Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Přesně tak je to jen akce pro jejich klan nic více, já se tedy snažím když se ukáže demaner na 2-4 hned u portu alespoň pár mega dát abych si pomalu udělal úkol ale mám na to možná jen 15 sekund než doletí celý jejich klan a začne pukat. prostě ta akce je jen čistě pro ně protože nikoho tam nepustí na toho demanera. Pro mě jsou to nenažranci a za další neměli by tam co dělat když jsou 24/7 a navíc ve středu ukončili starý klan který měl z každým war a hned na druhý den je nový klan a nové bitevní stanice a zase to má tag REKT přitom jde o druhou kopii tohoto klanu a BP nic neudělá. Přece nemůže mít klan stejný TAG když už je na serveru -_-
     
  2. master78

    master78 User

    bes sance to je neda se fubec strilet pro novi hrace nic neudalte nikdy
     
    nicitel123456 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ahoj jsem tu relativne chvily ale uz ted mohu usoudit ze si slabsi hraci jako ja pri teto akci moc nezahraji vsichni silni hraci se zajimaji spise o to jak me 10x behem 20 minut znicit skoda penez hra je dobre udelana ale pro silne hrace by mela byt nejaka omezeni aspon po cas takoveto akce v tomhle byly plutovy experimenty dobre ...skoda hra je jinak perfektni
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nicitel123456 - treba si najst silnejsi klan, bez neho sa na akciu moc nedostanes bo ta budu strielat aliancie
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  5. No ale nemůžeš být členem klanu z důvodů, kde hraji ve společnosti 24/7 a podvodníků.
    Dále mezi sebou neberou hráče s nížšími hodnostmi bez ohledu na výbavu.
    Je důležité si uvědomit jednu věc, že mnozí hráči se chovají ve hře agresivně. Co se týče této akce tak to stoupá.
    Já bych mnou to zastavil. A omluvil se hráčům.
    Tohle nemá cenu pro nikoho.
     
  6. Karlosray

    Karlosray User

    je to nefer hra ktera stoji za ***** co jineho dodat ja nechci bí t sprostej ale zničili me 7 za sebou jen proto že jsem plnil ukol na toho Denamera ukol jsem splnil ale tzničili me 7 krat tohle byla tak bezva hra ale ted to je děs a hruza , vam je to všechno jedno nedivim se že hrači odchazeji možna pujdu taky. toto je tak nefer hra
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  7. Ano a o tom mluvim jen sypat penize za slusnou munici a na nic zadny slusny klan me neprijal a zkousel jsem mnohokrat pred chvily jsem se poprve dostal k dema neru na cca 1 vterinu bomba akce nestihnu nic skoda mohlo to byt lepe resene
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kazy

    Kazy User

    Akce na našem serveru stojí za nic,protože jsme národ dětí a primátů,co si musí za každou cenu tahat ego a dělat naschvály. Bohužel to jinak napsat nejde. Když se tu psalo něco o tom,co lidem vadí na jiných forech,tak jsem schválně zkusil malý účet na Turecku,abych si to vyzkoušel sám...Nejmenší hodnost,protože jsem dlouho nehrál,nemám tam ani full havok...

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Turecko patří k rivalům ve hře,protože se umí chovat ve hře a tím ta hra má nějakou svoji hodnotu,která je bohužel malá, a kterou my na českém serveru krásně stáhneme až na úplné dno. Proto nás nikdo nevyslyší a mají nás na háku. Hlavně,že platíme za to,že si můžeme udělat hodnost a naschvály.

    Nechovejte se jako opice,co slezla před minutou ze stromu, a třeba se nám to bude hrát o trochu lépe.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kazy to si vystíhol úplně přesně.

    Event Demanery na cz/sk servrech aj na GE4 (GE5) by šlo přirovnat jedině k tomuto:
    :D
    a má jedno heslo, ktoré poteší, že žiť a nedať žiť. Tak ako na demaneroch. :rolleyes:
    ou, ou, tá naša mentalita bude asi veľmi pokrivená. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 17/5/19
  10. storm128

    storm128 User

    Ja tuto akciu nemusim viac ma potesi wortex of teror
     
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    storm128 asi mi vidíš do hlavy,to je napísané úplne presne
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  12. pecko

    pecko User

    ta hra je dobra, ale fakt nieco tu chyba
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Selendix

    Selendix User

    •ŞĦΘCK▪, Karlosray už cca 3/4 roku hraji jinou, do DO se lognu jen abych viděl, jestli nějaká změna.
    Šlo to od 10 k 5, teď jak čtu to jde od 5 k 0.
     
  14. Irondrobe

    Irondrobe User

    ja bych řekl že večer to srušili ne že tam litalo malo hraču ale že i večer si to přivlastnili multiklany a to že si to nahrabalo par jedincu když nefer hrači šli spat a ti co to maji pocvive šli konečne mohli videlat. A v tom se tež pleteš i nepleteš stou alianci do klanu muže jit max 50 hraču ale protože se večinou hrači snaji a chteji byt spolu a dejme tomu že takovych hraču je 150 tak bych řekl že si zaloši 5 klany daji si spojka a litaji spolu tim padem pořad si to přivlastnili multiklany nebo aliance protože si to chteji nechat jen pro sebe
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  15. tak tak dnes 4 utoky a kill 0 no proste bomba uz nevim co psat je to silene kazdy by mel mit stejnou sanci na klidne plneni ukolu jenze jsem se zasekl protoze kill nakladni lodi nedam ani za prd jen spotrebovavam uridium na skocich a ani jednou nevystrelim
     
  16. Ano, je to event pouze pro top klan a ne, já v top klanu nejsem. A vůbec nechápu, proč by měli mít všichni stejnou šanci, vždyť je to úplná blbost. Nemůžeš chtít mít po měsíci hraní stejnou šanci jako hráč, co hraje několik let. Ty odměny z úkolů nejsou zas tak úžasný, abych bez nich nemohl být. Prostě jsem po hodině hraní zjistil, že to nemá cenu, a tak jsem to dál nehrál, protože se to nevyplatí a je to ztráta času.
     
    Naposledy upraveno: 18/5/19
  17. pecko

    pecko User

    inac ak chcete takuto akciu spustat dajte hracom moznost nazbierania pred akciou asopn 50k municie alebo dat ju za 1u nie 5u, kedze je moznost 20 000 uridia z boxu, clovek ma vecsiu chut do toho ist. inak nic moc
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  18. darkonec

    darkonec User

    mám takovej návrh - obětujte několik min a dávejte je do cesty demanerovi .... když to udělá každej, tak to bude minový pole, kde ten klan prostě nemůže přežít a na portě je možné je střílet ....
     
  19. dnes se mi povedl aspon jeden utok je to zajimave jak se zde k sobe ghaci chovaji dnes jsem zkusil spaceball poprve a nekolikrat me znicily clenove me vlastni firmy nejak to nechapu
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.
  20. To jsou multiklany, nehraje se na firmu, ale na klany a spojence. Bohužel.
     
    Marvel-Black-Panther a -baghira2- tohle ocenili.