Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Získat luminium na těch pár vesměs nepotřebných předmětu není problém, a ty fragmenty dávají stejné blbosti jako zelené bedny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Když nejde hráčům hra, pak je zbytečné aby tento neošetřený event Empyrianský pochod šel
    bez toho, aby ho neopravili. Protože díky němu, si většina hráčů nezahraje ani nenaloguje.:rolleyes:

    Myslím, že tento skvělý event je neošetřený a kvůli němu jsou tyto chyby a výpadky se hrou.
    A že jde bez většiny aktivně hrajících hráčů zcela zbytečně.

    Proto by bylo dobré, prodloužit jeho trvání. Ale až po jeho opravě.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  3. *brutus*

    *brutus* User

    -baghira2- tenhle minievent běžel nedávno v srpnu a překvapilo by mne že by zase až tak ošetřený nebyl,pouze přidaly více věcí do montáže a to je průser jako Brno
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. Honzin

    Honzin User

    [​IMG];)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Honzin Gratuluji k tak vzácné odměně z Empyrianskeho fragmentu.
     
  6. Běžný balíček :
    Design letounu Silver G-Champion
    12,5 %
    Velká gratulace k takovému úžasnému úspěchu.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Kolikrát ještě v týhle akci zamrznu no je to možný :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. dolikt

    dolikt User

    Nevim jak ty ale za dnešek mam modul DMG-XT10
    všechny EE hotové teď se rozmyšlim zda pokračovat na dalši moduly nebo jit už do těch klíču
     
    -baghira2- a KrutýAnděl tohle ocenili.
  9. Pokračuj v modulech za XT10 je 30 Nestabilních fragmentu, dneska padají dobré zhodnocení hlavně u plusových lodí třídy ZPVP
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    dolikt hra nešla vícerým hráčům ještě předevčírem 9. 11. 2022
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/problemy-s-prihlasenim.115455/

    pak byla opravovaná včera 10. 11. 2022 kolem 12:00 h.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/problemy-s-prihlasenim.115455/#post-992732
    https://board-cs.darkorbit.com/thre...ch-problemu-ve-hre.34666/page-162#post-992729

    Včera 10. 11. 2022 mi padlo luminium z bosse kristallon na 4 serverech.

    EDIT:
    Když již hráči mohou hrát event empyriansky pochod, tak je vše v pořádku.
     
    Naposledy upraveno: 11/11/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  11. dolikt

    dolikt User

    hra nešla skoro všem pokud jsi byl na pirátech normalně fungovala
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Drift1

    Drift1 User

    Akce dobrá ale střílet to na ty klíče když padá smetí je k omrzení.A přes ty kolotoče to je taky gut.
     
  13. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Je nějaký fígl na rychlejší posbírání luminia? Jak počítám, tak by bylo třeba zničit přes 1000 lordakií nebo kolem 200 těch silnějších npc na ten modul xt-10. A to je na dlouho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Bohužel není :) pokud chceš něco ve hře přeskočit tak od toho slouží payment
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    zdarec1234 stačí střílet npc na mapě uber, nebo na x5 a do hodiny to dáš.

    Dnes sem střílel mordony a saimony na x4 a z každého npc mi padlo 12 ks luminia.
    A to sem dělal jenom denní úkoly: včerejší i dnešní. protože sem je dělal najednou.
     
    zdarec1234 a *SATKO* tohle ocenili.
  16. dolikt

    dolikt User

    bež si na x2 stoupni si a nech peta pukat lordakie a maš to zachvili hotové :)
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  17. zkus udělat bránu, tam to padá docela dost
     
    -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  18. Drift1

    Drift1 User

    Já to tahal na 2-5 za sebou a pak šup kamikadzeee :-D a dotaz-proč se mi neukazuje emporianský klíč v montáži.? Není tam ani sestavený ani nesestavený.
     
  19. Emporianský klíč v montáži taky nemám. Dneska jsem vyrobil nějaké záchranné jádro, líbil se mi ten jeho tvar, nevíte někdo, k čemu je? Asi jsem četl blbě FAQ, nebo to patří k jiné akci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. zdarec1234

    zdarec1234 User

    To by mělo být myslím k tomu, když restabilizuješ modul a nelíbí se ti nové bonusy, tak se záchranným jádrem si můžeš nechat ty staré bonusy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).