo BP nevie ako z nejakych kaluzi, eventy na prd, par nelogickych rieseni a nerieseni, pre novacika PTV, pre hraca co to hra 7 rokov a je v +400 :) je to PTV a aj tak ti prvy maju o 10X viac bodov ako ja a pritom to hraju od toho roku ako ja :) da sa to? nemam cas na kalkulacie , ale ak chcete dam vam vysledky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Alyctro

    Alyctro User

    tak som zase raz zistil že je to cele na prd ,akcia pre par lodí a možno 1 multi klan ! a ostaní to vypínaju bo neni co . ziadna akcia pre ostatných . a este možem sutit demaner corsair , z ktore mi vypadne velké makové trt . tlieskam bp . :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Když top klany a hráči honí po jedné mapě demanera, je pro ostatní víc prostoru na jiných mapách. Pokaždé když je na serveru akce, která se týká jen pár vybraných map, je celou dobu klid na cuby. Na co se tlačit a stresovat na eventu, když existují i jiné alternativy. Jen to chce otevřít oči a myslet i trochu mimo box.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    =Marvin= to je pravda. Na GE4 som vďaka tomu splnil misie na streuneRy a Boss StreuneRy na x8 mape.
    Krásne bolo na tom, práveže to, že ma u toho vôbec nikto nevyrušoval. Absolútny kľud.

    Vďaka demanerom a ich eventu, sú horné mapy čisté od enemy & úlohy na npc vďaka tomu tam idú, ako v zime na saniach. ;)
    - Treba si vedieť, vybrať na tom aj to pozitívne; miesto toho, aby hráč výlučne lipol na demanerovi. Ešte že je, tak veľa druhov npc.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. no x8 su volne aj ked neni event :D
    Už som konečne rád že skončil damaner a čakam na niaku normalnu akciu ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jak napsal =Marvin=, každá akce přináší něco dobrého, stačí jen trochu myslet a přizpůsobit se nabízeným možnostem.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Alyctro

    Alyctro User

    demanerska akcia je na *** , a možete to mazat premna zamna i dookola
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/18
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Citát zmazany!

    Konečne to povedal niekto na rovinu, tak ako to, v skutočnosti je. Gratulujem.

    P.S.: Moderátori, nezabudnite mu to nevhodné slovo vyhviezdičkovať. Vďaka. ;)
    A práve jem tuniaka. Dobrú chuť všetkým, ktorí práve raňajkujú. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/18
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Citát zmazany!

    A ty se neztrať v bludiští o kterém hráč napsal. A dejte mi třeba i ban - demaner je akce na dvě věci. Končím s lítáním na DO.:D
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT,Zmazane. Ak chcete riesit nejake nezhody medzi sebou, tak napiste jeden druhemu spravu na jeho profil a nerieste to do temy eventu ;)
    Pri tejto akcii niektori farmili Demanera a niektori zas tych farmarov :D A samozrejme, ze niektori sa jej vobec neucastnili, ved nikde nie je napisane, ze je v hre akcia a je nutne sa jej zucastnit. Preto si myslim, ze netreba robit unahlene zavery o konci hre. Hrajte hru pre radost a nie sa zbytocne niecim stresovat ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Salik88

