Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No je to akce jen pro multiklany.
    V tom je to jasné.
    V okamžiku, kdy něco jezdí na mapě a není tam zona neutočení, tak si akci nezahraješ.
    Další minus do hry.

    Proč nezrušili multiklany ? nebyli tu ankety, reporty apod. zas to nikoho nezajímá.

    Vícemeně jsou ty akce odfláklé, opakující se. Vlastně tu jde jen o payment.
    Jako smutné chtěli hru hrobem mají ji mít.

    PS: mimo vlákno.
    Modí kdy proběhne banování nefér hráčů ?
    Dívám se že se nic neděje, tichá voda břehy mele.
    Snad něchtějí ty hráče odčernit a udělat s nich fér hráče.
    To snad ne.
    Nás nezajímájí akce, nás zajímá čistá hra.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - ja osobne som reportoval staznosti ohladne multiklanov. CM Saimon mi odpisala, ci to kazdy tyzden sa niekto stazuje na multiklany a nechcela tomu verit, ze ako to, ze len odomna SK/CZ timu idu stale staznosti na multiklany, podvodnikov, atd.... :)
    Zrejme to ine timy moc neriesia, lebo inak by sa ma to nepytala :)
    Ale je pravda, ze nebyt multiklanov, tak akcia Demaner by bola o niecom inom.
     
  3. Punisher děkuji. No dobře stížností jdou jen od nás.
    Hra ale funguje i jiných forech. A rozhodně i tam vadí multiklany, nečistá hra či ne.
    není možné pak, že si stěžujeme jen my. Tomu se mi nechce věřit.
    Pakliže tomu tak je, pak je jasný vývoj hry.
    když multiklany, nefér hra je vlastně v pohodě.
    Ale tak já už to nějaký ten pátek taky nehraju, spíš čekám, že se BP vzpamatuje a bude chtít zachránit hru.
    Tak když nechtějí pak to nikdo z nás hrát nebude to jasná věc.

    Ale mě zaráží přístup ze strany CM Saimon. Divné, divné
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - cital som aj ine fora a videl ako si tam hraci stazuju, avsak vsetko zalezi od osoby, ktora robi reporty. Pokial to do toho reportu nebude uvadzat alebo to uvedie raz za uhorsky rok, tak potom sa necudujem, ze preco sa vela veci neriesi ako by sa mali.
    Napriklad teraz je akcia Demaner, do reportu by sa podla spravnosti mala uviest odozva hracov. Ale pokial to uvedie zas len SK-CZ tim a okrem nas neviem, ci este niekto, tak to nema taku vahu ako keby to uviedli vsetky timy.
    Ale predpokladam, ze sa asi nic nezmeni, pretoze po tom ako CM Saimon nastolila za moje vyhodenie, lebo som pisal ci uz reporty, co irituje hracov alebo sa snazil to rozoberat na discorde, tak sa tomu uz asi nik nepostavi z inych timov.
     
  5. jaritko

    jaritko User

    Ak by neboli multiklany, tak by si ho privlastnil klan jednej firmy, prípadne nejaká aliancia. A zas by tu boli len samé sťažnosti, len s iným základom. Tiež nie som ich zástancom (som v klane jednej firmy), len konštatujem realitu. Ak ma budú pri demanerovi zostrelovať, tak im to vrátim a nebudú mať z neho nič ani oni. Podaktorí u nás to už pochopili.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher tak to je dosť smutné.

    Nakoľko však čítam aj anglické fórum, pretože sa prihlasujem aj na server USA (Východ) 2 a odtiaľ sa tam viem dostať.
    Tak tam mnohým hráčom to nie je jedno, pokým viem. Pretože po anglicky dokonale rozumiem. A dosť ich to vytáča.

    Skrze svoju profesiu, robím preklady revíznych správ druhov pre českých odborníkov a vedcov na taxonomistiku cicavcov,
    referujem im o zmenách v systematike a osobne vyhľadávam revízne správy druhov priamo z internetu a informujem o tom.
    - Takže presne viem, o čom sa tam píše a čo to obnáša.

    Vrátim sa však k téme. Hráčom na anglickom fóre veľmi vadia multiklany, nefér hra a nečistí hráči.
    Práve preto je tam, oveľa väčšia benevolencia z ich moderátorského týmu. Nakoľko, radi by to riešili.

    Určite sa pamätáte, na ten môj posledný nešťastný preklad tu na fóre a aj na to, ako strašne dopadol.
    - Práve preto tam majú, až také veľmi prísne a tvrdé pravidlá pre fórum aj chat hry. Len toľko k tomu.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/19
  7. GE5 (4) akce nehratelná ! Klan REKT si tam dělá co chce i přes boje co tam proběhli ! Proti programum se prostě hrát nedá ! :-((
     
  8. Tak děkuji moc.
    Vlastně jediná motivace je pro je jeste hammer, kronos nic víc tu nevidím dál.
    Chtěl bych férovou hru, jelikož tomu tak není není důvod podporovat tuto hru.

    Jak říkám pokud bude stav hry co doposud, a nevyřeší se nic, pak jsou tu jiné hry.
    Hraju asi 2 měsíce jinou hru už. Tohle mě nebaví hrát proti nefér komunitě hráčů
    Dále mě mrzí přístup BP, který je nulový.
    Stejně názor hráčů nikoho tam nezajímá, a jde o jen pay to win.
    Je to jedno, darkorbit je momentálně v dezolátním stavu, dle mě před krachem.
    Ta hra nemá životnost, do 5 let zanikne.

