Zpetná vazba Diskusia: Empyrianský pochod

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - bojovy preukaz je len vtedy, ked je spomenuty vo FAQ.
    Iba v montazi sa daju vyrabat moduly, cize tam sa daju aj najst.
    Zlavy su len cez vikend, pokial nie je v oznamenii uvedene inak, zeby bola aj ine dni.
     
    555stein a Tess tohle ocenili.
  2. 555stein

    555stein User

    @Punisher dakujem za odpoved,do buducna budem citat lepsie s porozumenim.
    Chcel by som sa este spytat zvyseny damage ucb bude platit iba na beznych mapach alebo aj napriklad v ebg?
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Když není uvedená mapa, tak by to mělo platit všude, ale v ebg se ty npc jmenují jinak, ale je to BP, tak musíš vyzkoušet.;)
     
  4. Minule to v EBG platilo, otázka je, jestli to neupravili :)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  5. Já za 50 fragmentů dostal 3x stejný disajn pet, 3x 1 povolení, uridium, rakety. Disajn cerberus 1x, potom na diminisher, spectrum, však víš, denně s nimi lítám :D.
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - tak Cerberus design je jedna z 2 veci, ktore v tejto akcii chcem a povazujem to za dost raritnu vec, cize celkom stastie ;)
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  7. S tím, že mám po roce 2, tak za 5 let budu full, nebo už mrtvý. Nějaký roky už mám.
     
    _mnemonic_, *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. 555stein

    555stein User

    Ono ten cerberus a xtčka su fakt super vec,oplati sa to spravit urcite.
    ABG je v podstate zdarma (premko-zlava) vyrovná sa to klucikmi,staci pri tom chvilu sediet a da sa aj cerberusky najst. Osobne ich najviac vyuzivam na BL mapach,lebo tam je kompetišn uplne šialena čo sa tyka invokov a tych par % pomože
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, To píšeš o kterém serveru?
    Naštěstí už cerbery mám, ale byla to myslím druhá akce a cerbery mi podle logu padaly, ale z účtu mi takzvaně mizely...
    Před akcí jsem měl 3 a po akci mi v hangáru svítily 2 a bylo sebráno 100 beden. ještě že je to už za námi.:)
     
  10. 555stein

    555stein User

    O ge1,tam su invoky šialene,na ge2 pravy opak,tam to ani samoletky nechcu robit :D
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Tak pokud máš větší dmg jak vlaky ve skupině, tak jsi prostě dobrej. Jen vím, že získat na ge-1 boxík z invoka je docela loterie tam. ono záleží, jaký je den a jaká probíhá akce.
    Ted jsou plné staré mapy při této akci.;)
     
  12. Drift1

    Drift1 User

    Datum
    Akce
    09.03.2024 - 09:05 Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (15)
    09.03.2024 - 09:05 Odebráno: 622x Luminium (622)
    09.03.2024 - 09:05 K sestavení předmětu Empyrianský stavební plán: 500x extra energie byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
    09.03.2024 - 09:05 Odebráno: 684x Luminium (684)
    09.03.2024 - 09:05 K sestavení předmětu Empyrianský stavební plán: 500x extra energie byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
    09.03.2024 - 09:04 Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (15)
    09.03.2024 - 09:04 Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (15)
    09.03.2024 - 09:04 Odebráno: 565x Luminium (565)
    09.03.2024 - 09:04 K sestavení předmětu Empyrianský stavební plán: 500x extra energie byly použity následující suroviny a/nebo komponenty:
    09.03.2024 - 09:04 Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (15)
    Tak 500 energií nebo 15?..ve finále mi to ukazuje v materializátoru necelých 500 a ro jsem tam cca200 ks měl..navíc 10x15 nje 150 a 10x 500 je 5000 tak kolik?
     
  13. Ted jsem to testoval a pripsalo mi to 15x ee. Akorat je chybne tedy ta hlaska, i v montazi to ukazuje 15 ks.

    Skoda, tech 500 by bylo super, 15 je akorat vysmech.:)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bude to len zobrazovacia chyba vo vypise, ale vo FAQ prislo, ze len 15 EE sa pripise a tolko sa aj pripisuje.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Když jsme u těch zobrazovaných chybách a chybných překladech, tak tady je jeden výpis z logu:
    Získáváš empyrianské fragmenty (3).
    v tabulce nám BP tvrdí, že prý 2.
    Pro upřesnění- vyrobeno v montáži.:cool:
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - zial v emaili je uvedene, ze sa daju vyrobit len 2ks. Mozno clovek, co to opravoval, tak si nevsimol, ze bola aj tam zmena. Samozrejme upravim to vo FAQ, v pripade nezrovnalosti nam mozete dat vediet tu na fore a pripadne nezhody s FAQ potom opravim.
    upload_2024-3-9_17-3-27.png
     
  17. [​IMG]

    Tři E-fragmenty za sebou. Ta pravděpodobnost na Cerberuse je fakt tragická, hra půl akce nejde a pak z beden tahám účko, který je sice fajn, ale ve hře ho leží miliony. Moje zpětná vazba k akci.











    Edit: Z týhle akce ani jednou Cerberus... Podle mě tam žádný nebyly.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
    *brutus* tohle ocenil(a).
  18. Z týhle akce ani jeden Cerebrus (podle mě tam prostě nejsou) a ani ten dizajn na Solaris+. Mně tohle není přáno.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Až jich budeš mít 10, tak uvidíš, jak ti budou padat jeden po druhém jako nám, protože už je nepotřebujeme
    Mi padly hned dva po sobě z prvních beden...
     
  20. Ten padá jen za hotový z 13té bedny. Ze 40 beden mám 6 disajnů a pár i na letouny a 50000U. No a za mě, nemusí ho mít každý, když ho mám já :D.