Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. inac by ma zaujimalo ako sa da vobec zamerat demanera ked to seka jak nenormalne ved to sa neda ani hybat pri demaneropvi a to este mam len strednu grafiku a stíhky mam vypnute
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero - tak mne to nerobilo problemy. Mas vypnute aj pozadie minimapy a riadnej mapy? Taktiez aj efekty.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. praveze vsetko aj tak to enormne seká neviem jak mam asi poskodit ho 60 milionmi ked to seka a este ma strasne malu zivotnosť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  5. 1980milan

    1980milan User

  6. Karlosray

    Karlosray User

    nevi nekdo kde mam na jake mape hledat ty Demaner freighter diky nemužu je najit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. cez mozillu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Karlosray - v predoslych prispevkoch mas napisane, ze kde sa zvyknu spawnovat, napriklad v tomto prispevku TU
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vigond: Většina lidí je v práci. :) Já si taky demanera užiju jen dva dny, pak týden v práci přesně v ten čas co je a pak druhou polovinu akce tu nejsem vůbec. :)
    Ale tak to bylo vždy a je to tak lepší, než aby to nechávali přes noc, kdy se o to podělí 2-3 hráči. Leda by to bylo jako I-Hitac, kdy to aspoň sežere munku aby hráč dostal box a pro uri se nevyplatil.

    SSCU: Taky jem měl příležitost se navrátit na dva demanery do 2D když mi spadly ovladače karty a nedalo se to hrát. To bylo tak 0,5 FPS, obrázek za dvě sekundy. Ve 3D se to taky lehce seká, blbě se naklikává ale to už jsem si u Hitaců a crazy cub zvykl. Máme aspoň kliku, že okolo sebe nemá ten štít jak Hitac, ten to vždycky ještě zhoršoval.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 1980milan

    1980milan User

    staré servery ako je GE1 a pod.nedokážu zvládnuť na jednej mape také množstvo hráčov preto tie lagy treba to vydržať a nastaviť efekty textury na minimum ja osobne kým nezdvihnú HP tak sa nezučastnujem nakolko za 10 sekund nestiham ani skočiť na mapu kde sa nachádza nie ešte spôsobiť poškodenie a na porte lodku leštiť nebudem :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Zajímalo by mě jestli se na téhle akci dá splnit úspěch Nepřátelský kontakt (Způsob demanerským nákladním lodím 5.000.000 bodů laserového poškození.). Úspěch Útočník už se mi splnil, ale tady pořád nic :/
     
  12. jan42

    jan42 User

    na Opeře se mi to u Demanera nelaguje
    -------------------
    ale mam zas jiny problem nikdy netrefim mapu a to než se objeví a čekam na porte tak mozna 15x křupnu prtože tam je plno červenych
    ------------------
    v masku na portě a stejně me kliknou a sejmou :( už mi i psali že ze me nemají odměnu ale ja tam budu stat porad a čekat na demanera :) akorat jim ale davam killy do ukolu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Mohu se zeptat kde jsou ty slíbené úkoly ? Například tento úkol:
    Vrátíme seDenněUštědři 5 000 000 poškození demanerské nákladní lodiKredity: 300 000
    Uridium: 200
    Čest: 30
    Zkušenost: 320 000
    Indoktrinační olej: 1
    Měl by se opakovat každý den, ale ještě jsem ho ani jednou neviděl.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ty denní jsou vždycky až když splníš některé mise. Je to tak každou akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Mne osobne =denni= ukol nenaskocil zatim tez (CZ2) -akce je cca 14 dni a ukolu je tusim 10x (nepocitam hlavni). To nam moc dnu na denni nezbyde o_O . Ukol =Spása= (dnesni) mam hotovej a kde nic tu nic.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Neřekl jsem že se musí splnit všechny. Pokud je to akce, kdy máte ukoly od začátku, máte denní aktivovaný až po splnění všech. Pokud jsou to úkoly akce co jsou po dnech, nebývá většinou denní.
    Takže musíte počkat až splníte některé akční a pak teprve bude denní. :)

    A tak jako tak, už vidim, kteří z vás dělají 5M dmg denně, když si stěžujete na 60M za celou akci. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    To proto že 5 krát 12, rovná sa 60. ;)
    Pak zbydou na to, ještě dva dni do plusu.

    Prostě jim vyhovuje stežovat si, nakolik je jim líto té munice. :)
    Škoda slov. Věnují se teď jinakší činnosti.

    Na demanery zrovna čekat vůbec nemusím, když můžu plnit jiné úkoly prozatím.
    Ať si je stříli kdo chce, alespoň je klid na plnění normálních misií. Když elita dřepí u toho. :D
     
    Naposledy upraveno: 12/8/17
  19. Upřímně, mě mrzí, že tu ten denní úkol není. Jelikož každej olejík se počítá. Na CZ2 je dost těžké sehnat pořádnou skupinu na trhlinu, takže jsem rád za každou možnost kdy je můžu získat. Doufám, že to teda bude alespoň na ty poslední dny...

    Já například měl hotovej ten úkol za 2 dny a kousek. Když dáš v průměru 1-2mega poškození do jednoho, jde to v pohodě :p
     
  20. ako sa spawnuje demaner? viem len ze 1x do hodiny 1 map napr 14:00 na 2-4 potom 14:20 3-4 tak potom bude 14:40 na 1-3 ale aky ma system ten zbytok ako to zistim :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).