    Korunu tomu dodal DONT, známý kololoč na 1-8 který vlastní tím točením 24/7 se vypracoval z generála-začátečníka na šef-generála.
    Jelikož jsem mmo tak se stydím za takového hráče, který má mít dávno ban.
    Nadávno natočil i video, kde po vybotování zase loví, tohle nemá cenu.
    To samé killemedium, který hraje s naklikáčkami.
    Tohle je smutné.
    Stydím se, že v naši firmě máme kolotoč. Fakt je mi k pláči.
    Vzpomínám na ty časy, kdy nás generál reprezentoval, a tohle.
    Chudáci hráči Lemmy, Dyno, WhiteRabbit, tohle je prostě hnus.
     
  9. pecko

    pecko User

    daj echo :)
    raz som hral nieco podobne z ruska a bolo to dobre :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Myslim ze multiklany su najmensi problem v tejto hre...
    Mali by riesit vaznejsie problemy, chyby, bugy a hlavne boterov.
    A nie kazdy tyzden nova akcia.
     
    prezindentgalaxie a ZOHAN tohle ocenili.
  12. Mrskos

    Mrskos User

    •ŞĦΘCK▪ Nevím na co si furt stěžuje. I ty máš možnost stát se členem multiklanu..
    A co si vlastně myslíš, že by se zrušením multiklanů vyřešilo?
    Podle mě vůbec nic... Hráči, kteří jsou členmi těchto klanů, by si založili klany podle firem a naposílali by si mezi sebou spojka..

    A co by se vyřešilo tím kdyby se hrálo na firmy? Demanera by třeba jiná firma, než za kterou létáš, a stejně by sis zase jen stěžoval..
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mrskos Ty asi nevíš o čem je vlastenectví a lojalita vlastní firmě. Jinak by si něco takového nenapsal.

    Na rozdíl od Tebe, zrádců vlastních firem na demanerovi, nikdy tolerovat nebudu.
    Nakolik se otáčí jako slunečnice. Aby pak mohli u demanera střílet svou bývalou firmu.
    - Co je absolútně odsouzení-hodné.
     
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  14. Mrskos

    Mrskos User

    -baghira2- Pokud nejsi schopen přizpůsobit se tomu, jak to v této hře momentálně funguje, což je létání za klany, né za firmy, tak si asi na demanerech moc nezalétáš a nezbyde ti nic jiného, než si tu s kolegou SHOCKem stěžovat na foru. ;)
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mrskos proto na demanery nechodím. Pokud by si čítal zde #611 pochopil by si, kde budu.
    V noci narobím u portů screeny, které pak pošlu na podporu, nebo na fórum.
    Moc rád nahlašuji členov multiklanov. A jsem na to patřičně hrdý.

    Jak sem napsal, mnohem milejší budu pro mě horní mapy anebo mapy pirátů. Toť vše.
    Asi nejsem schopen přizpůsobit se tomu, tak ať si na tento spůsob multiklany zvykají.

    P.S.: Protože za zrádu vlastních, nikdy nikomu nic neodpouštím. Bůh odpouští, já né.
     
    Marvel-Black-Panther a bhagira22 tohle ocenili.
  16. Mrskos

    Mrskos User

    -baghira2- Jojo, narob screeny hráčů více firem v jednom klanu, jak střílí demanera :D :D :D :D
    Pro jistotu je pošli rovnou do BP, aby to rychleji vyřešili. ;)

    Jen pozor, aby jsi to stihl vše zdokumentovat, jelikož skoro celou noc nelétá
     
  17. Perňa

    Perňa User

    -baghira2-


    Jak, že to bylo s náboženstvím tady na fóru ?
     
  18. Tak děkují BP za akci která je pro opět ALL klany a pro hráče co si na tomto eventu mohou v klidu dělat pushing a nemůže si člověk ani udělat ten speciální úkol :(
    Umíte vy vymýšlet něco jiného než jen akce pro ALL klany? a jen tak mimochodem ruply mě irisky všechny a důvod?
    Vše jsem měl opravené ale prostě na akci demaners se to nedá když vás tam ALL klan rupe a přitom si akci sabotují a dělá si jí celý klan sám :( jak smutné :(

    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)
    [​IMG]
    16.05.2019 - 20:22[​IMG]Drone destroyed (502)

    Jsem zvědavý jak ten úkol mám udělat, žádám o opravení akci s tím že každý si tento úkol bude moct dělat a klany které mají všechny 3 firmy nebudou moct střílet všechny firmy i když je to nemožné bohužel :(
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial chcete rozoberat cisto multiklany, tak piste do uz vytvorenej diskusie. Ak pisete v spojitosti s akciou, tak to moze byt, ale pokial nic nemate k akcii, ale chcete sa bavit cisto k multiklanom, tak to nepiste sem.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  20. přesne to jsem čekal, to tak je.
    Agresivita multiklanů při akci, doslova řečeno tě vypukali.
    Přitom jsou to hráči, co nemají být dávno ve hře.
    To je smutné, a já se nebudu vyjadřovat.
    Tady nemá cenu plakat nad hrou, hra nikoho nezajímá.
    Jen tu jde o payment.
    Nechápu proč nám neopravili peta, bugy, ukoly nic.
    Hlavně, že tu poletuje akce, které tu nemá být.
    Já myslím, že tu nemá logiku už nic.

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ popros podporu oni ti je vrátí. No a pak radši nelétej počas akce jo. Budeš mít klidný den. Tohle nemá cenu.