Zpetná vazba Diskusia: Dlouhodobé plány

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 14/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    TRIXT O čom má byť táto diskusia ? Bol o tom jeho príspevok ?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Máš pravdu, diskuze by měla být o tom, co se nám líbí z jejich dlouhodobých plánů. Myslím si, že většina věcí je super (např. integrace hangáru, skylabu apod. dává to hodně možností, ale nesmí zapomínat např. na problematiku boostrů), ale možná by mohl BP dostat i podněty, co do těch plánů zahrnout a asi tak to myslel i GOLEM. Pokud se ale budu přesně držet jejich otázky, tak se GOLEM tématu nedržel a já bohužel také ne. Měli jsme se vyjádřit jen k jejich plánům.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  3. Ahoj, víš ona ta neoznačená věta bez těch označených nedává smysl. A dobře chápu, že bys chtěl k tématu jasné ano líbí se mi zmiňované novinky. Mě se líbí, že pořád hru vylepšujou po technické stránce, že dávají nové a častější akce, ale nové hráče to podle mě nepřitáhne. Hra je už nyní strašně komplikovaná, což se mi jako dlouhodobému hráči líbí, ale většina nováčků by ráda byla konkurenceschopná v řádech měsíců a ne let a velkých investic. Proto si myslím, že spíše než další složitosti, by hře slušel návrat ke kořenům a na to by se vývoj mohl zaměřit. Zjednodušit (trochu) přístup k výbavě a snížit nahodilost v jejím získávání, ať je to pracné, ale dosažitelné.
    Zvýšení rychlosti pro elitu (slabí hráči se k tomu stejně nedostanou) je krok špatným směrem, vylepšení hangáru a skylabu super, častější akce taky vítám.

    Jak můžete vidět, nápady nám ještě nedošly, a rádi bychom od vás slyšeli, jak by se vám tyto věci líbily. Neváhejte se zapojit do diskuze [DISKUSIA] a dejte nám vědět, co si o našich pánech myslíte.
    Ale když si čtu: Tak jsem to považoval za pobídku se zamyslet, jestli ty novinky změní něco podstatného ve hře ve smyslu vyvážení hry, přílivu nových hráčů a podle mého to akorát potěší ty dlouhodobé, ale nové to nepřivede, změny které jsem ve svém OT příspěvku naznačil já, by podle mého názoru pomohly víc.
    Nechci dostat ban za to, že mám na věc jiný názor a posouzení co je OT je v rukou moderátora. Proto už do tohoto tématu nebudu přispívat.
     
  4. Korben

    Korben User

    *G*O*L*E*M* V daných plánoch je je jasne rozpísané , čo mieni BP vylepšiť a urobiť. To je tak ťažké sa držať toho čo tam je napísané ?

    Dokonca v tom čo si sám označil červeným , je napísané: "a rádi bychom od vás slyšeli, jak by se vám tyto věci líbily".

    Ja tam nikde nevidím nič o tom že by si mal k tomu písať nejaký návrh , alebo aby si sa mal vyjadrovať k tomu či to prinesie do hry nováčikov , alebo nie. To je problematika BP a nie tvoja.
    Držte sa jasných a konkrétnych požiadaviek a neotáčajte diskusiu iným smerom.

    Na záver. Písal som niekde niečo o bane ? Za zmazané OT si nedostal ani body, prečo by si mal dostať ban ?
    Ty si urobil OT, ja som ťa upozornil . Ban dostane len ten kto aj napriek upozorneniam neakceptuje pokyny moderátorov.
    Už si konečne uvedomte , že my sme tu na to aby sme diskusie viedli správnym smerom, my tu nie sme na banovanie.

    Tak že sa držte diskusie a my sa tu potom nemusíme ani ozvať.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    30329000kmCZ, záleží kde chceš téma založit, v některých sekcích jako např. Centrála běžný uživatel zakládat témata ani přispívat nemůže. Doporučuji si přečíst Jak správně přispívat na fórum. Tvůj příspěvek je podle pravidel offtopic, takže jej mažu.
     
  6. Ahoj, změny které chce BP udělat se mi líbí...po praktické stránce ... po té technické se obávám toho , že těm co maj prumerny pc tak se to bude lagovat nebo se jim hra vůbec nenačte :/ ... řeč je samohřejmě o psesunu x věcí do klienta a změna grafiky..... Zároven , jestli můžu podotknout..tedka se nezlobte, ale dám za pravdu goliasovi... Nováčci si ani přez začátečnické bonusy a ochranu pozdeji ani neskrtnou...vím , že si můj názor neveme Bp a ani nikdo tady k srdci ale napíšu ho...- přemýšlel jsem o tom a napalodlo mě že by Bp mohlo udělat zásadní změnu.... a tou je , že by všichni začátečníci začínali třeba na CZ3 ...a postupem času kdy by splnovali různé kritéria .( jako například, že by měli Vegu , Goliase... atd .. napůl vybaveného elit . výbavou , tak by ho systém přesunul na C2 mezi ostřílenejší hráče... prostě by povýšil a dostal by třeba něco , že postoupil do CZ2... třeba plácnu cirka 10K urocka....) .. JEstli píšu nesouvisle tak se moc omlouvám , a potěšilo by mě , co si o téhle změně myslíte :)
    CZ3- Nováčci
    CZ2- Zkušenější hráči s lepší výbavou
    CZ1- Elita :)
     
  7. ****sadild**** Myšlenka je to dobrá, ale jak se tu na fóru řešilo x-krát, technicky neproveditelná, převody účtů mezi servery nejdou...
     
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    A proc je to vubec technicky nemozne? :D U jinych her to jde normalne.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    Panove trosku jste mimo tema, pokud si prectete tak mate psat nazory na to co pripravuji a ne na to co by jste chteli. Od toho si muzete podat navrh.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.