    Salik88 User

    Shrňme si teď celou akci, byla vytvořena především pro silné klany daného serveru, jejichž hráči dostali zdarma munici, výbavu, protokoly uridium, energii do gg. Co se týká těch protokolů tak pokud dám do hry novinku, ke které je možností dostat se jen a pouze při akci, ale nedám hráčům stejnou možnost na její získání, je to špatné. Já sám nepatřím ke slabým hráčům, ale otravovala mě ta nenažranost, CA i RB hráčů, kteří mě neustále stříleli jak blázni. Co asi zmůže jedna loď proti skupině 8 hráčů s boostery? Stačí jen přiletět k demanrovi a pokud mě 2 nakliknou ve 2 vteřinách je po mě. Měl jsem možnost sledovat akci z pohledu hráče a upřímě byli tam začínající hráči, kteří také přišli kvůli akci s cílem si zahrát a něco získat, ale vetšinu z nich také otrávilo to věčné střílení, jelikož stále pukali. Já jsem to chápal a tyto hráče jsem u demanera nestřílel, každý by měl dostat stejnou šanci. Přeci záleží hlavně na nich jestli tahle hra poběží dál, nebo tu budou i nadále prázdné mapy s pár lidmi. Nedivím se jim, že jsou potom znechuceni a končí se hrou úplně. Pokud bych tuhle hru měl hrát zcela od začátku tak už to ani nezapínám, je to totiž celé špatně nastavené. My hráči přicházíme o zábavu ze hry, protože když není akce na nějaké to zlepšení lodě, nebo výbavy je to jen a pouze nudný stereotyp, který postupem času omrzí každého hráče. Hlavně Ti začínající hráči by měli dostat už na začátku více odolné lodě, pro ně se za ty roky neudělalo vůbec nic. Proč třeba není každý rok novinka v podobě nových lodí, ale dostupnějších a hratelnějších. Za ty roky co to hraju 3 nové lodě, dostupnost k oleji, který je hlavní součástí tak do půl roku rok čekání a další 2 lodi úplně k ničemu skoro nikdo na nich nelítá, 1. jsou líné a za 2. nemají co nabídnout. Všichni to vidí, jen DO se rozhodne cca za rok 2 změnit konfiguraci i coldowny a do takové hry má hráč dávat peníze. Sorry jako, ale já tu práci z druhé strany nikde nevidím, krom toho, že provozovatel chce jen a pouze co největší zisk a na oplátku za to co jen čekání, že se něco třeba změní. Mě osobně tato hra už moc nebaví a ještě když čtu rady těch chytráků, že když hráč nemůže dělat akci má jít dělat něco jiného fakt neberu, spousta z nás to totiž zapíná už jen hlavně kvůli něčemu novému zábavnému, což tahle hra absolutně postrádá.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Řešením je to hrát jen jednou za ty dva roky. :)
    Já si sundal tak dva demanery na začátku akce a pak mě to přestalo bavit. A nemysli si, že se z toho dá nějak extra nahrabat. Munice určitě ne, rakety tě nevytrhnou, ty empy stejně vyplácáš... a abys něco dostal, tak bys u toho stejně musel být nonstop.
    A i když tě nikdo nestřílí, létat přes ty přímky min, který se táhnou mezi portama, to taky není žádná lahoda.

    Pro mě je řešením si prostě ten rok na ty protokoly počkat. Pak to bude stát nějaký ten olej nebo něco, ale toho má už stejně každý kvanta.
     
    -baghira2- a Master-of-VRU17 tohle ocenili.
  16. Alyctro

    Alyctro User


    Pri tejto akcii niektori farmili Demanera a niektori zas tych farmarov,, to akože vážne ?? alebo že by ani jedno ani druhe?? a tí čo sa nezučastnili ? mohli strielat malych demanerov s odmenou za 5centov . ale to nie su unahlene závery , ale realita, akcia pre nikoho... a čo tu písal kolega vyssie ,nie len on s tým praští ale aj kopa dalsich . jasne , život beží dalej . salik88 to vyystihol presne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Mindok007

    Mindok007 User

    Načo robite tieto eventy? to fakt vam došli napady tato hra je skoro mrtva a robite ešte eventy pre obmedzeny počet hračov ktory su plne elitni? sa uvedomte prosim vas a začnite robiť poriadne eventy :) aj pre začiatočnikov
     
    Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Arya

    Arya User

    Mindok007, my tyto eventy nevytváříme ani nespouštíme. Takže si vědom prosím tě, že o akcích rozhodují v BP.
    Jinak na akcích přece vždy budou dominovat silnější hráči, tedy klany. Pokud se chce zúčastnit i začínající hráč, bude se muset k někomu přidat. Akce se mohou zúčastnit všichni, jen ne všichni na to mají a v takovém případě je dobré nehrát sólo. :)
     
    -baghira2- a ஃWolffяimusஃ tohle ocenili.
  19. Alyctro

    Alyctro User

    no nvm ,nvm Arya :) ktože už zoberie na taku akciu flaxika . tie akcie su predsa len a len pre plne elitných :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Alyctro,nesouhlasím s Tebou. Konkrétně tohoto eventu jsem se zúčastnil hodně-krát ještě jako ne-full hráč pouze s osmi letouny a částečným profilem. Jak napsala Arya,stačí se k někomu přidat do skupiny popř.vstoupit do klanu ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).