Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Fotograf73

    Fotograf73 User

    Jako už fakt sorry, ale za celý den se mi nepodařilo ani jednou připojit. Otřesné!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. dolikt

    dolikt User

    potřeboval jsem si vybrat bonus navratilcu mělo to bý iac a měl jsem to obdržet po pulnoci řekne mi někdo zda budou nějaké kompezace nebo ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ani nevím kde dřív začít? Kromě fóra, nefunguje takřka nic.
    Jediné co mi načetlo po přihlášení, byl jenom chat hry.
    Zbytek: Game Over.

    Škoda se u toho rozčilovat, nebo praskne cévka a budete tahat nohu.

    EDIT: Na bývalou cz3 (GE2) ID : 163486968
    mě zas odmítlo pustit na mapu ve hře v 18:53
    stále tam len dookola vytváří spojení. Bohužel.

    Do kolečka se načítavaj všichni problémy ve hře,
    to je ten důvod, proč to nepustí dál. Zanechte
    vývojářům vzkaz, že za jejich neschopnost
    jim děkujeme, jak to dnes stihli dobabrat.

    CharlieSheppard má všech ohledech pravdu.

    EDIT2: Kompenzaci ani dávat nemusí. VOP:

    4. Dostupnost

    "Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent).
    Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na
    internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu
    společnosti Bigpoint (vyšší moc, zavinění třetích stran atd.) a období, ve kterých se provádějí
    běžné údržbářské práce. Odpovědnost společnosti Bigpoint za nedostupnost her a služeb zůstává
    v případě záměru a hrubé nedbalosti nedotčena.
    Společnost Bigpoint může omezit přístup ke
    službám, pokud je to nezbytné pro zachování bezpečnosti síťového provozu a integrity sítě,
    především zabránění závažným poruchám sítě, softwaru nebo uložených údajů." Co se i stalo.

    Je jasné, že domáhat se kompenzací je zbytečné.
    Pokud se je BP rozhodne dát, pak to bude od nich jen milé, nebo to není jejich povinnost.
     
    Naposledy upraveno: 10/11/22
    *brutus* tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    technický dotaz bude ještě hra hratelná nebo to mám vypnout úplně a zkusit to až po novém roce?
     
    -baghira2- a pepan70 tohle ocenili.
  5. Medvidek72

    Medvidek72 User

    To bych taky rád věděl :-/ Od kdy přibližně se dostaneme na mapu ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    německo jede normálně a tady od 10h nic,bude se něco dít nebo to od včerejška jede jenom milionu botům?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Kolem 12:00 proběhne další nouzová synchronizace s restartem serveru. Omlouváme se za nepříjemnosti.
     
  8. Honzin

    Honzin User

    Proč nefunguje dotyk na přesouvání kurzoru .

    Tu dobu kdy fungoval nebudu popisovat .

    A ten zbytek taky ne .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Medvidek72 každou středu okolo 10:00 bývá plánovaná synchronizace. Vždy je o tom i informace na fóru hry Přehled synchronizací. Post ti byl smazaný za nevhodné vyjadřování.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Medvidek72

    Medvidek72 User

    Já vím, omlouvám se, děkuji ..
    Jen poslední otázka .. Kdy hra pojede ? zase jak minule kolem té 12 až? ...
    Jinak jsem byl naveden na jiné vlákno a určitě budu respektovat ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Medvidek72 synchronizace je dokončená. Pokud se stále nemůžeš přihlásit do hry, vymaž vyrovnávací paměť a soubory cookies.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Zdravíčko,objavil som chybu v hre/bug alebo akokolvek to prezyvame. Jedna sa o battle arenu,ked najdete hráča a klikenete na join,fps dropnu na 1,cela hra zamrzne. Po relogu sa objavíte v uba.
    Skúšal som to dnes 5-6x a vždy rovnaký vysledok:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Chci nahlásit závažnou chybu která by se měla okamžitě řešit, pokud je oficiální tak se nic řešit nemusí
    sleva na munici CC-C x6 je 70% a s premiem + slevákem to je 100% a někteří lidi už mají přes miliardu této munice, potřebuju vědět jestli je to bug či ne, rád bych toho využil pokud je to legální
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MasterCard - kde ti ukazuje 100% zlavu? Ja mam premko aj zlavu a ukazuje 75% zlavu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    MasterCard...

