Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Treba citat pravidelne oznamenia na fore, pretoze to na co sa pytas nesuvisi s touto akciou. Pozri si: FAQ - Systém restabilizácie nestabilných modulov
     
  2. *Brisingr*

    *Brisingr* User

    Punisher zdánlivě nesouvisí, ale těch 100 záchraných jader byla jedna z odměn v úkolu právě této akce ;)
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sqvjelá akce, která vůbec, ale vůbec neovlivnuje chod této skvělé hry a spuštěné novinky nezpůsobují lagy ani několikavteřinové prodlevy a ani chyby při práci v hangáru nebo v gg.
    P.S. Ten paskvil v podobě rádoby ''klienta'' skoro vůbec nezamrzá, ne né.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Skvělá práce BP, děkujeme.
     
    *Brisingr* tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Brisingr* - v odmenach je napriklad orcus empyrian a toto vlakno by vyzeralo, keby sa tu pytali, co je to ten orcus a ake ma parametre alebo na ine veci v odmenach. Existuje aj taka vec ako hladanie, napisal som tam jadra a hned mi vyhodilo oznamenie, kde som sa vsetko docital. Tato diskusia sluzi ako spatna väzba na akciu a nie na co sluzia predmety, ktore uz boli pred casom pridane do hry.
    ZOHAN - skusil som si dnes po dlhej dobe toho "klienta" a cakal som dlhsie na nacitavanie a o dojme priamo v hre nehovoriac. Zial je to tak, ked je vel akcia naraz, tak to nejde, skor cez prehliadac. Kym je stale ta moznost, vyuzil by som to.
     
  5. dekov02

    dekov02 User

    Třeba mě se od spuštění akce se stává chyba, kde nemůžu měnit munici, rakety, používat CPU / schopnost lodi nebo měnit formaci. Nevím čím to je, vždycky aby to fungovalo tak musím přes externího clienta. Zkoušel jsem přepnout na jinej server / účet a tam to funguje v pohodě. Občas po pár minutách/hodinách chyba zmizí a můžu používat zpátky ofiko client.

    PS: Teď se chyba sama vyřešila, že client spadl a při spuštění znova už to fungovalo.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. ZOHAN

    ZOHAN User


    O jakých více spuštěných akcích zde píšeš? Máš na mysli tyto avizované v faq?
    Sice se z ''obměny'' stala konečně odměna, ale pochybuji, že v úterý a ve středu budou ''dvojnásobné odměny'', když budou pouze speciální bonusové, jako vždy.;)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - v tom preklade a celkovom funkcnosti je strasne chyb. Niektore som uz opravil, nech davaju ako taky zmysel, niektore prisli emailom na opravu. Zial uz sme na to viac krat upozornili, ze plateni prekladatelia posielaju castokrat chybne preklady, ale musime si vystacit asi s tym co mame.
     
  9. Tak zkusila jsem varianty: jadra, jadro, jádra, jádro, ale nic to nenašlo
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nejlepší akce neboli event tohoto roku.

    Dělám každý den jenom tento úkol
    od začátku této akce:

    Znič 20 Bossů Saimonů nebo 10 Bossů Sibelonitů
    z kterého padá Polychromium: 400x

    S tím sem velice spokojen.

    EDIT:

    Přinášeč R0-1 je síce dobrý, ale tolik polychromia neposkytne.
    Díky tomu můžu počas akce: Astrální vzestup, postavit trhlinu.
    V montáži. A pak referovat v príslušné témě jak mi to pomohlo.

    Osobně touto akci: Empyrianský pochod, moc chválim.
    Konečně se něco BP, za hodně dlouhou dobu, povedlo..

    Exkluzivní odměny empyrianského kalendáře se také povedli.
    UCB-100, 250x ee a další.

    Hned v první den této akce, padli wiz rakety 500x, a 2x po sobě.
    Co oceňuji. Protože 1000 wiz raket, tak skoro neminu. Co potěší.
     
    Naposledy upraveno: 4/9/22
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - nedavno si pisal, ze dost surovin treba na tu branu a teraz si mozes vycraftit vdaka tym uloham niekolko bran + v montazi je za par luminium 3k polychromium, co je luxus.
    Co sa akcie tyka, tak som spravil tak 40 bran zhruba a ani raz nepadol design, co je 5% sanca :) Uvidime, co vsetko popada vdaka tym nazbieranym fragmentom :)
     
    Artur-a-Minimojovia a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na to som taktiež zvedavý, čo z tých fragmentov padne. Takže idem do toho.
     
  14. Nějakej ten recept mohli nechat opakovaně, když to Luminium padá pořád.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - lenze su "hraci", ktori zial nemusia spat, pracovat, jest a proste su v hre 24/7, cize si nechcem predstavit, kolko Luminia maju. Ja som praveze velmi rad, ze to takto obmedzili prave kvoli tymto "hracom". Ty by si mal mozno ten recept par krat navyse, ale oni by to mali 100x, mozno 1000x navyse.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  16. Tak automaty tu maj všechno dřív a všeho víc, než fakt piloti. Ale tomuhle rozumím, no.
     
    -baghira2- a CharlieSheppard tohle ocenili.
  17. Mě stačilo 12 hodin hrát a udělal jsem kolem 80.000 Lumi materiálu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ho-Nor

    Ho-Nor User

    Twl :-D Já měl včera volno, koupil jsem 50% boosty a jel jsem 10 hodin. Nějaký ten oběd atd., pauzy...zakončil jsem to sběrem zelených beden a byl jsem rád, že jsem rád. :-D Měl jsem toho dost. :-D Ty hráče, co nemusí jíst a pít, kromě energy drinků nechápu. Jako kdybych marodil, asi bych taky jel víc, ale fakt těch 10 hodin stačilo. Stačí i 2-3 brány a mám toho dost. :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Díky :), tak mi hold něco uniklo :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher podarilo se mi získat 3 kilo polychromia.
    Již jenom čekám, kdy začne akce Astrální vzestup.

    K akci empyriansky pochod - lumínium padá velice rychle.
    Stačí jen střílet lordakie a streunery na x2 mape své firmy.

    EDIT:
    Teď můžu dělat stejným způsobem i empyrianske fragmenty.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/22