Diskusia: Demanerové - válečné pouto

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 9/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ono taky záleží kolik hráčů tam je a jakou mají výbavu. Laťku nastavují ti s nejvyšším dmg. Pokud jde o nějaký poloprázdný servr, kde se moc hráčů nesejde, tak odměnu častokrát získá i slabší hráč. No na těch plnějších servrech to nehrozí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pecko

    pecko User

    mne sa tiez podarilo dat na boxik, ale nebolo vela hracov, no na ge7 musis dat za 1700u aby si dostal box
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -Birks-

    -Birks- User

    cz2 pohoda
     
  4. Warden

    Warden User

    ORENek: Problém je, že když spoluhráči střílejí municí RB-214, tak dávají do demanera poškození x8. Ty dáváš jen x4 v kombinaci s x6. To nemusí stačit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    A za den jich máš 30, tak za den uděláš max 30M a to jen když je stihneš. To jste asi fakt závisláci nebo co. Mít to za dva dny.

    JAck: Přečti si pár zpráv zpět.


    EDIT: U nás na CZ1 to je aj nad 2000U box, minimum je snad 1500, jak jsem měl mín, nikdy jsem box nedostal.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. totalne k ničomu akcia, demanera kym najdes tak je po nom mysia sa neda urobit ostatne misie uplne uboha odmena ani nemuseli tuto akciu davat uplne zbytocna
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  8. kedy zvysia hp demanerovi už? o 300 rokov?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. lorduriel

    lorduriel User

    a co teprve denni akcni ukol jak uz tu byl zpomenut?
    Mohu se zeptat kde jsou ty slíbené úkoly ? Například tento úkol:
    Vrátíme seDenněUštědři 5 000 000 poškození demanerské nákladní lodiKredity: 300 000
    Uridium: 200
    Čest: 30
    Zkušenost: 320 000
    Indoktrinační olej: 1
    Měl by se opakovat každý den, ale ještě jsem ho ani jednou neviděl.

    Stále není k vidění že?
     
  10. Jack.K

    Jack.K User

    Lorduriel, asi musíš dokončit všechny úkoly před tím a teprve poté se ti odemkne ten poslední denní úkol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. storm128

    storm128 User

    Akcia nic moc zase len pre vyvolenych nemas sancu ani sa dostat ku tomu demaneru lebo ta hned znicia aj vlastna firma je to uz ubo.Mali radsej dat nejaku branu stym demanerom aby mal sancu kazdy ccawte.
     
    -baghira2- a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  12. uplne suhlasim, dalsia nepodarena akcia normalny hrac nema ziadnu sancu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    storm128 nabudúce si odpusti také slova.
     
    Monika2020 a cernakockanatrave tohle ocenili.
  14. preco by si ich mal odpustit? ved je predsa sloboda prejavu a ziadny vulgarizmus tam nepoužil tak čo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jack.K. ale ten úkol je napsán že bude k dispozici každý den pro levely 12 a vyšší. No já tam mám úkoly na dvě věci, kdyby aspoň ten olej tam byl, ale ani to ne. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero - ty sice uz ten post nevidis, ale ten hrac napisal este jeden a tam uz bol vulgarizmus. Kolega to zmazal, lebo vulgarizmy na forum nepatria.
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Akce není špatná, ale pravdou je, že k demanerovi se člověk-sólista, nedostane. No co už, ale vše funguje, takže zlepšení je. Snad budou i slíbené PETY a tam si to vynahradím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. pecko

    pecko User

    PETY? co to je?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Okrem hp by bolo dobré nastaviť aby sa každých 20 minút objavil na všetkých troch mapách.Hlasovať o hp možete ale bp to určite nestihne do konca akcie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Jack.K

    Jack.K User

    Pokud si dobře pamatuji na poslední akci, tak tam byl taky denní úkol, ale až po dokončení celé série, tj. ten denní úkol byl až jako poslední v dané sérii. Byl to tuším úkol s Ufem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).