    Tohle stojí ve VOP:

    1.2.15 Uživatel nemá nárok na zachování her a/nebo služeb ve verzi, která byla aktuální v moment uzavření smlouvy.
    Společnost Bigpoint si vyhrazuje právo pozastavit provozování hry a/nebo služeb kdykoliv bez udání důvodů. Uživatel
    může dle svého rozhodnutí požadovat, aby mu v takovém případě byly připsány na účet případné časově omezené
    úhrady zaplacené předem (např. za prémiové členství nebo předplatné) v rámci jiných her nebo služeb provozovaných
    společností Bigpoint, nebo může od společnosti Bigpoint požadovat kompenzaci za všechny předem zaplacené úhrady.
    Toto právo se nevztahuje na poplatky za služby, které byly v rámci jednotlivých závazků již poskytnuty v plném rozsahu
    (např. individuální objednávky). Právo uživatele vypovědět s okamžitou platností smlouvu v případě nepoužitelnosti her
    nebo služeb zůstává nedotčeno. Další nároky uživatele jsou vyloučeny, pokud není v těchto VOP výslovně stanoveno jinak.

    10.1 Společnost Bigpoint poskytne uživateli k dispozici přístup ke hrám a službám v jejich právě dostupné verzi (viz odst. 1.2).
    Uživatel nemá nárok na zachování nebo opětovné dosažení určitého stavu nebo rozsahu funkcí hry anebo služeb a/nebo skóre.
    Při zakoupení prémiových funkcí jsou uživateli udělena veškerá zákonná a smluvní práva. Uživateli je známo, že hry a služby
    nabízené společností Bigpoint, podobně jako každý software, nikdy nemohou být zcela bez chyby. Za vadné mohou být tedy
    hry resp. služby považovány pouze tehdy, pokud jsou jejich hratelnost příp. užívání závažně a dlouhodobě narušeny.

    EDIT: Doufám, že si to četl.
     
    Naposledy upraveno: 21/11/22
    zdarec1234 tohle ocenil(a).
  16. coolmen

    coolmen User

    Ahoj těch 75% mají všichni bez ohledu jestli mate premko nebo slevák nebo oboje nebo NIC sleva tam je pořád stejná.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coolmen - presne tak, zlava je 75% a mozes mat aj premko a zlavak, ale stale bude rovnaka. Kontroloval som to v hre.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Vůbec nereaguje klient, nejde nalogovat ani hlavní stránka. Mám to jenom já?
    Mimochodem, včera jsem aktualizoval W 10 a jak jsem tak koukal, otevření klienta blokuje Win nebo Defender. Musím do práce, tak se na odpovědi podívám večer.
     
    -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
  19. Tak hoďte někdo report na BP :) WIN 10 je zastaralý a oni tam asi programujou na jiných systémech :D chybička se stát může, omluvte to nedopatření a zachnechte tučné zpropitné pro BP prosím ;)

    mimochodem každé ráno v 5:30 je serverový restart, který by měl chyby ve hře opravit
     
    Naposledy upraveno: 22/11/22
  20. Zofák

    Zofák User

    Přidávám se k problému s klientem - Už třetí den se automaticky na whitescreenu vypíná. Dokonce jsem tupě kvůli tomu reinstaloval celý widle :( A jak to tak bývá - bez úspěchu :D Hledal jsem aji v souborech hry nějaký log, který by mě posunul dál, když v systémovém nic není, ale taktéž bez úspěchu. Současně házím ticket na podporu, tak snad se brzy dobereme nějakému závěru!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).