Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. dotar5eP

  dotar5eP User

  Já lumium sbírám v ABG:D Nefňukej a dělej brány a bude ti padat krystal rozvratu :D Rakety WIZ-X bych úplně zrušil páč pro mě je to zbytečnost:cool:
   
  Naposledy upraveno: 10/6/23
 2. Drift1

  Drift1 User

  Tak ja s nimi bojuji stylem tím že si vyberu jen půlku mapy a střílím jen na té půlce. A světe div se dá se to. Co se týká klíčů tak z pěti klíčů z montáže a plněním ůkolu každý den mi padl 3x cerberus a 1x empyrian hecate plus.
   
 3. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  Hele já tady nemíním na mapách přespávat, takže ubery je jasná volba ...
   
 4. (GRIBAR)

  (GRIBAR) User

  Uber mordon 8-16 luminia. obycajna lordakia na X-2 6-15 luminia. Jasna volba
   
 5. Mám jiný názor, tragikomická akce :D. Nejdřív jsem sbírala luminium, pak jsem šla vyrábět a ejhle, jenom omezení a omezení, jen 2 fragmenty, jen 2 mikrotranzistory atd. Takže stačilo sbírat 1 den a šlus :eek:. A to co padalo z fragmentů, tragédie, tolik bifenonů po 20 kouscích, no bomba, tolik zbytečností v nich, to jsou i zastaralé zelené bedny vstřícnější. A tomu se říká akce :rolleyes:
   
 6. Za mě super akce. Recepty za chvíli vyřešený. ABG, který mě normálně nebaví, kvůli fragmentu dobrá motivace a v pondělí a v úterý EBG, protože silná bílá. Automaty mě nerozčilovaly. Dávám devět z deseti, pač jsem nevyndal víc Cerebrusů (3 z jednapadesáti klíčů).
   
 7. Tuto akci vynechám protože po minulé zkušenosti jsem si sestavil za zdroje moduly na lodě a nepadly mě na lodě co jsem potřeboval ale úplně na jiné lodě které jsem pak stejně rozdělal ty moduly které mě jsou na nic :)
  Mini event asi podle mě na nic ale záleží na každém:)
  Já se radši zaměřím na paladko :D
   
 8. Zatiaľ akciu hodnotím na jednotku s hviezdičkou.
   
 9. mk981

  mk981 User

  aky je cas startu
   
 10. *brutus*

  *brutus* User

  nějaké info o začátku akce,prosím?
   
 11. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 12. coroner

  coroner User

  Ano dobrá akce, pochod rychlý a hůlky na odpichování na trase netřeba. Po tichém vínu kolem Brna ani slechu. Zato sněhu dost. Mucosium, vzácná to ruda, jeden by věnoval kostní dřeň.:)
   

Sdílet tuto stránku