Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 1980milan

    1980milan User

    každých 20 minút a nie je v tom žiadne poradie môže byť aj dva krát na tej istej mape
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -Birks-

    -Birks- User

    vůbec by nebylo špatné kdyby ty odměny třeba utli jen na top 5 na dmg,ale aby se ty lodě ukázaly u všech 3 firem,protože je to masakr jak je do 30sekund po lodi a člověk nestíhá nic
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Mam otazku k tej ulohe na herkula, konkretne k zabitiu hračov - ak sa s nejakym hračom dohodnem, že sa necham zostreliť, a potom ja jeho, nie je to proti pravidlam? Samozrejme ten hrač nebude môj učet ale nejaky normqlny hrač...pytam sa to tu aby wom nqhodou nedostal ban...chcel som to robiť normalne ale keď na tej mape bola nepriateľska zakladňa ku ktorej sa furt všerci bežali skryť a potom ma ešte strieľali aj z našej firmy lebo maju alianciu s klanom ktorehp hrača som strieľal tak ma to prestalo baviť, hlavne keď nie som top hrač...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - akakolvek dohoda nechat sa zostrelit a podobne je v hre zakazana. Ale nie je zakazane si dat suboj, cize ked pojete vs-ka, tak to by slo, ale samozrejme nie velmi vela krat.
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  5. Tak to treba 5 hračov na každej 4-x mape, mam zatiaľ jedneho a aj to som ho nahaňal po celej mape a potom som musel za nim liezť do radiacie xD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Nechápem aký zbytok?
     
  7. Warden

    Warden User

    •Laco851•: Hráč se dle mě ptá, jak pozná, kde se Demaner objeví, zda to má nějaký systém. Odpověď je jednoduchá. Je to o náhodě.
     
    -baghira2- a •Laco851• tohle ocenili.
  8. pecko

    pecko User

    kedy zmenite hp? vsak to sa neda ani sa neportnem a npc je fuc tu ulohu neurobim ani za mesiac :) trebalo aj popremyslat o akcii, nielen buchat napady do kodov. 60mega ja mam 7m a to hram od zaciatku akcie. prepacte ked niekoho tymto urazim, ale z poslednych akcii tohto roku vam vysla len jedna, kolko ich bolo? 5-6? to je asi 20% spokojnost u mna, samozrejme je to o mojom pohlade
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  9. pecko já třeba ten ukol udělal za 2 dny na neupgradovaném účtě a to jsem ještě vynechával demanéry když jsem musel odskočit. :)
     
  10. 1980milan

    1980milan User

    ano spravíš tu úlohu ale nie ak ideš na server kde do neho striela 200 hračov ako je tomu na GE1 tam ma životnosť 20 sekund
     
  11. 1980milan 20 vteřin? To je docela dlouhá životnost :D na CZ1, kde je hráčů pomálu se demaner kolikrát nedožije ani 10 vteřin :D :D To je tak když si demanery dělá 30 full účtů pod sepromem a na dablech :D
     
  12. tak ani nebolo treba, teraz sa mi podarilo dokončiť všetkých hráčov:D už iba 60M demanerovi, som skúsil teraz jedného a stihol aom mu dať 360k :D tak hádam to stihnem do konca akcie :DD
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. pecko

    pecko User

    ja len chcem vediet ci bude mat viac hp lebo proste sa to neda a 2 dni vkuse nemienim precumiet do monitora.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Borat

    Borat User

    Bola anketa a väčšina bola za áno takže malo by sa zvýšiť, ale múdrejší budeme až v pondelok.
     
    Monika2020, cernakockanatrave a Warden tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - to je dobre, poctivostou clovek dalej zajde a nemusi sa bat, ze obdrzi ban za dohovarane odstrely ;) Ved akcia je myslim si dost dlha.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ORENek

    ORENek User

    Inteligence... Vyskytne se na mapě, a 10 sek a je fuč. Jak pak ti slabší mají udělat úkol? Nebo aspoň dostat z něj to co dostávají ti Hladoví Psi !! :) Proberte se DO! :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    ORENek: Budeš muset vyčkat, zda BP vyslyší hráčskou komunitu a výrazně navýší HP Demanera. Jen připomínám, že dnes je volno a zítra pracovní den, tak uvidíme. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ORENek

    ORENek User

    Když už dělájí "Akce" Tak snad by to měla být "akce" pro všechny ne? :eek:) a néé jen pro top 100 ;) .. Ne každý je FULL. :*
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. -Birks-

    -Birks- User

    oranku nevím, včera se mi podařilo získat boxík (být v tom 10 na dmg) s účtem co má lf3trojky s x1 5k a z boxíku 100k munice a díky munice mi teď padají boxíky celkem pravidelně a to mám loď prakticky začátečnickou
     
  20. ORENek

    ORENek User

    Tak určite. (y) :)

    Dneska celej den, 50k bílou plus 75k RSB, nic víc než 600urka jsem nedostal :) Tak mi nepovídej takové pohádky. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/17